Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan beszéljem meg a páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljem meg a párommal, hogy hadd maradjak háztartásbeli, ne kelljen dolgoznom?

Figyelt kérdés

Más eltartott nők hogy csinálják?

Nincs szükség az én fizetésemre.

Vesz nekem ételt, lakhatok nála, utazunk.

Csak zsebpénzért dolgozom alja munkàt.


2018. dec. 21. 20:06
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
68%

Fogsz te még koppani, de nagyot :)

Ez csak elsőre hangzik ám szép dolognak...

2018. dec. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:
68%
Én mint nő, soha nem akarnék háztartásbeli lenni. Más pénzét költeni. Aztán ha kidob, meg nézek mint borjú....
2018. dec. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 anonim ***** válasza:
59%

Annyira, de annyira buta vagy!!

Fogod magad, és kimész Svájcba prostinak. Ott csak szexelni kell, még a házimunkával se kell foglalkozni, és elég jól lehet vele keresni. Annyi, hogy nem egy idióta férfi tart el, hanem több.

Hazajössz, veszel egy pár lakást, egyet használsz, a többit kiadod. Mire kiöregszel a szakmából, már nem is kell dolgoznod.

Tudod te, hogy hàny nő csinálja ezt? Rengeteg. Aztán itthon vállalkozó, és senki se mondja meg róla, hogy 10 évig "táncolt".

2018. dec. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:
25%
Nem értem mi azzal a baj ha valaki nem dolgozik....
2018. dec. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 A kérdező kommentje:

#63. Közben rámegy a lelkük és az életük


#64. Én sem értem miért baj, ha valaki nem végez fizetett munkát. Ha végez nem fizetettet és az ő fizetésére nem is lenne szülség a családi kasszába

2018. dec. 23. 19:52
 66/68 A kérdező kommentje:
* szükség :)
2018. dec. 23. 19:52
 67/68 anonim ***** válasza:
2: Nyilvánvaló, hogy vendégnek tart, és nem akar erre berendezkedni. Nyilván fiatal vagy és várja, hogy majd a saját lábadra állsz, vagy visszamész a szüleidhez.
2019. febr. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:

12: Én csak olyanról hallottam, ahol az olyan nőknek sokat kell tűrniük, pl. női vannak az olyan férfinak, és nemi betegségeket hord haza.

A férfi pont azért választotta őket, mert ezeknek a nőknek ez is megéri. Az a férfi, aki nem veszi meg pénzért a nője testi-lelki egészségét, az szeretné, ha a nő nem lenne az alárendeltje... ilyen egyszerű.

2019. febr. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!