Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek, ha lebukna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha lebukna a párotok, azzal, hogy Harry Potter könyveket olvas? Nagyon kiakadnátok?

Figyelt kérdés
2018. dec. 8. 20:03
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 A kérdező kommentje:

59-es: irigykedj csak. :D Ne feledd: akik TANULTAK, azok nem netto 150 000-en vannak. Ennyire nehéz elhinni, hogy valaki is nyitotta azt a kibaxott tankönyvet?


Te, meg a többi itteni (tengődő) GYIK-es, azért éltek szarul, mert leszartátok a tanulást, és Harry Pottert olvastatok.


Én nem szartam le, + gyerekkorba is arra neveltek, hogy spóroljak.


De kiknek is beszélek?


Nálatok még a külföldi magyar prostik is értelmesebbek, akikbe belefutottam, legalább azok màr elkezdték valahol


Na hello

2018. dec. 9. 13:41
 62/70 anonim ***** válasza:
Teis csőszerelő vagy, 1-2 nyelvet beszélő szakmunkás? Erre van ekkora arcod?
2018. dec. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 anonim ***** válasza:
Non stop itt vagy az oldalon, te egy csóró, segélyeken élő munkanélküli vagy, de ezt te is tudod.
2018. dec. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 anonim ***** válasza:
Amúgy rájöttem🤔 te valami csúnya incel vagy, legutóbb valami harry pottert kedvelő csaj alázott meg, és az ihlette a kérdést. 🙂🙂
2018. dec. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vok itt az oldalon sokat, egy kérdést tettem fel, aminek személyeskedés lett a vége. Mondjuk hallottam hírét az itteni társaságnak, számos oldalon (pl. az instán is) viccet csinálnak belőle, de gondoltam megér egy próbát. Nem vagyok munkanélküli, én ugyanis tanultam rendesen, nem Harry Potter kalandjait olvastam. Én lépek innen, viszont abban biztos vagyok, hogyha 1 év múlva visszanéznék ehhez ide, az itteni társaság max annyiban változik majd hogy túl lesz több ezer kérdés kommentelésén meg 5-szörös HP végigolvasáson. Addig is kommenteljetek bátran, erjen el ez a kérdés mondjuk a 100 választ. Na sziasztok!
2018. dec. 9. 14:00
 66/70 anonim ***** válasza:
100%

De aranyos vagy. :)


Az IQ és az EQ közötti különbségen még gondolkodj el, mert úgy érzem a válaszaid alapján nem egészen vagy egyensúlyban.


És amúgy még erre az előző válaszodra emlékszel?

"Most én is feltételezhetném, hogy szar életed van, amiért bejársz az egyetemre meg netto 150 000-ért dolgozol, úgy, hogy szabadnapod is alig van. (az ország lakosainak többsége így él). De nem teszem, mer nem ismerlek. Te se mondj rólam véleményt."

Ehhez képest azt hiszem mégiscsak eléggé elszaladt veled a ló.

2018. dec. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt fejjel többször is újraolvastam a HP köteteimet, emlékszem általános iskolásként hogy vártuk az új kötetet a könyvesbolt előtt a barátnőimmel meg a szüleimmel. Már csak a nosztalgikus hangulat és az emlékek miatt is megéri.

Mégsem lett belőlem "nettó 150 ezret kereső spar-os kasszás", a barátnőd talán az? Illetve az érzelmi intelligenciádról sokat elárul, hogy őket lenézed. Minden ember munkája fontos a társadalomban.

A személyeskedést megelőzve elárulnám, hogy a Corvinuson diplomáztam, Hollandiába jártam mesterképzésre. Angolul felsőfokon, németül középfokon beszélek, hollandiai (mester) és spanyol (erasmus) tanulmányaim végett hollandul és spanyolul is megértem magam alapszinten.

Rengeteg könyvet olvasok, egy vagyont költöttem már a kindle készülékemre és rendes könyvekre is.

Egyik kedvenc szerzőm Dostoyevsky, ettől függetlenül olvasok olyan kommerszebb íróktól is könyveket, mint Paula Hawkings, nem hiszem, hogy ettől primitívebb lennék.

2018. dec. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 anonim ***** válasza:
100%

Leszólja az egyetemistákat, de azzal támad, hogy nem tanultál :D

Mondom, hogy ez valami nagymenő szakmunkás lesz.

2018. dec. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 anonim válasza:
100%

"Engem nem zavarna, ha a párom leszólná a könyveimet. Darwint az idő már igazolta: 159 éve olvassuk, és még olvasni is fogjuk. Ellenben Harry Potterre 159 év múlva szinte senki nem fog emlekezni. Rowling egy közepes író, jó fantáziával, de ennyi. Előbb fog Stephen King neve fennmaradni, mint az övé."


Rowling a közepes író? Te mit tudnál írni ami felér egy ilyen storyval??


Csodálkozom, hogy a párod egy ilyen szöveg után még szóba áll veled. Enyhén lehetsz irányítás mániás ha ilyen dolgon fenn akadsz egy kapcsolatban. Szerintem mindenki azt olvas amit akar amit szeret ami feldobja az estéjét egy hosszú munka nap után. Ha te ilyen apróságon kiakadsz akkor biztos nem vagy 100-as.


És mi ez a szöveg, hogy aki Harry Pottert olvasott tanulás helyett/mellett (kinek hogy tetszik) nem viszi semmire?

Mióta megjelentek évente ki szoktam olvasni mind a hét részt 24 éves férfi létemre.


ÚI.: 24 éves férfi, 3-ad éves építőmérnök hallgató levelezőn ami mellett műszaki előkészítőként dolgozom egy építőipari cégnél.

2018. dec. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim ***** válasza:

Húha! Merlin mentsen meg az ilyen Vernon Dursley féle anyagias, mindent lenéző mugliktól!

Hát igen. Talán vannak, akik nem mondhatják el magukról, hogy a közelébe érjenek annak a szintnek, mint amit te képviselsz, de legalább azt igen, hogy tudtak empatikusan hozzá állni másokhoz, fejlődött a fantáziájuk és a kreativitásuk, tanultak valamit egy izgalmas sorozatból, és a részesei lehettek a varázslatnak. Mert igenis hatalmas varázslat az, hogy ennyi ember rajong egy dologért a világ különböző pontjain. Hogy ugyan azt szeretjük, és képesek vagyunk akár egy idegen rajongóval is hosszasan kivesézni egy-egy témát. És képesek vagyunk elfogadni a másik véleményét akkor is, ha nem egyezik a miénkkel. Mert erre (is) tanít az a sorozat. Empátiára, elfogadásra, a másik tiszteletére. Sok rétűen tartalmaz minden féle témát a gyermekbántalmazástól kezdve az oktatáspolitikán át az elmúlás elfogadásáig. És erre szükség van.


Én ha tehetném sem cserélnék veled. Sokat utaztál, sok pénzed van, és? Mit számít ez, ha egy ember sem bír megmaradni melletted, mert olyan kiállhatatlan vagy, vagy ha nem volt még részed igazi olvasás élményben. A pénz nem minden.

De tudod, attól, hogy valaki Harry Potter fan, még lehet gazdag. Obama is többször olvasta már a sorozatot, és Károly herceg is ezt olvassa az unokáinak, állítólag minden szereplőnek más-más hangot kölcsönözve, és bizos vagyok benne, hogy ezt ben csak a gyerekek élvezik. Azt hiszem, nekik van egy kis pénzük, és talán jártak is már pár országban. De biztos vagyok benne, hogy sok átlag ember van, aki Harry Potter fan, annak ellenére, hogy gazdag. (Esetleg még nálad is gazdagabb. Talán.) Igazából nem látom, hogy mi az összefüggés a HP és az anyagi helyzet között (wtf?:D). Azt viszont igen, hogy te, mint olyan ember, aki nem olvasta, hogy vélekdsz az életről, és hát köszönöm szépen, de inkább élek egy kis házikóban jó könyvekkel a kezemben, csak az ilyen emberek kerüljenek el.


Amúgy van olyan könyv, amit azért olvastál, hogy élvezd? Film, amit azért néztél, hogy nevess, sírj, valami. Tudod, ezek kapcsolatban állnak az érzelmekkel, a pszichológia könyvekben már biztos találkoztál a kifejezéssel:)


Az meg hogy mi lesz 200 év múlva a Harry Potter sorsa? Nem tudom. De a legtöbb írót ki nem állhatták a saját korában, Rowlingot már most imádják.

2018. dec. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!