Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » I love you, de maradok a tré...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

I love you, de maradok a tré kapcsolatomban. Ki érti?

Figyelt kérdés

ha egy pasi szeret egy nőt bevallása szerint, de egy másikkal él együtt, akit elmondása szerint már nem szeret, annak mi értelme?????


a lány, akit szeret, kilépett ebből a méltatlan helyzetből, mert megunta, hogy nem tud dönteni a srác.


a srác erre azt mondta a lánynak, hogy nem akarja elfelejteni őt, de még mindig nem szánta rá magát a szakításra.


miért csinálja ezt valaki, miért marad benne rossz kapcsolatba, miért mondja a lánynak, hogy I love you???


mit tegyen ez a lány?



2016. szept. 12. 23:54
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

azért nem kell külföldinek lenni, h. az ember tudjon angolul, nemde?

ez nem a zöldkártya folytatása! én meg nem vagyok, nem voltam szerető!

2016. szept. 16. 14:32
 22/30 anonim ***** válasza:
70%

Juj, de kis paprikás valaki? Szerintem röhejes, ha valaki magyar és azt mondja, hogy I love you! :)

És ha nem szerető vagy, szerinted, akkor mi a csoda???? Van otthon egy barátnője, akit nem hagy el érted. Akkor miről beszélünk?

2016. szept. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

ez max. annak röhejes, aki nem tud folyékonyan angolul, aki tud, az gyakran ezen a nyelven beszél, olvas, sőt, még álmodik is.

mi nagyon jól beszélünk angolul, remélem, nem baj.

akkor lennék a szeretője, ha lefeküdtem volna vele, vagy legalább eljutottunk volna a csókig, de egy ujjal sem értünk egymáshoz.

2016. szept. 16. 15:14
 24/30 anonim ***** válasza:

Anyanyelvi szinten beszélek angolul. Nemzetközi cégnél dolgozom kizárólag angol nyelven! Ettől nekem még igenis röhejes, ha két magyar itthon ezt mondja egymásnak, hogy I love you! Remélem, nem baj, hogy van saját véleményem. :)

Rendben! Hibás volt a feltételezésem, hogy lefeküdtetek. Ha a srác szerelmes a lányba, akkor feltételezem, voltak találkák, ami szerintem már megcsalás, ha azt mondja szeret és nehéz elképzelni, hogy nem történt semmi. Szóval, én már ezt sem értem, nemhogy a pasit, hogy a kapcsolatban marad. :) Bár, lehet pont ez a lényeg... Ott megkapja, tőled meg nem. Persze, egy tisztességes lány nem fekszik le egy pasival, akivel barátnője van, mégha azt is állítja, hogy rossz a kapcsolat.

2016. szept. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

figyelj, nem fogom bizonygatni, h. nem történt semmi, de annyit mondanék, h. azért nem történt csak semmi, mert kellően erős vagyok, és ha rajta múlt volna, lett volna szex is.

én ilyen játszmákba nem megyek bele.

azt a szabadságot meg hagyd meg nekünk, h. olyan nyelven kommunikáljunk, amilyenen beszélünk, vagy nekünk tetszik.

nálunk a kommunikációs nyelv 80%-ban az angol volt, a maradék 20%-ék a francia és magyar között oszlott meg.

ha te tényleg anyanyelvi szinten beszélnél angolul ezen nem akadnál fenn, de röhejesnek meg semmiképp nem tartanád.

2016. szept. 16. 15:44
 26/30 anonim ***** válasza:
56%

Pedig röhejes, egyetértek a válaszolóval, mondom ezt úgy, hogy magam is anyanyelvi szinten beszélem a nyelvet, angol nyelvterületen is élek már évek óta. Menőző hülyegyerekek szoktak ilyenekkel villogni. Olyan nyelven kommunikáltok, amilyenen akartok, de ha kiírsz egy magyar fórumra egy kérdest, nem halsz bele, ha nem teszel bele idegennyelvű kifejezéseket.

Egyébként még meddig tervezel várni erre a srácra? Ha tényleg szeretne téged, már rég lépett volna (főleg, ha se közös vagyon, se gyerek), kíváncsi lennék még meddig tervezed pazarolni rá az életed.

2016. szept. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

aha, anyanyelvi szinten nyomod.

akkor te sem akadnál fenn ezen! mondani itt bármit lehet!

ha egyszer angolul beszélünk egymáshoz, akkor nem igazán értem, mi a meglepő abban, ha angolul mondja, h. szeret, és minden mást is angolul mondunk.

kösz, h. aggódsz a drága időmért, hogy kire fordítom, az legyen az én dolgom.

2016. szept. 16. 16:15
 28/30 anonim ***** válasza:
Semmit ne tegyèl! Asszem ez az, amit úgy hívnak, hogy megszokás. A vègèn úgyis benne marad a f..os kapcsolatban, mert ha ki akart volna lèpni belőle már kilèpett volna.
2016. szept. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
56%
Jaj, kislány, nem elég, hogy mérhetetlenül ostoba vagy, még arrogáns is vagy mellé, ezt aztán igazán nyerő párosítás :) Azt, hogy az "I love you" mit jelent egyébként minden hülye tudja, nem kell hozzá semmilyen nyelvtudás, de azért hadd tudjam jobban milyen szinten beszélek :D Mi is angolul beszélgetünk az angol párommal, ettől függetlenül nem írnám ki így ezt ilyen formában és igenis röhejes, ha tetszik, ha nem. No de van jobb dolgom, mint idiótákkal vitázni, szóval csak további kellemes várakozást a nagy büdös semmire.
2016. szept. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

"kislány ám az anyukád!

és szerintem te rohadtul nem beszélsz anyanyelvi szinten angolul, mert akkor természetes lenne neked az angol nyelvi közeg, a napi kommunikáció.

akkor nem gúnyolódnál ezen, meg nem röhejesnek, hanem természetesnek találnád!"


Eme privátodra reagálva - Kislány (mert 5 éves szinten vagy), nem tudom honnan szeded ezeket a baromságokat. Nekem teljesen természetes közeg az angol, de ez itt nem egy angol nyelvű közeg, ez nem a te privát beszélgetésed a barátoddal, ez egy magyar fórum, egy magyar oldal, itt röhejes angol szavakkal dobálózni. Ennyi az egész. Nem dicsekednék azzal a helyedben, hogy túl hülye vagy ahhoz, hogy ezt felfogd.

2016. szept. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!