Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem szeretik a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretik a férfiak a természetes külsejű lányokat?

Figyelt kérdés

Azt látom, hogy ma már csak a műcsöcsű, kacsaszájú, műszempillás, póthajas, műkörmös, szétsminkelt, mindenét kirakó, pi.csanacis - pi.csaszoknyás, csontsovány lányokra van igény. Persze mindenki azt mondja, hogy jajj márpedig ez nem így van. Mégis ezek a lányok élveznek minden figyelmet, minden dícséretet, minden "rajongást".


Egy természetes, 'régimódi' - elegáns lány legfeljebb csak a barátnőitől kap kedves szavakat és esélytelen a párkeresésben. Megunja ezt, és saját személyét megerőszakolva divatos, plastic cicababává válik. Aztán hirtelen minden összejön neki. Sokszor találkoztam már ezzel a jelenséggel. Ennyi erővel tökéletesen megcsinált guminőkkel is házasodhatnának a kedves férfiak 18 és 40 között.


Példa a természetes külsejű lányra:

1. [link]

2. [link]

3. [link]



2019. aug. 23. 12:21
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 omba ***** válasza:
86%
Én csak olyan nővel voltam eddig, aki természetes, még smink is alig
2019. aug. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
76%

#28

kit érdekel mi volt a kommunizmusban,igénytelenek voltak az emberek totál,volt sör meg cigi ennyi.


Kèrdező kifogás,egészsègesen kellene tàplàlkozni meg sportolni.


De sajnos a magyar amiket megeszik,kb. tömény liszt meg cukor,sajnos.


Mi a párommal diètàsan ètkezünk nagyon finom èteleket eszünk

- Èdesburgonya

- Lazac

- Marhahús

- Csirkemell

- Tengeri herkentyűk

- Nassolàsra max gyümölcs, meg nèha fehérjés édessèg nagyon ritkàn.


Ennyi a titok,itthon nincs kultúrája ennek,mert sajnos nem rád èrtem de igènytelenek az emberek.


Ha meg pènz kérdès akkor mint a párom el kell MENNI DOLGOZNI, akár két àllàsba is.


Sajnos látom miket esznek az emberek,undorító.

Fornetti,pèksüti,kenyèr,nokedli,tèszta.

Mind csupa felesleges egészsègtelen,hízlaló nulla tàpértèkű kaja.

Totàl ki kell zárni a cukros dolgokat mindent.

2019. aug. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
81%

"A csúnya bőrrel nem lehet mit kezdeni azon kívül, hogy kezelve van. Smink alatt is látszik. Pár kiló plusz igenis van azokon, akik nem szerencsés genetikájúak és nem fogyókúrázva akarják leélni az életüket."


És vajon mitől csúnya egy bőr? Talán, mert pl. agyon vagy sminkelve, nem hagyja az adott személy szellőzni a bőrt, a smink következtében korábban öregedik a bőr. Az egészségtelen életmód, a sok húsfogyasztás és kevés folyadékbevitel miatt pedig ragyás a bőr, rugalmatlan.


NEM fogyókúrázni kell, hanem életmódot kell váltani. Mennyibe kerülne, úgy őszintén, elhagyni az agyoncukrozott nasikat, ételeket? Tejcsoki és cukorka helyett minél magasabb kakaótartalmú étcsokit enni? Fehérlisztes kenyér helyett teljeskiőrlésűt enni? Uzsira elhagyni a péksütiket?


Tudod, túl sok a kifogás és a rinya. Meg lehet tanulni kenyeret készíteni, nem nagy dolog, párom, férfi létére is nagyon szereti ezt csinálni és nem pék a szakmája. Otthon friss, NEM fehér lisztből készült kenyeret eszünk.


Súlyfelesleg meg csak azon van, aki lusta. Nehogymár olyan megerőltető lenne odafigyelni arra, hogy mit eszel és mondjuk, heti egyszer fél, vagy egy órát mozogni otthon.

Nem akarásnak nyögés a vége.


A betegség miatti hízás és fogyás mindig külön kategóriát képvisel.

2019. aug. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
73%

Az utolsó kimondottan tetszik.

Szép arcú, combosabb lány

2019. aug. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
100%
Szeretik a természetes külsőt, HA szép. A plasztikázott se érdekli őket ha csúnya. Ez egy olyan dolog, hogy alapból egyik nemből sem születik mindenki szépnek. Ez elég igazságtalan, de ez van. Aki nem szép az plasztikáztathat is, ha akar, de nem kötelező, úgy is lehet párt találni. Egyébként az sem elég, ha valaki szépnek születik, azért is tenni kell, hogy az is maradjon. Ettől még nem lesz senki mű. Másoknak a mű azt jelenti, hogy plasztikázott.
2019. aug. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
74%

Én azt látom, hogy a kacsa szájat, műmellet és többit nem mi férfiak szeretjük, hanem a nők hiszik, hogy jobban fognak kinézni tőle (persze, a lakótelepi 25 éves BMW-vel “krúzoló” gyúrós szubkultúra szereti az ilyet, de átlag férfi tuti nem).



Társaságban több csaj megcsináltatott ezt+azt, a férfiak egybehangzó véleménye volt, hogy rosszabb lett tőle. Aztán fel van háborodva mind, ha kiröhögjük, hogy műanyag a csaj.

2019. aug. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező. Ezzel csak az a baj, hogy míg a bőröd kezelve van, ami úgy, mint az elhízásod kezelése is, ugyan úgy időt vesz igénybe. Nem kell sanyargatni magát különösebben az embernek ahhoz, hogy ne hízzon, azt meg meg ne magyarázd nekem, ha a szintentartási szükségleted 2000 kcal, te pedig 1900-at viszel be, akkor attól hízni fogsz, mert tökön szúrom magam. Az a 100 kcal tudod mennyi? KB 2 pohár üdítő.

33/f

2019. aug. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
69%

#30

Hát, a szép puha bőröd megérezné az én "lerágott" körmeimet, mert szét lennél karmolva, mint mikor a macska szétkarmolja gazdáját.

Egészséges, vitamindús étkezést folytatok, aminek következtében szépen nő a körmöm. SOHA nem rágtam, mindig növesztettem és így formáztam.

2019. aug. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
86%
Ez a női verziója annak, amikor az incel szűzfiúk minden kudarcukat valamiféle pénzes-kabriós-kigyúrt alfákra fogják.
2019. aug. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
81%

Ez mind csak kifogás amit keresel.

Nekem is csunya volt a bőröm tini koromban elmentem borgyogyaszhoz szépen kikezelte, azota oda figyelek az étkezésre, sok folyadékot iszok, figyelek a bor ápolásra.

Egészséges étkezéssel es rendszeres mozgással te is kepes lennél egy szep testet elérni, nem a genetikara kell fogni.

Nekem pl. Tenyleg szög egyenes a hajam, nem szoktam vasalni. De az se venne sok idot igénybe ez is megint csak kifogás.

Szerintem egy muszempilla, mukorom, smink is tud szep lenni es nem p.csas.

2019. aug. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!