Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek, ha lebukna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha lebukna a párotok, azzal, hogy Harry Potter könyveket olvas? Nagyon kiakadnátok?

Figyelt kérdés
2018. dec. 8. 20:03
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
100%

Hatalmas irodalomtudós vagy, értjük. De mit szólnál, ha a párod leszólná a kedvenc könyveidet? Kiakadnál mi?

Minden évben kiolvasom a Harry Pottereket és dolgozó felnőtt ember vagyok, emellett mesét is bármikor leülök nézni.

Gyerekes viselkedés? Ha hisztizne, vagy ilyenek az lenne esetleg az. Örülj neki, hogy nem a Szürk50et olvassa :D

Nem tudom mi jogod van elítélni.

2018. dec. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 anonim ***** válasza:
0%
Tőlem olvashatja azt a regénynek csúfolt filmforgatókönyvet, de utána a kezébe adnám a Végtelen történetet meg a Momo-t. :)
2018. dec. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 Bence_ ***** válasza:
62%

Egészségedre! 😊

Miért ítélkezel?

2018. dec. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 anonim ***** válasza:
81%

Ne haragudj,hogy ezt írom de sajnos ebben a témában nem vagy kompetens.


Csak egy előítéletes mugli vagy.

Egyáltalán milyen jogon ítélkezel?

A Harry Potter minden,csak bem gyerekmese.

Főleg úgy a negyedik résztől.


Tudod,mi boszorkányok és varázslók rengeteget szenvedtünk az évszázadok során a magadfajta varázstalanok miatt.

Ti élitek világotokat,pusztítjátok a környezeteteket,üldözitek a mágiát és mindenre mindig örült racionális válaszokat kerestek.


Sajnálom,hogy ennyire sért téged az a fiú,aki megszabadította a világot Voldemorttól.


Nem tudod,miből maradsz ki a HP nélkül.

Nem tudod milyen jó egy különösen fárasztó nap után bekapcsolni a rádiót és Walpurgis leányait hallgatva összebűvölni a kedvenc ételed.


Tudod,ha nem lennék Hugrabugos,lehet nem ilyen kedvesen fogalmaztam volna.

Lehet igen.

Mi is emberek vagyunk.

Nem akartalak megsérteni,de fogadd el,hogy az intelligencia nem attól függ,hogy Rowlingot vagy valami neves tudós könyvét olvasod.

Az intelligens ember toleráns másik felé.

A HP sorozatot pedig a könyv nagysága tette naggyá.

És igen,kell a jó MARKETING is.

Ugyanakkor önmagában a marketing soha nem elég.

2018. dec. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 A kérdező kommentje:
Engem nem zavarna, ha a párom leszólná a könyveimet. Darwint az idő már igazolta: 159 éve olvassuk, és még olvasni is fogjuk. Ellenben Harry Potterre 159 év múlva szinte senki nem fog emlekezni. Rowling egy közepes író, jó fantáziával, de ennyi. Előbb fog Stephen King neve fennmaradni, mint az övé.
2018. dec. 8. 20:54
 26/70 anonim ***** válasza:
100%

"Harry Potterre 159 év múlva szinte senki nem fog emlekezni"

Dehogynem, 20 éve sikeres, ez nem fog 1-2 év alatt lehanyatlani. Fogalmad sincs róla, hogy mi az a termék életgörbe. A Harry Potter az irodalom- és történelemtankönyvek része lesz.

2018. dec. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 anonim ***** válasza:
71%
A Harry Potter Bölcsek kövét is már vagy negyvenszer kiolvastam, de még mindig az egyik kedvenc könyvem. Főleg ahogy szép lassan felfedezik a Roxfortot és a varázsvilágot. Messze a legjobb könyv, amit egy író a világnak adhatott. Szórakoztató és nekem ez épp elég. A filmeket is mind jó párszor láttam már... bár ez a Grindenwald bűntettei pocsék volt, azt meg kell hagyni. Na, de a lényeg az, hogy nem, nem zavarna, SŐT! Örülnék neki, hisz legalább lenne egy közös témánk.
2018. dec. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 anonim ***** válasza:
100%

Én HP-t is olvasok, meg Richard Dawkins-t is. Meg Jane Austen-t és Brian Cox-ot is. Oscar Wilde-ot és képregényeket is.


A legtöbb ember elég sokoldalú.

2018. dec. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 anonim ***** válasza:
100%
+ Őszintén, az jobban zavarna, ha csak a filmeket látta volna, a könyveket nem olvasta volna. Fordítva nem zavar.
2018. dec. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 anonim ***** válasza:
En is minden evben megnezem az osszes reszet a harry potternek es 26 eves no vagyok. Sot a párom is szivesen megnezi velem ahogy a testverem is akik szinten ertelmes felnőttek. Ebben megis mi a rossz? Ne hogy mar te mondd meg mi érdekelje a barátnődet.. 😀😀 Es aki a marvel filmeket szereti az egyenesen dedos nem? Hagyjuk mar.. A kerdesed a gyerekes nem az aki hpt olvas vagy nez 🤤
2018. dec. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!