Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem szeretik a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretik a férfiak a természetes külsejű lányokat?

Figyelt kérdés

Azt látom, hogy ma már csak a műcsöcsű, kacsaszájú, műszempillás, póthajas, műkörmös, szétsminkelt, mindenét kirakó, pi.csanacis - pi.csaszoknyás, csontsovány lányokra van igény. Persze mindenki azt mondja, hogy jajj márpedig ez nem így van. Mégis ezek a lányok élveznek minden figyelmet, minden dícséretet, minden "rajongást".


Egy természetes, 'régimódi' - elegáns lány legfeljebb csak a barátnőitől kap kedves szavakat és esélytelen a párkeresésben. Megunja ezt, és saját személyét megerőszakolva divatos, plastic cicababává válik. Aztán hirtelen minden összejön neki. Sokszor találkoztam már ezzel a jelenséggel. Ennyi erővel tökéletesen megcsinált guminőkkel is házasodhatnának a kedves férfiak 18 és 40 között.


Példa a természetes külsejű lányra:

1. [link]

2. [link]

3. [link]



2019. aug. 23. 12:21
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim ***** válasza:

Nem csak a szürke kisegér-műnő pláza cica végletek léteznek. Akiket linkeltél tényleg nem annyira szépek, ez van, inkább átlag kategória. Azzal viszont nem értek egyet, hogy 5 kilo felesleggel ne lehetne vonzó valaki, de mondjuk egy nő ne legyen több 60-65-nél szerintem.


Van, aki természetesen szép, még arra sminkel, csinosan öltözködik (nem r_bancosann, hanem csinosan). Például egy blúz/ing, rövid szoknya és 5 centis sarok kombó szerintem bárkin szuperül áll és hétköznapokra sem túlzás/r_bancos. Oversized rövidujjúk, pulcsik meg csőgatya helyett lehetne kissé érdekesebben is öltözködni, 18 felett érettebben, nőiesen. Nem mondom, hogy egy fekete pulcsi-csőfarmer-vans nem néz ki jól, de ne minden napra ez legyen.


A vasalt haj kimondottan szürke kisegeret csinál abból, akinek alapból nem olyan, szóval azt is lehetne váltogatni. Én egyedül a sminket nem szoktam eltúlozni, még a szemem se festem, csak a szemöldököm egy kicsit + rúzs. Szóval nem kell műnőnek, pláza cicának lenni ahhoz, hogy szép legyél, de ha nem öltözködsz kicsit nőiesebben nem fognak észrevenni a férfiak, kivéve, ha nagyon extrovertált, magabiztos személyiséggel rendelkezel, bár a kérdésből nem ez jött le.


Amúgy egy műkörmös, műhajas lány is lehet például okos vagy aranyos, én tudok erre példát nem is egyet, szóval nem kell minden a külső alapján ítélni.

2019. aug. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 anonim ***** válasza:
69%

(Mondom mindezt úgy, hogy elég lusta nő vagyok amúgy :D.) Életemben nem láttam még konditermet belülről, max. sétálni szoktam este a városban vagy kerékpározni. Sosem voltam se szoliban, se műkörmösnél (bár azt ki szeretném próbálni), se kozmetikusnál, semmi ilyen helyen.


A pasik magasról le_szarják, hibátlan-e a bőröd vagy mesterfodrász csinálta-e a frizurád. Anno 70 kilo voltam, most valamivel kevesebb, mint 60 vagyok és 170 centi. RENGETEG ajánlatot kapok, nők/férfiak, mindenki szokott bámulni, még a tanárok is, csak mert csinosan és elegánsak próbálok öltözködni. Sőt, én nagyon-nagyon csendes és introvertált vagyok. Vannak nálam nyilván szebb és vékonyabb lányok is, szerintem szerezz be egészséges kajákat, ha családoddal élsz/szülővel, együtt próbálkozzatok, a kozmetikust, ilyesmit sz_rd le, nem éri meg pénzt kiadni értük.

2019. aug. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!