Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Számít az életben, hogy hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít az életben, hogy hány nővel fekszik össze az ember vagy egyszerűen úgy kell felfogni, hogy arra az 1 nőre kell koncentrálni az igazira aki mindennél fontosabb egy férfi számára?

Figyelt kérdés
Nem trollkodás a kérdésem. Arra is keresem a választ,hogy fontos az,hogy 1 férfi és 1 nő párkapcsolatban élő ember hány emberrel szexelt vagy ha szerelmes az adott 2 ember akkor ez nem lényeg ? Bocs a hülye kérdésért ,de sajnos MÉG nem voltam szerelmes ,de vágyom rá 21/F . Eléggé össze vagyok zavarodva érzelmileg jelenleg ez ügyben,hogy melyik a legfontosabb egy férfi számára az,hogy hány nővel feküdtél le vagy megtalálod,megtaláltad illetve meg fogod találni ebben az életben azt az 1 igazi nőt akiért képes lennél meghalni is ? Fontos az életben,hogy hány csajjal ,nővel szexel egy férfi ? Nem vagyok szűz kisfiú megjegyzem ezt:) Csak eléggé össze vagyok zavarodva :(

2016. dec. 3. 22:24
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Megírtam ! Olvasni nem tudsz 53%-ban hasznos válaszadó !! Csak kötekedni tudsz ? Meséld már el a te véleményedet !
2016. dec. 3. 22:52
 12/27 anonim ***** válasza:
De miért gondolod, hogy rossz az a nő, aki szereti a szexet?
2016. dec. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Nem gondolom ! 53%os válaszadó láttam megírtad ok.
2016. dec. 3. 22:54
 14/27 anonim ***** válasza:
Ja, igazad van, elkerülte a fiygelmem, meg is vagyok piálva. Te figyelj. Azt felejtsed el, hogy "látszik" valamilyen nőn hogy van tartása. Én is oylan naív voltam anno mint te. Aztán koppantam is jó nagyokat. Attól, hogy egy csaj úgy néz ki, és úgy öltözik, mint egy könyvtáros, ne gondold azt, hogy nem pattant rá pár hapsi micsodájára. Ne legyenek illuzióid ilyen téren.
2016. dec. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Ki hiszi azt, hogy az élet egy hollywoodi film, ahol mindenki úgy öltözik, ahogy viselkedik? 😀
2016. dec. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Szerintem a témát le is zárhatjuk:) Tény ami tény vannak olyan emberek férfiak és nők egyaránt akik párkapcsolatban szeretnek lenni vannak akik csak 1 numerára és kész ,de még mindig a párkapcsolatosok vannak többet ebben biztos vagyok :) Szerintem szép végszó úgy,hogy ennyi ki milyen ember. Mondhatnék még okosságokat pl.Szépség múlandó meg egyebek ,de a témát már szerintem nem érdemes boncolgatni !!!
2016. dec. 3. 23:05
 17/27 anonim ***** válasza:
0%

"de még mindig a párkapcsolatosok vannak többet ebben biztos vagyok "


Pláne hogy ez sem igaz :)

2016. dec. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Ne magadból indúlj már ki ember !!! Felbaszol eskü :D
2016. dec. 3. 23:08
 19/27 A kérdező kommentje:
Ha akarod folytathatjuk :) INDOKOLD !!!
2016. dec. 3. 23:08
 20/27 anonim ***** válasza:
csak az első találat a google ban: [link]
2016. dec. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!