Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elváljak ha 6 év és 2 gyerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elváljak ha 6 év és 2 gyerek után mást szeretek?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen ismertem meg, ma lehetőségem lett volna lefeküdni vele de nem tettem meg pedig vágytam rá.Mégis mi a francot csináljak...
2018. szept. 12. 20:55
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Akik gratuláltak azoknak köszönöm, nem kicsit féltem elé állni.De sikerült.

Lehet hogy elnyomom magamban de ha bármikor bármi történne is, ott van az hogy én/mi megpróbáltam/tuk helyre hozni.

2018. szept. 13. 14:58
 22/23 anonim ***** válasza:

# 21


Mintha csak én mondtam volna.. Így lehet tiszta szívvel túl lenni ezen. Amit a 20-as írt is benne van a pakliban, bennem is megfogalmazódott, hogy nem biztos, hogy ez megoldja a problémát.

- Mondjuk nem simerjük részletesen a helyzeted meg az érzéseiteket, szóval így csak 2 oldalról lehet vizsgálgatni a helyzetet. Lehet ez egy hullámvölgy is és buta fellángolás, meg persze lehet hogy már egy jelzés hogy ennek már itt vége. MAjd kiderül.


Én is ezért nem léptem ki a kapcsolatomból, pedig még nem vagyok sem házas, sem gyerekes. De van olyna jó a kapcsolatom és a párom, plusz a bele fektetett 6 év (nálunk is), hogy így sem hagynám ott egyhamar. Idővel kiderül, hogy ha rajta vagytok, hogy helyrehozhtaó-e.


ÉS én abban hiszek, hogy ha volt részedről szerelem a férjed iránt, akkor bármikor újra fellobbanhat a dolog. Ezt szokták mondani.

2018. szept. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, hogy határozottan és okosan kezeltétek a problémát. Gratulálok! Ebből úgy tűnik, hogy erős a kapcsolatod a férjeddel, és ez nagyon jó! Koncentráljatok egymásra, és a gyerekekre. Egy család sokkal nagyobb mélység és boldogság, mint egy fellángoló szerelem... ami ugyan hozhat pár hónapnyi, vagy maximum 1-2 évnyi hormon-boldogságot, aztán egyszer csak jön a valóság, észreveszed a "szerelmed" hibáit, amelyek idővel baromi zavaróak lesznek. És akkor ott állnál boldogtalanul, rendes család nélkül...
2018. okt. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!