Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek, ha lebukna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha lebukna a párotok, azzal, hogy Harry Potter könyveket olvas? Nagyon kiakadnátok?

Figyelt kérdés
2018. dec. 8. 20:03
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan.

Miért van az,hogy a valóban nagy tudású emberek Sosem kérkednek a tudasukkal vagy nézik le a másikat az ízlésük miatt?

Én a boszorkány válaszoló vagyok.


Aki kettőnk közül felsőbbrendűbek hiszi magát,az inkább te vagy.

Elképesztően nagyképű vagy.

Azt gondolod,hogy te egy könyv elolvasása után különb vagy másoknál?

Miért?

Mert két latin szóval többet ismersz?

Az általad sokra tartott tudósok az életüket tették fel a tudomány azon ágára,amit ők képviseltek.Tudományos felfedezéseik tiszteletre méltóak.


A legnagyobb kincse az embereknek nem a tudomány.

Mert az van.

Az úgy állandó hogy közben folyamatosan változik.


De a gyermekkor nem ilyen.

Az sajnos csak időszakos.

Az emberiség legnagyobb kincse a gyerekkor és a csodák felfedezése hogy igenis vanna csodák.

Csak sajnos felnőtt korukra sokan ezt elfelejtik.

Pedig nem kéne.

Nekem ez a szerinted jelentéktelen könyv a menekülést jelentette.

Amikor olvastam minden rossz megszűnt körülöttem.

Ez valódi,létező mágia.

A HP-nek köszönhetően kezdtem el angolul tanulni és azáltal nyitni a világ felé.

Amiatt kezdtem el más könyveket is olvasni.

Annyit jelent nekem ez a könyvsorozat,hogy azt szavakkal le sem lehet írni.

Társaságban is fel mered hozni a témát?

Az sokat elmond a karakteredről,hogy mennyire intoleráns vagy.

2018. dec. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 anonim ***** válasza:
100%

Ja,és inkább legyen valaki egy dologban kiemelkedő mint sok másban középszerű.

Senki nem született még erre a Földre,aki mindenben a legjobb lett volna.

2018. dec. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem akadnék ki. Csak megmondanám neki, hogy ezentúl nem kell rejtegetnie, hogy mit olvas.
2018. dec. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim ***** válasza:
92%
Mondanám neki, hogy adjon egy kötetet olvasni nekem is, mert érdekel.
2018. dec. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 A kérdező kommentje:

41-es:


Nincseek csodák. Ezt Hawking-Mlodinov kifejtette "A nagy terv" című könyben. Nőjj fel.

2018. dec. 9. 06:55
 46/70 anonim ***** válasza:
100%
A tudományon kívül vannak még más fontos és szép dolgok is a világban. Elég sivár lehet az életed, kérdező, ha ezt nem érted meg.
2018. dec. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 A kérdező kommentje:

Ebben az oldalban ezt gyűlölöm a legjobban, hogy a sok megmondó ember már kijelenti pár mondat után az emberről, hogy milyen. hogy nincs nője, idióta, most megkaptam, hogy sivár életem van. 😂


Ebben évben kedves utolsó annyit utaztam, amennyit te (talán) egész életedben nem. Volt, hogy egy héten többször is repülőn ültem, és egyik orszagból a másikba mentem. Mit tudsz te rólam? Most én is feltételezhetném, hogy szar életed van, amiért bejársz az egyetemre meg netto 150 000-ért dolgozol, úgy, hogy szabadnapod is alig van. (az ország lakosainak többsége így él). De nem teszem, mer nem ismerlek. Te se mondj rólam véleményt. Kuva jó életem van, jobb mint az átlag embernek.

2018. dec. 9. 10:48
 48/70 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, fejedre kenheted a sok pénzedet, az általad jónak mondható életedet, ha életképtelen vagy egy kapcsolatra, mert beleszólsz abba, hogy a másik SZABADIDEJÉBEN mit szeret csinálni, mit szeret olvasni.

Képtelen vagy elfogadni azt, amit a másik szeret. Kritizálod, de milyen jogon?

Akkor miért nem egy olyan csajt választottál, aki hasonlóan csak a tudomány iránt érdeklődik?


Komolyan, azon akadsz fenn, hogy a másik mit olvas? Ilyen pitiáner sz..ron rugózol? Vannak ettől sokkal életbevágóbb dolgok.

Mert ha azon háborodnál fel, hogy a párod lusta, nem csinál semmit a háztartásban, akkor oké, de ezen? :D


Nagyon gyerekes vagy. :D Csak röhögök rajtad.

2018. dec. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 A kérdező kommentje:
Az olyan ember, aki felnőttként is mesekönyveket olvas, nem teljesen komplett, ez így már ok az aggodalomra. Nosztalgiából 5-10 évente egyszer elő lehet venni Potter könyveket, és elolvasni, visszaemlékezni a gyerekkorra, de ennyi. Aki viszont felnőttként is nagy Potter fan, ott valami nem oké. Nem csinálok am nagy ügyet belőle, csak meglepő jelenség....
2018. dec. 9. 11:39
 50/70 anonim ***** válasza:

Szerintem meg az a nem komplett, aki a természettudományos műveket egyáltalán összehasonlítja a szépirodalommal. A kettőt nem ugyanazon okból olvassuk. Amúgy elárulok egy titkot: a gyermekkönyveket felnőttek írják. Felnőttek, akik képesek arra, hogy egy időre visszamenjenek a gyerekkorba és gyerekszemmel nézzenek a világra. És hasonló jellegű felnőttek olvassák szívesen. Nyilván őket ez szórakoztatja, pihenteti ki.


Az ilyen jellegű irodalmi művek nagy előnye az általad említett könyvekkel szemben, hogy használni kell a fantáziádat, be kell látni a sorok közé. Érteni kell a szimbólumokat, be kell tudni lélegezi a varázslatot. A gyerekeknek azért hasznos a mese, mert fejleszti a gondolkodást és a képzelőerőt. Nem száraz tényeket olvas magyarázatokkal, ami megmondja neked, mit gondolj, hanem egy jó mesekönyv gondolkodásra, véleményformálásra késztet.

2018. dec. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!