Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek, ha lebukna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha lebukna a párotok, azzal, hogy Harry Potter könyveket olvas? Nagyon kiakadnátok?

Figyelt kérdés
2018. dec. 8. 20:03
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
100%
Én szakítanék vele, mert csak a Coca Cola és a gyűrűk ura az igazi. Le a pepsit ivó Harry Potter rajongókkal!
2018. dec. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim ***** válasza:
mert a maricsuj meg a huan migel az olyan értelmes mi? jaa dehát ne csodálkozzunk, mert egy nő tette fel a kérdést és köztudott, hogy ha minden happy, akkor muszáj valamibe belekötniük.
2018. dec. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 A kérdező kommentje:

A HP egy közönséges mesekönyv, 10-12 éves gyerekeknek.


Csak a médiája miatt lett ennyire elfogadott. Ha nem kapták volna fel, senki sem foglalkozna vele.

2018. dec. 8. 20:25
 14/70 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok amugy
2018. dec. 8. 20:26
 15/70 anonim ***** válasza:
100%
Remélem a párod minél hamarabb dehopponál tőled!
2018. dec. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 anonim ***** válasza:

Inkább d.gulj el, és ne akard másnak megmondani, hogy mit szeressen olvasni!


Jártál valaha könyvtárba? Vagy van ismerősöd, aki szeret olvasni?

Tájékozódj, mielőtt bármit is kiejtesz a szádon!

2018. dec. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 Pumukli alfahím ***** válasza:
93%
Én meg Kukori és Kotkoda részeket szoktam újranézni.Na,mit szólsz?
2018. dec. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 anonim ***** válasza:
100%

ui.: Az a gyerekes viselkedés, hogy elméletben felnőttként nem tudod azt tolerálni, hogy ki mit olvas. És már lebukásként könyveled el azt, hogy számodra nem megfelelő olvasmánnyal szórakozik az ember.


Te mit olvasol?

2018. dec. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekeknek való mi? Eseteg az eleje de az utolsó részeket nem tudom hogy rakja össze egy 10 éves. Amúgy meg nem mindegy mit olvas? Ha a pasim bele kötne mit olvasok mehetne melegebb éghajlatra. Mi köze hozzá? Nem osztom meg vele azt ami nem érdekli. Azt olvasok amit akarok. Plusz képzeld 23 évesen mind a mai napig imádom a meséket nézni és olvasni. Na hát most biztos alhagy majd emiatt a pasim.
2018. dec. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 A kérdező kommentje:
Én Charles Darwint, Richard Dawkinst, Jhon Gribbint és egyéb klasszikus és modern tudományos-ismeretterjesztő szerzőket olvasok.
2018. dec. 8. 20:35
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!