Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért mondjàk egyesek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondjàk egyesek, hogy nem nagy dolog a nőkkel szórakozni, amikor csak a pasik kevés szàzaléka képes erre?

Figyelt kérdés

Úgy érvelnek" "erre vagy büszke?"


Igen, miért ne lehetne erre valaki büszke?


100 pasiból kb 8-10 van, aki meg tudja azt csinàlni, hogy sok nőt magàba bolondít, és egymàs utàn keféli őket.


A maradék 90% egy része nehezen, udvarlàsok àràn képes kialakítani valamilyen kapcsolatot a nőkkel, és befogja a pofàjàt, örül, hogy van kivel dugnia, és nincs egyedül. A többinél még rosszabb az aràny, mert életében nem volt még nője.


Tehàt szerintem az a kb. 10% igenis lehet büszke a mutatvànyàra, mert kivételesek.


2019. márc. 7. 06:35
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

#18

"Nem mondtam, hogy CSAK arra büszke."

Tudom, nem is állítottam sehol, hogy ezt mondtad volna. :)

2019. márc. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

#21


Na, akkor jó :D

2019. márc. 7. 10:04
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

#22

Az "azért" és az "arra" két különböző szó. :)

2019. márc. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

#12 Ez hogy jön ide?


“Komoly nō” = komoly kapcsolatra vágyik, nem csak egy éjszakás hancúrra. Azt nem mondtam, hogy ilyenek is nem esnek bele a “csapdába”... de szerinted aki beleesik, az hogy reagálja le? Talán úgy, hogy még bizalmatlanabb és kritikusabb lesz a magadfajtákkal szemben. Ergó te azt nem fogod fel, hogy miközben ez neked valami “sport”, addig sok nōnek nem az. Tehát nem azért utasítják el a férfit, mert nem elég tehetséges a sportban, hanem mert nem akarnak résztvenni ebben a mūfajban.

2019. márc. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
26%
#18 Azt allitod, hogy a szep noket konnyebb lepedore vetni, mint az atlagosakat?
2019. márc. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

#25


Igen, azt állítom, de azon belül a szép nők normálisabb csoportjára mondom ezt.


Állításomat pedig a csordagondolkodásra alapozom: a legtöbb pasi úgy könyvelte el a szép nőket, hogy mindegyik bunkó, nagy igényű, ezért úgy vélik, hogy az átlagosoknál több esélyük van. Mivel azonban így megindul egy kisebb lavina az átlagos nők felé, úgy azok önbizalma magasra szökik, hiszen számos pasi a lábuk előtt hever annak reményében, hogy őket könnyebb megkapni, így azon kapják magukat, hogy ők válogatnak.


A rendes szép nők meg azon keseregnek, hogy nincs normális pasi, mert vagy mindenki csak dugni akar velük, vagy nem mernek kezdeményezni. Ezért ha náluk kezdeményez valaki normálisan, meglepő eredményt tapasztalhat.


Én így látom.

2019. márc. 7. 11:59
 27/27 anonim ***** válasza:
52%

Erdekes felvetes.... Tehat atlagos kulseju ferfi jobban teszi, ha szep noknel probalkozik.


De ha te abba a kiveteles 10%-ba tartozol, aki napi haromszor huz agyat, meselj piczit a technikadrol, hogy hogyan csinalod. Hatha mi is tanulunk belole :)


Illetve szerinted erre szuletni kell, vagy elsajatithato?

2019. márc. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!