Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek, ha lebukna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha lebukna a párotok, azzal, hogy Harry Potter könyveket olvas? Nagyon kiakadnátok?

Figyelt kérdés
2018. dec. 8. 20:03
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
100%
Te beteg vagy... Nagy dolog egy diszkont légitársasággal manapság elmenni valahova egy hosszú hétvégén. Szerintem még pasid sincs, csak magányos vagy, és ide jársz trollkodni.
2018. dec. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:
100%

Na, akkor csak tisztázzuk, a mesekönyvekben képek vannak, és 10 év alatti gyerek olvassák.

A Hp könyvek tiniktől egészen a felnőttekig szól.


Inkább a magadfajták jelentenek súlyos veszélyt a társadalomra, mert te nem fogadod el, hogy ki mit szeret, bele akarsz szólni más életébe.


Ki vagy te? Az atyaúristen? Szállj le a fellegekből, te egókirály, mert po..fán fog egyszer valaki törölni a stílusod miatt.


Itt senki nem ért veled egyet, na vajon miért? Ezen még nem gondolkodtál el?

És nem attól leszel felnőtt, hogy természettudományokat olvasol. Téged az érdekel, ez van, különbözőek vagyunk, amit a te selejtes agyad képtelen feldolgozni.


Egyébként nem tök mindegy az neked, hogy ki mit olvas, úgy őszintén?


Na, azóta sikerült megkérdezned tőle, hogy miket szeret még olvasni? Vagy erre is egy gyáva kutya vagy, és csak leugatni tudod az embert, ha valami nem úgy történik, ahogy te azt szeretnéd.


Akkor mit szólsz azokhoz, akik Marveles rendezvényeken vesznek részt és beöltöznek különböző karaktereknek? Vagy van, aki manga-fan?


"Nem csinálok am nagy ügyet belőle, csak meglepő jelenség...."

:D és még hazudsz is. :D Kész röhej. :D

Itt szóltad le, hogy milyen gyerekes, pár résszel ezelőtt, most meg azt írod, hogy nem csinálsz belőle nagy ügyet, hogy csak meglepő.


KAMU AZ EGÉSZ! NA, MENJ DOLGOZNI!

2018. dec. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 A kérdező kommentje:

És szerinted érdekel engem, hogy egyesek egyetértenek-e velem itt, vagy sem?


A kemény mag, aki ide írogat, egyszerűen ostoba, szar tanácsokat ad. Amit itt elmondanak, abból szinte semmi nem is igaz a valóságban. Komoly emberek nem is ismerik ezt az oldalt, az itteniek (15-20 ember) egy álomvilagban él. Egyetlen büszkeségük, hogy előkelő helyen vannak a kategória toplistán.

2018. dec. 9. 12:52
 54/70 anonim ***** válasza:
100%

"Komoly emberek nem is ismerik ezt az oldalt,"


Legalább akkor beismered, hogy komolytalan ember vagy. :D Hisz ismered az oldalt.

2018. dec. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim ***** válasza:
100%

"Komoly emberek nem is ismerik ezt az oldalt,"


Jól megmondtad magadnak is tesó, pacsi.

Ha ennyire nem ér semmit a véleményünk, mit keresel itt? Bocs, hogy nem értünk veled egyet. Talán legközelebb.

2018. dec. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 A kérdező kommentje:

"Nagy dolog egy diszkont légitársasággal manapság elmenni valahova egy hosszú hétvégén."


Valóban nem nagy dolog, de én az egész évet végigutaztam (munkaügy miatt is) közben volt időm nézegetni (és csajozni) is. És nem ilyen alantas helyeken voltam, mint Horvátoszág meg a többi klasszikus hely, ahová a magyar emberek többsége egy évben egyszer elutazik.


Ne feledd: a netto 150 000 Ft-os fizetés csak az átlag magyar ember jellegzetessége. Ha jó szakember vagy, és nyelvet is beszélsz, havonta akár az 5-6 szorosát is megkeresheted külföldön, de akár itthon is.


Ha azonban nalad ez nem igy van, akkor biztos nem beszelsz egy nyelvet sem, és nincs rendes szakmád sem. Ezért vagy csóro egyetemista, vagy eladó a sparban.

2018. dec. 9. 13:00
 57/70 A kérdező kommentje:
Igaz, a komoly emberek szöveggel öngólt lőttem, de a kivétel csak erősíti a szabályt. :D
2018. dec. 9. 13:01
 58/70 anonim ***** válasza:

Magyarázkodj csak, úgyis beégtél. :D Ezt már nem mosod le magadról, te is a komolytalanok közé tartozol, és nem vagy kivétel ezek szerint, mert akkor eleve hazug vagy, ha már magadat nem veszed ebbe bele és megmásítod a saját kijelentésed magadra nézve, te egoista h..lye gyerek.


Álmodozz csak, úgyis amit ide vakartál le tegnap óta mind hazugság, nincs is neked olyan álommelód, nem is utazol sehova, csak szeretnél.


Csak hát mivel nem kapsz figyelmet, ezért itt ezt kieszközölted. Szánalmas vagy.

További jó kamuzást.


Szüleid biztos "büszkék" rád. Itt lehazudhatod a csillagokat is, saját magadnak azonban úgyse tudsz hazudni.


Ja, és még visszatérve a pszichológiához, csak annyi a pszichológiai tudásod, amit annál a könyvnél kiemeltél.. hűha, börtönsztori.

Az emberek minden napjait tényleg, annyira mélyrehatóan befolyásolják a börtön dolgok, hogy csak na.


És mi van az emberi lélekkel, önismerettel, pozitív gondolkodással, önszeretettel, párkapcsolattal?

Na, ezek az igazán meghatározó tényezők.


Nem tudsz te semmit. Amelyik kutya ugat, az nem harap.

Akinek pedig hatalmas tudása van, az nem kérkedik vele, hanem alázatos, aki pedig a tudásával kérkedik az valójában nem tud semmit, csak azt a látszatot akarja kelteni a többiekben, hogy tud valamit, ami úgyszintén hazugság.


Pá-pá

2018. dec. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 anonim ***** válasza:
Te csak egy álmodozó munkanélküli vagy, akit még a sparba sem vesznek fel nettó 150 ért.
2018. dec. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy álom melóm van.


Arra utaltam, hogy ha valakinek van rendes szakmája, beszél nyelvet akkor elég ahhoz, hogy valaki jól keressen, és jó helyeken dolgozzon. Ennyi neked is elég lenne, de leszartad a tanulást, ezért tartasz ott az életben ahol.


Egyik gyerekkori haverom apja csőszerelő volt. Kuva nehét szakma, de a világ nem egy pontjáról (pl. Chile) is hívták. A hozzád hasonló emberek persze csak annyit látnak, hogy dél-amerikába utazgat, ahonnan százezrekkel/milliókkal jön haza. A kemény fizikai munkát persze ami ezzel jár, persze figyelembe se vették.


Eleve nem is akartam belemenni ebbe a témába, de mivel azt írták "sivár életem van..." Hat rohadtul nem. De akinek nincs sivár élete az nem egyszer annak köszönheti, hogy rendes szakmát tanult.


Te nem ezt tetted, hanem Harry Potterr olvastál. Abbol azonban csak Rowling meg a WB studió tud meggazdagodni. Mese vége. Szia.

2018. dec. 9. 13:32
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!