Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elváljak ha 6 év és 2 gyerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elváljak ha 6 év és 2 gyerek után mást szeretek?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen ismertem meg, ma lehetőségem lett volna lefeküdni vele de nem tettem meg pedig vágytam rá.Mégis mi a francot csináljak...
2018. szept. 12. 20:55
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
26%
Én elválnék.
2018. szept. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
90%
A szerelem elmulik, a gyerek marad. Helyezd at a prioritasokat.
2018. szept. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
26%

ÉS a férjedbe voltál szerelmes?


Én a szerelemről nem tudok nyilatkozni, meddig tart ha valódi, úgy értve, vaóban látod is akit szeretsz, és annak ellenére érzed a szerelmet, és úgy voltál képes elköteleződni mellette.. Én sosem voltam szerelmes így, csak 2x plátói módon. Nyilván vágyok rá, ha egyszer valakivel kölcsönösen élhetném ezt át így, hogy nem múlik iránta és el tudom magam végre nyugodt szívvel kötelezni, tesz is a másik a kapcsolatárt, biztos vagyok benne viszont, hogy semmyilen lágnolásért nem engedném el.


De ez nagyon ritka dolog. Pont ezért is becsülném meg. Én nem vagyok szerelmes, de a párommal vagyok, lojálisan, szeretben. A házasság meglpésétől pont az általad leírtak miatt félek... Ezt nem akarom, hogy majd pl gyerekkel bekövetkezzen. Ezért félek. :/

2018. szept. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
45%
Felnőtt emberként úgy viselkedsz, mint valami tini. Szerelmes lettél valami jöttmentbe és már dobnád is ki a kapcsolatod a kukába. Már bocs, de minek kellett akkor házasodni, meg szaporodni? Az egy dolog, hogy érzéseid lehetnek mások iránt, ez előfordulhat, dehogy egy pillanatnyi gyerekes elmebajért tönkretenni mások életét... Hány éves vagy, 16? Aztán ha az új hölgyet is megunod, majd őt is ugyanúgy otthagyod pár gyerekkel. Meddig fogod ezt csinálni?
2018. szept. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

A feleségem 16 év után szerelmes lett egy nős pasiba, elvált, rá 2 hónapra a pasi kidobta.

Könyörgött hogy fogadjam vissza. Meg is tettem volna a gyerek miatt, de már nem tudtam volna hozzáérni szexuálisan, undorodtam a gondolattól is hogy lefeküdjek vele.

Ha kölcsönös a szerelem és nagyon erős akkor lesz 2 szép évetek ... és utána?

Nyugi, el fog múlni, én is voltam szerelmes és hamarabb elmúlt mint gondoltam.

2018. szept. 13. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hány éves vagy, de két gyerekkel a hátad mögött gondolom nem 20, tehát azért annyi agyad már lehetne, hogy ha elkezdesz érezni ilyen fellángolásokat, akkor ezt tudod a helyén kezelni, és nem esel rögtön kétségbe, hogy úristen, szerelmes vagyok, borítani kell mindent. Tudod értelmes felnőtt ember, ha azt érzékeli, hogy valaki nagyobb hatással van rá, mint kéne, már a legelején kivonul a szituációból, minimalizálja a kommunikációt az illetővel, és elkezd aktívan foglalkozni a házasságával. Pláne, ha közös gyerekek is vannak. Nem vagy már 16 éves, hogy ha unatkozol az aktuális kapcsolatodban, akkor egyből rongyolj át más pasihoz egy kis fellángolás miatt. Igen, előfordul, hogy a meglévő pasi már nem olyan izgi, évek óta vagy vele, ismered minden mozdulatát, de a másik is csak 1-2 évig lenne olyan marha érdekes, aztán ugyanígy kiismernéd és megunnád. Akkor meg jöhet a harmadik?

Felnőtt nőként, anyaként legyen már eszed is! Inkább azon dolgozz, hogy ne legyen uncsi az élet a gyerekeid apjával (mert amúgy nem muszáj ám unni valakit azért, mert régóta együtt vagytok).

30N (szintén kétgyerekes anya, 9 éve a férjemmel)

2018. szept. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben igazatok van.Hajnalban beszéltem a férjemmel és úgy döntöttem hogy ma délután felmondok amit a férjem is elfogadott.Teljesen megértő volt sőt nagyon boldognak láttam hogy elé mertem állni megbeszélni ezt vele és azt mondta hogy örül hogy bízom benne annyira hogy elmertem mondani és büszke hogy volt tartásom.Mindenkinek köszönöm szépen a válaszát. 29 éves vagyok amúgy.
2018. szept. 13. 07:40
 18/23 anonim ***** válasza:

Jó döntés!

Csináljatok sok közös programot, ami valami minőségi időtöltés, mikor tudtok egymással foglalkozni.

Nem érdemes borítani egy házasságot egy hormonfröccs miatt.

2018. szept. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Jó döntést hoztál, elismerésem. És a férjednek is, mert ritka jól kezelte a helyzetet! Drukkolok nektek, hogy helyre tudjatok mindent hozni!

16-os

2018. szept. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom... ha már másba leszek szerelmes,ott már gondok vannak.Hiába mondasz fel,ugyanilyen lehet a következő helyen is,mert ezt most elnyomod magadban.
2018. szept. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!