Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan beszéljem meg a páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljem meg a párommal, hogy hadd maradjak háztartásbeli, ne kelljen dolgoznom?

Figyelt kérdés

Más eltartott nők hogy csinálják?

Nincs szükség az én fizetésemre.

Vesz nekem ételt, lakhatok nála, utazunk.

Csak zsebpénzért dolgozom alja munkàt.


2018. dec. 21. 20:06
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 A kérdező kommentje:
#9 ő ELVÁRJA, hogy a párja dolgozzon
2018. dec. 21. 20:16
 12/68 A kérdező kommentje:

#10. Hol van aki ilyenbe belemegy?

Neten mindig olvasom, hogy milyen sokakat eltartanak, de csak olyan férfiakkal találkozom személyesen, akik azt akarják, hogy dolgozzon a párjuk.

2018. dec. 21. 20:18
 13/68 anonim ***** válasza:
84%

Ha nem vagytok házasok nem is értem ezt a kérdést.

Ha házasok vagytok és szeretnétek gyereket, addig bírd ki, mert legalább akkor az adód alapján jár az ellátás is.

És otthon mit csinálnál? Mer 1-2 hétig poén. Aztán az unalomtól elkezd az ember a pénz s.ggére verni, ennyire meg azért gondolom nem gazdag a párod.

És ha 4 órába mennél el dolgozni valahova? Vagy egy olyan melóba amit szeretsz, és mindegy, mennyit fizet?

Komolyan mondjuk nem is értem ezt a kérdést, olyanra akarnád rávenni amit tudod hogy nem akarna... akkor meg miről beszélünk??

2018. dec. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 anonim ***** válasza:
27%

Én úgy vagyok ezzel, hogy ha vállalja a női szerepet (nem rabszolga) és a szexet nem jutalomfalatnak gondolja, emellett partner, készséggel eltartanám.

32/f

2018. dec. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 anonim ***** válasza:
81%
Normális ember el is fogja várni, hogy dolgozzon a párja. Miért kéne eltartani mint egy kisgyereket, ha ő is képes lenne dolgozni? Én nem lennék együtt olyan emberrel, akinek semmilyen igénye nincs önmaga fejlesztésére. Legalább tényleg annyi keresete legyen már, hogy a saját kis dolgait meg tudja venni. Annyi munka van mint a szemét, nem hiszem el, hogy nem tudsz olyat találni, ami kicsit is vonz.
2018. dec. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 A kérdező kommentje:
#15. “Miért kéne eltartani mint egy kisgyereket, ha ő is képes lenne dolgozni?” mert azért a munkáért nagyon kevés pénzt kap, te pedig a keresetedből 4 főt tudnál eltartani
2018. dec. 21. 20:22
 17/68 A kérdező kommentje:

“És ha 4 órába mennél el dolgozni valahova? Vagy egy olyan melóba amit szeretsz, és mindegy, mennyit fizet?“

Nincs ennyi munka.

Gyerekkel otthon maradni.... csupán 2 év.

2018. dec. 21. 20:28
 18/68 anonim ***** válasza:
100%
Ha elvárja, akkor nincs más választásod, mint csinálni egy vállalkozást, amit otthonról is tudsz üzemeltetni. Mert akkor semmit nem tudsz neki mondani, hogy háztartásbeli legyél. Ez emberfüggő, hogy kinek van erre igénye, neki nincs, akkor nem fogod tudni neki ezt eladni.
2018. dec. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 anonim ***** válasza:
12%

Komolyan itt úgy feltudnak háborodni azon,ha vki nem akar dolgozni. Szánalmas. Meg is értem,ha nem akar!!!


Mondjad a párodnak,hogy te otthon elvégzel minden munkát,vásárolsz,kiszolgálod stb

2018. dec. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 anonim ***** válasza:
98%

Ne akarj otthon maradni, ezt szívből mondom.

Én lassan 4 éve itthon vagyok, becsavarodtam, a kapcsolatunk ràment, egyszerűen nincs a hàzban annyi tennivaló, hogy kitöltse a napjaimat, a lànyom meg napközben ugye suliban van.

Mellesleg rettenetesen pocsék kiszolgàltatva érezni magad.

Őszintén írtam amit írtam.

34N

2018. dec. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!