Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért annyira fázósak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért annyira fázósak?

Figyelt kérdés

Halljátok, az összes nő, akivel jártam, vagy akit ismerek, fagyos szentek. Póló, köntös, tundrabugyi, nadrág, zokni ősszel, télen fürdés után este...szexnél is mire kihámoztam őket...😃


Nálam a lakásban télen sincs 20-21 °C-nál melegebb. Eleve januári születésű vagyok, agyvérzést kapok a melegtől.


Hölgyeim, komoly probléma lenne nektek, ha nem fűteném katlanná a lakást? Kort is.



2019. nov. 21. 00:31
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom, de cserébe jobban bírjuk a hőt.

Biztos ismered a meme-t, amikor a férfi és a nő együtt zuhanyoznak, és a férfinak már olvad a bőre, de a nő még feljebb csavarná a melegvizes csapot...

2019. nov. 21. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
86%
Én fázós vagyok és a testem mindig olyan hideg, mint a jégcsap télen :D ettől függetlenül nem szeretem a meleg időjárást. 24
2019. nov. 21. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 A kérdező kommentje:

#10: Jézusom. 😂

#13: ha van, aki felmelegítsen, nem para.

2019. nov. 21. 05:59
 14/53 anonim ***** válasza:
73%

Nálam 20 fok alatt nincs élet.:D Zokniban alszok és 2-3 takaróval télen.

Édesapámnál is szereti a meleget,de édesanyám most a változó korban van,hát megy is a harc,hogy mi az ideális hőmérséklet itthon.

2019. nov. 21. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
92%

Számomra 24-25°C az ideális. Klíma és ventilátor megártott a csípőmnek, emiatt a hidegre jobban kell figyelnem, orvos is látta, valószínűleg egész életemben érzékeny marad.

35N nincs túlsúlyom, nem vagyunk egyformák.

2019. nov. 21. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
96%

A hormonokkal lehet összefüggésben, meg lehet még egyéb dolgok is kőzrejátszanak.

Egyébként nálunk is úgy van, hogy a férjem szereti a hidegebbet, hálószobában olyan 21°C számára az ideális. Ott például én sem szeretem a nagyon meleget, aludni az jó. De a nappaliban nekem kell a 23-24 °C fok, mivel a nap nagy %-ában a konyga-nappalinkban vagyok.


29N

2019. nov. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 A kérdező kommentje:
Meghalnék, ha éjjel 21 °C lenne a hálóban. 😂 17 max. Köszönöm a válaszokat.
2019. nov. 21. 07:04
 18/53 anonim ***** válasza:
91%
Nekem személy szerint bőven elég 18-20°C a lakásban. Szerintem attól függ, hogy ki mihez van szokva, nálunk mindig max 21 fokra volt fűtve a ház télen. Nagyanyám, aki panelban él és ahhoz van szokva, hogy télen is bikinis idő van évtizedek óta a lakásában mindig szörnyülködik és veszi magára a pulóvert meg a téli kabátot, ha nálunk van. Koliban 3 lány szobatársam van, na az meg a halálom, hogy mikor ők itt ülnek bent a szobában reggeltől estig pulóverben és bundabugyiban a radiátor mellett (miközben kint még csak fagypont körüli hőmérséklet sincs), akkor eszükbe sem jutna egy pillanatra sem kinyitni az ablakot vagy az ajtót, ha kintről jön be az ember, akkor érezni, hogy vagy 10 fokkal több (és jelentősen büdösebb) van a szobában, mint az épület többi részében. Én vagyok mindig az, aki bejön és azzal a lendülettel nyitja az ablakot, ajtót, mindent, ami nyitható.
2019. nov. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
35%
Neked elhízott lány kell. Azok nem fázósak.
2019. nov. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
92%
Én nem vagyok hajlandó fázni a lakásomban. 23-34 fok körül érzem jól magam 21-fokban már fázom és hosszú nadrág néha pulóver is kell. Aludni el tudom fogadni a 20-21 fokot de két takaróval. Szerencsére panelban élek így nincs vita a hőmérsékletről hisz adott. Szeretek szellőztetni sose állott a levegő de azért nem vagyok az a kitárom az ablakot típus. Én egyszerűen nem élnék együtt valakivel aki jégszekrényt csinál a házból. Ez olyan kompromisszum amit nem kötnék meg senki kedvéért. 23 éves vagyok átlag testalkat.
2019. nov. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!