Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért mondjàk egyesek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondjàk egyesek, hogy nem nagy dolog a nőkkel szórakozni, amikor csak a pasik kevés szàzaléka képes erre?

Figyelt kérdés

Úgy érvelnek" "erre vagy büszke?"


Igen, miért ne lehetne erre valaki büszke?


100 pasiból kb 8-10 van, aki meg tudja azt csinàlni, hogy sok nőt magàba bolondít, és egymàs utàn keféli őket.


A maradék 90% egy része nehezen, udvarlàsok àràn képes kialakítani valamilyen kapcsolatot a nőkkel, és befogja a pofàjàt, örül, hogy van kivel dugnia, és nincs egyedül. A többinél még rosszabb az aràny, mert életében nem volt még nője.


Tehàt szerintem az a kb. 10% igenis lehet büszke a mutatvànyàra, mert kivételesek.


2019. márc. 7. 06:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
3%

Igen, ezt jól látod.

Azt hogy könnyű, ők maguk mondják, az a 10%

Ez olyan dolog, mikor valakinek nagyon jó esze van a matekhoz, és nem tudja elképzelni, hogy mások mit nem értenek ezen.

Ez a 10% egyrészt nagyon jóképű, másrészt tudja, hogyan kell kihasználni ezt.

2019. márc. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
95%

Jesszusom. Nem valami képességen múlik, hogy kevesen csinálják ezt, hanem azon, hogy a nōk eleve nem akarják ezt tenni, ezért nem mennek bele.

Kivételes eset az, amikor eleve könnyūvérū nōkrōl beszélünk, náluk elég sok pasi befutó lehet, nem csak tíz százalék.

A többi komolyabb nō igyekszik elkerülni az ilyen szándékú férfiakat, mert nem kíváncsiak a “mutatványára”.

2019. márc. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
96%
Nem azt mondták hogy könnyű, hanem hogy nem nagy dolog. Talán könnyű megnyalnod a saját orrodat? Azt is csak kevesen képesek megcsinálni, mégsem nagy dolog.
2019. márc. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
12%
Pont ez az, hogy nem tudja elkerülni, mert nem tud a másik 2-3 nőről, a srác jóképűsége meg alapból elvakítja.
2019. márc. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
21%
Mert tényleg nem nagy dolog, csak jól kell kinézni hozzá.
2019. márc. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
74%
Tényleg nem nagy dolog, de még csak jól se kell kinézni hozzá, csak kell egy kiállás/személyiség, magabiztosság, tökösség.
2019. márc. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
3%
Fiúk többségét senki sem készíti fel arra, hogy miképpen kell csajozni, ezért egy csomó téves elképzeléssel vetik magukat a lányok közé, és persze egy rakás kudarcban lesz részük. Jóképűség sokat segít, de még messze nem garancia az esti hancúrozásra. Én sem ismertem a csajozás mibenlétét, éveken át futottam a rengeteg fölösleges kört, néha akadt egy kis dugimugi, de sokszor inkább nem jött össze, mígnem aztán egy véletlen folytán rátaláltam a módszerre, és ez mostmár elég tisztességes arányban vezet eredményre. Lényeg hogy kedvesnek kell lenni a csajokkal, poénkodni kell velük, éreztetni hogy nagyon bejönnek neked, de nem rámenősködni, csak lazán és könnyedén, mintha picit flegma lennél, de csak épphogy! Megbeszélni velük hogy mindenképpen szeretnéd még látni őket, üzenetben megköszönöd a randit és hogy alig várod a következőt. Aztán csönd... Max. 2-3 nap múlva a csaj fog jelentkezni, hogy akkor mi lesz. És ha már jelentkezett, akkor csaknem biztos lehetsz, hogy ebből lepedőgyűrögetés lesz...
2019. márc. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
85%

Ezek a srácok sem tudnak ám minden nőt megszerezni, csak ezt nem mondják ki, mert

1. pozitívan gondolkodnak magukról, tehát a kudarcot el is felejtik és csak a sikerekre koncentrálnak.

2. Ha az a céljuk, hogy minél több nőt, akkor a minél inkább kapható nőkre mennek.

3. Ha egy nő nem top kategóriás vagy nagyon szexi, vagy könnyen kapható, az náluk nem nő. Tehát ha a szemüveges, duci Juliska lekoptatja őket, azt nem is fogják fel kudarcnak.


És mielőtt azt írnád, hogy NINCS olyan, hogy a szemüveges, duci Juliska lekoptasson ilyen pasikat: de igen, van. Én több ilyen jóképű hímringyót lekoptattam már.

2019. márc. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
21%
#6 Az összes jóképű ismerősöm tagadja hogy hogy ő jól néz ki és ugyanezzel a dumával jön mint te. Csak hogy ez nem igaz. Elég feltűnő hogy mikor 3-megyünk az utcán, a lányok folyton ugyanazt a srácot bámulják.
2019. márc. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
47%

Ilyen szöveget csak pár olyan nőtől hallottam, akikkel szórakoztak. Nem értelmes logikai érvelést nyomtak, csak sértődött kislányként viselkedtek.


#6: Hát persze. A lottón meg csak 5 számot kell behúzni, hogy nyerjen az ember...

2019. márc. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!