Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan beszéljem meg a páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljem meg a párommal, hogy hadd maradjak háztartásbeli, ne kelljen dolgoznom?

Figyelt kérdés

Más eltartott nők hogy csinálják?

Nincs szükség az én fizetésemre.

Vesz nekem ételt, lakhatok nála, utazunk.

Csak zsebpénzért dolgozom alja munkàt.


2018. dec. 21. 20:06
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:
83%
Elmondom, nehezebben fogsz olyat találni, aki eltart, mint olyan munkát, ami 200-250-300 ezer forintot fizet. Csak mondom. De ha most nem kezded el, akkor álom marad mind a kettő és akkorát koppansz, hogy foghatod a fejed.
2018. dec. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted azt, hogy most sem tudsz olyat találni, aki eltart? Ha találnál, lelépnél?
2018. dec. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 anonim ***** válasza:
85%

es hogy fogsz elni 10 ev mulva?


addigra lecserelnek ket csini 17 evesre.


nem szabad fuggni egy ferfitol sem.

2018. dec. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 Rockarc ***** válasza:
72%

Kerdezo, itt elvekrol van szo. A parod nagyon helyesen koti az ebet a karohoz. Ha nem tudod ezt elfogadni, akkor keress mast. Varjunk csak? Az se fog eltartani.


De mondom, ez egy elv, lapozd fel a wikipediat, ha nem ismered a szot.


42F

2018. dec. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 peca1000 ***** válasza:
83%

Ne aggódj kérdező, hamar el fogsz te menni dolgozni, mert a pasid szépen ki fog rakni (nagyon helyesen), mert csak élősködnél rajta.


És nehezen fogsz olyan palit találni, aki eltart téged.


De ha ez a célod, menj fel a puncs.hu-ra, àlj össze egy gazdag papikával, akit ha kényeztetsz, egy ideig nem kell melóznod.


Ha kiöregedsz, kidob, és mehetsz takarítani, vagy egy gyárba szalagmunkára.


Vagy mehetsz prostinak is. :)

2018. dec. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, hogy jobban járnál, ha dolgoznál, ha a párod fizeti a dolgokat, te azt a pénzt amit keresel félre tudnád magadnak tenni. Akkor se járnál rossszul, ha mondjuk 150-ből egy 90-100-at teszel el havonta. Isten ne adja szakítottok a pároddal, akkor nem az lenne, hogy állsz ott egy fillér nélkül, aztán csak lesel, hogy most merre, hova. Nem mellesleg ha van egy kezdő tőkéd, és határozatlan szerződésű munkahelyed, akkor lakáshitelt is tudsz felvenni. Aztán a saját lakásod fizetnéd, de ehhez tényleg munkahely kell és becsületesen dolgozni, helytállni. Ne légy lusta és használd az eszed, még ha a hiteltől idegenkedsz is, a spórolós javaslatom szerintem meggondolandó, de te tudod.
2018. dec. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim ***** válasza:
100%

Drágám, úgy csinálják, hogy amíg szépek, fiatalok, fognak valami jobb esetben apjuk korú balekot, akit lehúznak a faxba.


Te se leszel örökre szép és fiatal, úgyhogy tessék képezni magadat, mert szar lesz, ha betöltöd, jobb esetben, a 40-et.

2018. dec. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:
88%
Én jelenleg el tartom a barátnőmet, mert 2 nap alatt jobban keresek, mint ő anno havonta. Viszont nekem is kényelmetlen, ahogyan látom, hogy leépül. Fél éve van otthon, de ő is elkezdett már keresni, mert nem akkora fun otthon ülni, és érezni, ahogyan el,egy az élet,
2018. dec. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:
0%
Én eltartanék szívesen egy lányt, de ahhoz nagyon nőiesnek (nem a kinézetre gondolok) kellene lennie, mondanom sem kell, hogy egyetlen egy ilyet ismerek csak... Az a baj, hogy az ilyen kapcsolatokban általában a nők kiszolgáltatottak, én viszont egyenrangú partnerként bánnék vele, de kevés ilyen jóravaló lány van. Egy rib*ancot nem tartanék el...
2018. dec. 22. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 anonim ***** válasza:
100%
Jujjj még a stílusod is, ahogy írsz olyan tenyérbemászó...remélem pasid észhez tér és kivág.
2018. dec. 22. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!