Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom rengeteget dolgozik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom rengeteget dolgozik, ami miatt nagyon kevés ideje van rám és a kapcsolatra. Hogyan lehetne ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a barátom, és mikor együtt vagyunk (arra a kevés időre is), jól érzem magam vele és boldog vagyok, viszont látástól vakulásig dolgozik, és van hogy még hétvégén is. Azt hittem hogy most nyáron egy kicsit többet tudunk együtt lenni, de sajnos nem. Kicsit kétségbe vagyok esve, nem tudom hogy ez hosszútávon megéri-e. Azt is kicsit furcsállom, hogy több mint fél éve együtt vagyunk és abszolút semmi nincs. Kicsit össze vagyok zavarodva, tanácsokra lenne szükségem. Előre is köszönöm a válaszokat!

20/L


2018. jún. 17. 10:37
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, hogy lehetne ezen javítani. Itt a nyár, és úgy érzem magam vele, mint egy távkapcsolatban, pedig gyalog 25-30 percre lakunk egymástól.
2018. jún. 19. 12:54
 22/24 anonim ***** válasza:
25 percre laktok,és kb távkapcsolat..Egy vicc,h nincs rád egy perce se,mi éltünk 1000 km re a férjemmel és mindig jelzett,mert fontos vagyok,ne told el a fiatal éveidet egy ilyen pasira.
2018. jún. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Amikor este végez a munkával szokott keresni...de nem lehet mindig fent hajnalokig...én is fáradt vagyok, nekem is kell aludnom :(
2018. jún. 19. 14:44
 24/24 anonim ***** válasza:
Hát ennek igy semmi értelme,lehet h a munka kifogás,ugyan 25 percre laktok és kb facbokon tartjátok ez a semi kapcsolatot nem volt szex ez max barátság csak te képzeld bele többet szerintem. Keress pasit aki veled akr lenni,szexelni akar párkapcsolatot akar,mert amiben most vergődsz az kb hig fos,sajnálom.. 20 évesen ne porosodj már nyögve nyelve,meddig vársz rá évekig?..
2018. jún. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!