Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért mondjàk egyesek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondjàk egyesek, hogy nem nagy dolog a nőkkel szórakozni, amikor csak a pasik kevés szàzaléka képes erre?

Figyelt kérdés

Úgy érvelnek" "erre vagy büszke?"


Igen, miért ne lehetne erre valaki büszke?


100 pasiból kb 8-10 van, aki meg tudja azt csinàlni, hogy sok nőt magàba bolondít, és egymàs utàn keféli őket.


A maradék 90% egy része nehezen, udvarlàsok àràn képes kialakítani valamilyen kapcsolatot a nőkkel, és befogja a pofàjàt, örül, hogy van kivel dugnia, és nincs egyedül. A többinél még rosszabb az aràny, mert életében nem volt még nője.


Tehàt szerintem az a kb. 10% igenis lehet büszke a mutatvànyàra, mert kivételesek.


2019. márc. 7. 06:35
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

"Ez a 10% egyrészt nagyon jóképű, másrészt tudja, hogyan kell kihasználni ezt."


Na, ez tipikus lúzer szöveg. Az egyik ilyen fazon, aki nagyon sok nőt megdugott, maga mondta, hogy ő sem egy Brad Pitt. A pasas egy olyan ember, akinek jó munkája van, határozott, intelligens, és tudja hogy kell bánni a nőkkel.


Mondjuk annak ellenére, hogy sok nőt megdugott, nem szokása kihasználni a csajokat, és talán ezért is szeretik sokan, mert sokkal őszintébb mint az átlag pasi.

2019. márc. 7. 09:35
 12/27 A kérdező kommentje:

"A többi komolyabb nō igyekszik elkerülni az ilyen szándékú férfiakat, mert nem kíváncsiak a “mutatványára”."


Kíváncsi vagyok, azt miként magyarázod ki, amikor diplomás, jól kinéző, jó fizetéssel rendelkező nő egyszerre csak arra ébred, hogy a pasinak, akit 2 hete megismert, a szex után hűlt helye van.


Számos nő bukását igazából ez a fajta büszkeség is okozza. Néha a "könnyűvérű lányok" jobb döntéseket hozhatnak... :D

2019. márc. 7. 09:37
 13/27 anonim ***** válasza:
52%

"Kíváncsi vagyok, azt miként magyarázod ki, amikor diplomás, jól kinéző, jó fizetéssel rendelkező nő egyszerre csak arra ébred, hogy a pasinak, akit 2 hete megismert, a szex után hűlt helye van."


A magyarázat egyszerű: Itt amelyik nő viselkedése nem szimpatikus egyes nőknek, az húderosszésbuta. Mindent leegyszerűsítenek a 2 végletbe :D

2019. márc. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
26%

A lúzer itt max te vagy, különben ki sem írtad volna ezt a kérdést.

Mások is ezt a dumát tolják, hogy "jaj én sem vagyok egy bradpitt" persze, azért nézi meg majdnem minden nő az utcán.

Nyugodtan álltasd csak magad ezzel, hogy szar külső + jó duma = siker a nőknél, de majd egyszer felébredsz. Addig meg reszelgesd csak nyugodtan a 90 kilós nőket, náluk még lehet tudsz ezzel a felfogással érvényesülni.

2019. márc. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

#13


Ez igaz, minden ilyen esetet úgy magyaráznak ki, hogy lehülyézik a megtévedt nőtársaikat. Mondjuk nem csodálom, mert egyébként köztudott, hogy a nők egymásra hihetetlen módon irigyek. A köztük lévő összetartás csak látszólagos... áhh, rémes egy társaság, és ezek kérik ki maguknak a tiszteletet.

2019. márc. 7. 09:49
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene valamire CSAK AZÉRT büszkének lenni, mert kevesen tudják megcsinálni?

Most bocs, de ez alapján Ted Bundy is legyen büszke magára, kevesen csináltak olyat, amit ő.....

Másoknak ártani soha nem ok a büszkeségre.

2019. márc. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

#14


Bár én nem tartom magam nőcsábásznak, viszont nincs gondom az ismerkedéssel.


Ha neked lenne igazad, akkor szerényebb külsővel rendelkező pasik nem lehetnének jó csajokkal (meg úgy általában) nőkkel sem. Viszont 5 percet sétálsz a városban, és meglátod ennek az érvnek a cáfolását.


Az általam említett 10% nem arról híres amúgy, hogy jóképű férfiakból áll, én nem is gondoltam ilyenre, amikor kiírtam ezt a kérdést. Arról híresek, hogy igényesen, divatosan öltözködnek, jó munkahelyük van, határozottak, intelligensek, és ezáltal a nők vonzódnak hozzájuk. Ennyi.

2019. márc. 7. 09:55
 18/27 A kérdező kommentje:

#16


Nem mondtam, hogy CSAK arra büszke.

2019. márc. 7. 09:57
 19/27 A kérdező kommentje:

#14


Még valami: egyébként a szebb nőket általában sokkal egyszerűbb megismerni, mint a dagadt csajokat. Ha felébrednél, (talán) magad is belátnád, de olyan szintű frusztrációval és torz világképpel rendelkezel, hogy nem lesz egyszerű.


A kérdést meg csak szórakozásból és érdekességként írtam ki. End.

2019. márc. 7. 10:01
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

"Kíváncsi vagyok, azt miként magyarázod ki, amikor diplomás, jól kinéző, jó fizetéssel rendelkező nő egyszerre csak arra ébred,"


Fogalmazzunk úgy, hogy ehhez az "egyszer csak arra ébred"-hez azért kell egy bizonyos fajta attitűd (ítélkezősen "könnyűvérű"-nek nevezik), amit én személy szerint nem tartok sokra.

2019. márc. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!