Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem szeretik a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretik a férfiak a természetes külsejű lányokat?

Figyelt kérdés

Azt látom, hogy ma már csak a műcsöcsű, kacsaszájú, műszempillás, póthajas, műkörmös, szétsminkelt, mindenét kirakó, pi.csanacis - pi.csaszoknyás, csontsovány lányokra van igény. Persze mindenki azt mondja, hogy jajj márpedig ez nem így van. Mégis ezek a lányok élveznek minden figyelmet, minden dícséretet, minden "rajongást".


Egy természetes, 'régimódi' - elegáns lány legfeljebb csak a barátnőitől kap kedves szavakat és esélytelen a párkeresésben. Megunja ezt, és saját személyét megerőszakolva divatos, plastic cicababává válik. Aztán hirtelen minden összejön neki. Sokszor találkoztam már ezzel a jelenséggel. Ennyi erővel tökéletesen megcsinált guminőkkel is házasodhatnának a kedves férfiak 18 és 40 között.


Példa a természetes külsejű lányra:

1. [link]

2. [link]

3. [link]



2019. aug. 23. 12:21
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
93%
A természetest szeretjük (legtöbben). Szerintem csak nem a megfelelő férfiak igényeit nézegeted. Ebből még ne általánosíts. (32/F)
2019. aug. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
91%
Sőt, az első képen lévő nőt kifejezetten szépnek (átlag feletti) látom. (11-es voltam)
2019. aug. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
85%
Soha életemben nem voltam plázacica, nem sminkelek, semmim sem mű, nincs műkörmöm, sőt a sajátom se festem, nincs póthajam, nem vagyok csontsovány, nem hordok olyan ruhákat amiből bármim is kilógna, mégse voltak soha ilyen problémáim. Miért azokkal a férfiakkal foglalkozol, akiknek a mű az etalon? Nekem eszembe se jutna, tökéletes értékrendszűrő ismerkedéskor..
2019. aug. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
64%

Meg fogsz lepődni, de én természetes vagyok, még csak nem is sminkelek, és fesztiválon/bulikban még random nők is odajönnek hozzám, hogy megdicsérjék a külsőm. Esküszöm neked, ez eddig 2-3x fordult elő, igaz nem Magyarországon (külföldön élek, lehet nekik különleges vagyok). A férfiakat meg látom, hogy szinte mindig megnéznek, mert van szemem. Magam szerint gyönyörű NEM vagyok, de az átlagnám tényleg jobban nézek ki, főleg az alakom elég figyelemfelkeltő, de tettem is érte. Sminkelni meg max annyira szoktam, hogy felkelés után a szemem alatt, hogy ne legyen karikás. Nekem is az a véleményem, hogy aki jól néz ki az mindenhogy jól néz ki, akár sminkkel, akár nélkül. Nem akarok ilyenekkel fáradni + a bőr szempontjából is jobb.

22L

2019. aug. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
82%

Hm..na igen, vannak azok a lányok, akik totál természetesen, nulla sminkkel is szépek, mert szép a bőrük. De sok lány, aki “természetes”, inkább igénytelennek hat, mert pattanásos a bőre, de nem tesz semmit ellene, sárga a foga, ápolatlan a haja, nem öltözködik csinosan. Ebben viszont semmi szép vagy nőies nincs.


Van arany középút a plasztik p.csák és az igénytelenség között. Festheted a körmöd, tehetsz fel szolid sminket, festetheted a hajad, formázhatod a szemöldököd, öltözhetsz csinosan, használhatsz parfümöt és kiszedheted a bajszod. Ennyi már elég is ahhoz, hogy finom nő legyél és ne keltsd egy barlanglakó benyomását :D


Akiknek meg a kacsaszájú, műmellű, műseggű, szétszolizott, rikító 10 centis műkörömmel rendelkező egyedek kellenek, azok általában szintén max 80-as IQ-val rendelkeznek, úgyhogy hidd el, értük nem kár.

2019. aug. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
25%
Természetes külsejű nő vagyok (nincs sem műszempillám, sem póthajam, soha nem voltam plasztikai beavatkozáson, szolidan sminkelek...stb.), nem vagyok maradéktalanul elégedett a külsőmmel, de még ennek ellenére is látom, hogy kategóriákkal vagyok szebb, mint akiket linkeltél. Talán itt lesz a bibi. Akiket linkeltél, átlagos (az utolsó átlag alatti, túlsúlyos) lányok, nem szépek. A szép nőket pedig szeretik akkor is, ha semmi mű dolog nincs rajtuk.
2019. aug. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ez nem így van, bár tény, hogy csak a magam nevében tudok beszélni: én mindig is kifejezetten a természetes külsejű, visszafogottabb, talán azt is merném mondani, hogy introvertáltabb, sokak által csak "szürke kisegérnek" titulált lányok társaságát kerestem. Sajnos tapasztalatból előítéletes vagyok az általad említett, kikent-kifent műanyag lányokkal szemben, és bár volt már, aki erre rácáfolt, jellemzően nem tudom őket komolyan venni jellemzően egy beszélgetés erejéig sem, nemhogy mondjuk egy kapcsolat szempontjából. A képeken szereplő lányok pedig szimpatikusak.

24/F

2019. aug. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
19%

#8-as persze válaszolok.


Kb. az igazi nőies nőnek àpolt szèp haja van,stílusos nőies ruhatára ami ráfeszül,miniszoknyák,nőies cipők,ajkát szèpen tudja rúzsozni vagy szájfèny.

Mellette heti 4 edzèse van,hogy feszes tónusos legyen a teste,rendszeresen jár kozmetikushoz,maniküröshöz,étkezèsre nagyon figyel,nőiesen tud ülni.


Pl: Michelle Lewin csak egy példa vagy ott volt annó a Barátok köztben Kinga talán,meg most azt hiszem a Szonja.


Na ők pl.

2019. aug. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
79%

#18

Én nőként azt mondom, hogy szerintem is ilyen egy nőies nő, aki ad magára. Bár a heti 4 edzést feleslegesnek tartom, én 2-vel is formás és 47 kg vagyok :D

2019. aug. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
90%
Amikor ilyen kérdést látok, elgondolkodom azon, hogy ti milyen bolygóról jöttetek? Nyilván ha az instán éled az életed akkor azt fogod látni, hogy a mindent kirakó lányoknak van sikere. De a való életben ez nem így van. Hasonlóan nézek ki mint az első linken szereplő lány. Sosem voltam topmodell, nem tudok sminkelni, épp ezért csak alkalmakra vagyok kisminkelve. Viszont igényesen öltözködöm és odafigyelek magamra. Sosem volt gondom a társkereséssel.
2019. aug. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!