Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Számít az életben, hogy hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít az életben, hogy hány nővel fekszik össze az ember vagy egyszerűen úgy kell felfogni, hogy arra az 1 nőre kell koncentrálni az igazira aki mindennél fontosabb egy férfi számára?

Figyelt kérdés
Nem trollkodás a kérdésem. Arra is keresem a választ,hogy fontos az,hogy 1 férfi és 1 nő párkapcsolatban élő ember hány emberrel szexelt vagy ha szerelmes az adott 2 ember akkor ez nem lényeg ? Bocs a hülye kérdésért ,de sajnos MÉG nem voltam szerelmes ,de vágyom rá 21/F . Eléggé össze vagyok zavarodva érzelmileg jelenleg ez ügyben,hogy melyik a legfontosabb egy férfi számára az,hogy hány nővel feküdtél le vagy megtalálod,megtaláltad illetve meg fogod találni ebben az életben azt az 1 igazi nőt akiért képes lennél meghalni is ? Fontos az életben,hogy hány csajjal ,nővel szexel egy férfi ? Nem vagyok szűz kisfiú megjegyzem ezt:) Csak eléggé össze vagyok zavarodva :(

2016. dec. 3. 22:24
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
MI VAGY TE KSH ????? :) Szóljál ha ott dolgozol már magamban írogatok ,hogy mindenbe belekötsz. Én nem így látom a dolgokat ahogy te . Lefogadom egyedül vagy ! Nem tartalak egyébként rossz embernek mert nem ismerlek
2016. dec. 3. 23:10
 22/27 A kérdező kommentje:
Frissebb adatod nincsen ? :D Hol volt már 2014?
2016. dec. 3. 23:11
 23/27 anonim ***** válasza:

Én erre annyit válaszolnék,hogy mikor volt párommal összejöttem ő volt az 5. nő akivel lefeküdtem, 2 évig voltunk együtt, de már 1-1,5 év után bennem folyton az volt,hogy csajozni mennék,ezzel is lefeküdnék azzal is lefeküdnék,nem éltem még ki magam, mióta szakítottunk, lefeküdtem újabb 4 nővel,most megint párkapcsolatom van, viszont a véremmel megint csak nem bírok és szerintem ennek is vége lesz. Habár az is lehet,hogy igazából nem voltam sose szerelmes, tudom ezért lefogtok szavazni,de csak leírom a véleményem,egyszerűen ilyen vagyok


22/F

2016. dec. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Na oké, skac, te tulajdonképpen nem is akarsz megtudni semmit, nekem 8 ha igy maradsz, de attól még a világ nem lesz más. Legközelebb ne tegyél fel kérdést, ha nem akarod hallani a választ.
2016. dec. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
23-as válaszoló vagyok, elfelejtettem odaírni,hogy sosem érdekelt hány pasival feküdt le, szerintem nem ez a fontos,a múlt az volt,van a jelen és lesz a jövő, ebben kell szerintem gondolkozni
2016. dec. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Ilyen kötekedő ember ne is válaszoljon mint te. 2014-es cikket diagrammmot küldesz nekem mikor már 2017 lesz. Én már lezártam volna a témát ,de te folytattad ennyi. Arra sem válaszoltál,hogy te miért vagy ennyire negatív ? Egyedül élsz vagy mi ? HÁny éves vagy ? Most már nem kell az írásod puszi
2016. dec. 3. 23:17
 27/27 anonim ***** válasza:

"Ki hiszi azt, hogy az élet egy hollywoodi film, ahol mindenki úgy öltözik, ahogy viselkedik? 😀"


A kérdező?

2016. dec. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!