Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom rengeteget dolgozik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom rengeteget dolgozik, ami miatt nagyon kevés ideje van rám és a kapcsolatra. Hogyan lehetne ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a barátom, és mikor együtt vagyunk (arra a kevés időre is), jól érzem magam vele és boldog vagyok, viszont látástól vakulásig dolgozik, és van hogy még hétvégén is. Azt hittem hogy most nyáron egy kicsit többet tudunk együtt lenni, de sajnos nem. Kicsit kétségbe vagyok esve, nem tudom hogy ez hosszútávon megéri-e. Azt is kicsit furcsállom, hogy több mint fél éve együtt vagyunk és abszolút semmi nincs. Kicsit össze vagyok zavarodva, tanácsokra lenne szükségem. Előre is köszönöm a válaszokat!

20/L


2018. jún. 17. 10:37
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
keress egy olyan barátot aki nem dolgozik! akkor éjjel nappal együtt lehettek!
2018. jún. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
50%

Nem az éjjel nappal a lényeg Kedves utolsó. Minőségi idő kell,ahol a másikra egy perc sincs az halott. A nő nem csak addig kell h párszor megdugom h befogja a száját aztán mehet polcra ameddig ujra előveszem a használati eszközt,aztán csodálkoznak az ilyen kedves férfiak,ha megcsalják v kivágják őket..

36N

2018. jún. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Tőled egy évvel idősebb lánnyal jártam úgy nem dolgozott szakmunkas után érettségire jár, most vizsgázik majd. Otthon van nem nagyon tanúl ....gondolom nem felvételihez kell az érettségi. Szóval!!! 3napig munka közben is ìrkálni tudtam neki egy nap nem.Erre aznap este már nem voltam aktuális neki addig igen.
2018. jún. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon sokat segítettek!:) Én is dolgozom, nyilván nem annyit amennyit szeretnék mert tanulok is mellette, és vele sem az a problémám hogy dolgozik, csak próbálok megoldásokat találni, hogy ne az legyen a dolog végkimenetele hogy kettéválnak az útjaink...Igen, a "nincs semmi" dolgot a szexre értettem. Én azt látom, hogy fél. Ő még nem volt nővel... én viszont már voltam pasival.
2018. jún. 18. 21:19
 15/24 anonim ***** válasza:
Biztos h hetero,nem lehet alibi vagy,nincs semmi egészséges pasinál az van defektes és azért kerüld el v meleg.
2018. jún. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Gátlásos. Lehet az a baj..én közeledtem már felé de olyan mintha félne
2018. jún. 18. 22:34
 17/24 anonim ***** válasza:
De azért szűz mert akkor és ott amikor volt lehetőséhe felsűlt??
2018. jún. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Lehet vmi traumája,engem kiskuruként megerőszakolt rokon,ez a szexre is eleinte kijott h féltem a hirtelen mozdulatoktol,magátol az érintéstől,de ez mára javult sokat. Fordulj felé bizalommal szerettetettel.

36N

2018. jún. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Én szeretem és nem szóltam emiatt egy szót sem sose... nem erőltetek semmit és maximálisan bízok benne. Szerintem spontán nem bízik magában és fél, hogy valamit elront, vagy nem jól csinál... kis petting már volt, de tovább sosem jutott a dolog. Én éreztetem vele hogy szeretem, törődök vele stb. Ezért nem értem mi lehet a baj forrása. De hogyan javítsak a dolgokon, ha alig találkozunk? 14-16 órákat dolgozik naponta... Kétségbe vagyok esve, mert vele akarok lenni
2018. jún. 19. 00:51
 20/24 anonim ***** válasza:
Biztonsági őr?? Azért ez 14-16óra és minden nap nem szabályos. De ....Mire dolgozik?? Boldog kapcsolatra ,jövöjére egy lánnyal? Igazából ìgy amîg dolgozik elmegy mellette az élet.
2018. jún. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!