Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan beszéljem meg a páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljem meg a párommal, hogy hadd maradjak háztartásbeli, ne kelljen dolgoznom?

Figyelt kérdés

Más eltartott nők hogy csinálják?

Nincs szükség az én fizetésemre.

Vesz nekem ételt, lakhatok nála, utazunk.

Csak zsebpénzért dolgozom alja munkàt.


2018. dec. 21. 20:06
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 A kérdező kommentje:

24 éves vagyok,

a barátnőimet is jó körülmények közt eltartják és a haverjaim nőit is.

A korombeli nőknek sem munka-, sem élettapasztalatuk, sem protekciójuk, sem szerencséjük, sem piacképes diplomájuk nincs. Nehéz állást találni.

2018. dec. 21. 21:36
 42/68 anonim ***** válasza:
83%

Na, akkor megpróbálom érthetőbben leírni neked.

Reggel elindítom suliba a lànyom, elpakolàszok, megfőzök, kap kutya-cica enni, mosok/vasalok, netezek, tv-t nézek, olvasok, megterítek, elé teszem a kajàt (szó szerint), elmosogatok, délutàn hazaér a lànyom, vele foglalkozom.

Szerinted milyen külső inger ér a postàn meg a bolton kívül?!Hàt semmi basszus.

Ha erre vàgysz, áldàsom rà.

Én vissza az emberek közé, vissza oda, hogy tamponra ne pénzt kelljen kérni, hanem meg tudjam venni magamnak, hogy mégegyszer senki a pofàmba ne tudja vàgni, "mert eltartalak"!

De mondom, te tudod, te dolgod.

2018. dec. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 A kérdező kommentje:
#40. Eltaláltad 100-200 ezret fizetnek “ezek” a munkák, természetesen nincs lakásunk a barátnőimmel, honnan lenne, havi 140 ezer ft az albérlet, ami csak addig a miénk, amig havonta fizetjük.
2018. dec. 21. 21:38
 44/68 anonim ***** válasza:
87%
Tehát te teljesen kiszolgáltatnád magad anyagilag egy olyan embernek, akivel nem tudsz egy ennyire lényeges témát megbeszélni - bomba ötlet, nem mondom.
2018. dec. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
53%

Ez nálunk úgy volt, hogy gyed után otthon maradtam. Egyszerűen azért, mert sokkal jobb életünk van így, mint ha visszamegyek orrvérzésig dolgozni.

De: eleve ott a három gyerek, ami simán kiad egy 8 órás állást.

Tavasztól őszig kertet művelek, 90%-ban egyedül. Friss zöldséget teszek az asztalra, rengeteget teszek el télire, szinte ingyen.

Állatokat tartok. Tyúkok, libàk, kecskék, és malacok. Tojás és tej van bőven, el is tudok adni. A férjem csinàl néha sajtot is, de eladásra nem érdemes. Libát és malacot hízlalni szoktunk, aztán eladjuk. Utóbbit élve, mert tudom, hogy más levágja, de mi megszeretjük, és nem megy.

Most próbálkozok nyulakkal is. Finom és egészséges a húsa.

Van pár turi, ahol 100-300 közt van minden készlet kisöprés napján. Ott szoktam vadászni a jó állapotú, esetleg címkés, markàs ruhákra. Aztán eladom a neten 500-1000 között. Volt, hogy 10 ezer forintért vettem, és 87 ezerért tudtam eladni.

Ezen kívül kisebb varrásokat csinàlok. Nadrág szàr, függöny, párnahuzat, ilyesmik. Amit igazából bárki meg tud csinàlni, csak nincs varrógépe. Hetente, két hetente van munkám, és nem sokat kérek érte, de a semminél jobb.

Az, hogy nincs munkaadóm, főnököm, vagy fizetésem, nem azt jelenti, hogy nem dolgozok, vagy nem járulok hozzá a megélhetéshez.

Így pont a férjem akarta, hogy maradjak itthon, mert jobban élünk, mintha reggel megyek, este jövök, és kapok érte egy kis alamizsnát a közalkalmazotti bértábla szerint.

Esetleg próbáld meg te is így elkezdeni.

2018. dec. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
88%

Édes szívem, nem a korodbeli nőknek, hanem NEKED nincs élet és munkatapasztalatod.


Egyik szavad üti a másikat. Eddig azt írtad, hogy a barátnőid szarul fizető állásban vannak, aztán azt, hogy az összes barátnődet eltartják. Akkor hogy nem futja programokra? Elvégre a saját pénzüket simán költhetnék saját magukra, ami ebben az esetben simán van 100-120 ezer forint, de talán még több is. Hogy is van ez? :))))


Arról nem is beszélve, hogy minden csak akarat kérdése. Nem 3 álláshirdetés után kell kijelenteni, hogy nincs munka és protekció. Már eleve a protekció szó jelenléte arra utal, hogy semmi ambicíó nincs benned.


Te egyszerűen életképtelen vagy, semmi több. A lusta mellett persze.

2018. dec. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 A kérdező kommentje:

“Eddig azt írtad, hogy a barátnőid szarul fizető állásban vannak, aztán azt, hogy az összes barátnődet eltartják. Akkor hogy nem futja programokra? “


Aki dolgozik, az eltartja magát, de elmegy albérletre a pénze. Aki nem dolgozik annak nem adnak a szülei vagy a pasija pénzt külön szórakozásra.

2018. dec. 21. 21:51
 48/68 anonim ***** válasza:

Na látod pont ezért kellene lelkiismeretesen dolgozni, hogy kiküszöböld azt, hogy balf.sz voltál magadnak alapokat kiépíteni. Bőven elég fél évig lelkiismeretesen dolgozni valahol ahhoz, hogy fentebb lépj. Nem 2 munkahely van a világon. Ha jól dolgozol, jó munkaerő vagy, megbízható akkor ezt nagyon hamar észreveszik. De a körülményeidet hibáztatni azért, mert "csak" pár száz ezret keresel nonszensz. Aki akar fentebb lépni az fog is. Tanulni is el lehet menni 30 évesen is. Vannak hiányszakmákból is ingyenes képzések.

De ha nem akarsz elmenni dolgzni akkor foglalkozz olyannal, ami érdekel és csinálj abból pénzt. Vannak ismerőseim akik ezt csinálják. Álomfogókat meg ékszereket meg hasonló mütyűröket gyártanak otthon aztán eladják. Vagy kitanulnak valami egyéb szakmát, kozmetikus, műkörmös stb ami érdekli őket. Egyik barátnőm most ünnepek előtt csak annyit csinált, hogy koszorúkat meg ajtódíszeket csinálgatott és eladta. Majdnem egy százast keresett vele. Ha neked egyszerűen semmi nincs amivel foglalkozni szeretnél vagy ami érdekel arra már tényleg nem tudok mit mondani. De nem leszel már sokáig fiatal és "érdemes" az eltartásra. 50 éves korodban mit fogsz csinálni ha már nem lesz gazdag fószer aki el akar tartani a két szép szemedért?

2018. dec. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
54%
Én belemennék egy eltartói kapcsolatba, ha eltartanál. Egyedül ékek. Mosok, főzök, vasalok, takarítok. Eltartasz? F
2018. dec. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 A kérdező kommentje:

#48. Éppen ez a baj, hogy most sem tudok olyat talàlni, aki eltart.

“Egyik barátnőm most ünnepek előtt csak annyit csinált, hogy koszorúkat meg ajtódíszeket csinálgatott és eladta. Majdnem egy százast keresett vele. ”

A 100.000 ft nekem nagyon kevés, 1 hónapra sem tudnék belőle egyedül élni.

2018. dec. 21. 21:59
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!