Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért annyira fázósak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért annyira fázósak?

Figyelt kérdés

Halljátok, az összes nő, akivel jártam, vagy akit ismerek, fagyos szentek. Póló, köntös, tundrabugyi, nadrág, zokni ősszel, télen fürdés után este...szexnél is mire kihámoztam őket...😃


Nálam a lakásban télen sincs 20-21 °C-nál melegebb. Eleve januári születésű vagyok, agyvérzést kapok a melegtől.


Hölgyeim, komoly probléma lenne nektek, ha nem fűteném katlanná a lakást? Kort is.



2019. nov. 21. 00:31
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:

*23-24 fok körül érzem jól magam

Későn vettem észre az előírást

2019. nov. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
88%
Én pontosan olyan vagyok amit leírtál, itthon vastag melegítő, pulcsi, vastag zokni, plüsscsizma, gyakran ujjatlan kesztyű hozzá, és így élem túl a 20 fokot a lakásban. + Télen-nyáron zokniban alszok. Ehhez nagyon vékony vagyok. Én tudok így élni, amikor a párom meg néha megjegyzéseket tesz az életképességem alacsony szintjére, akkor mondom neki, hogy a másik opció, hogy meghízok. Ez már nem tetszene neki.
2019. nov. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
78%

Tegnap este mikor hazaértem még 40 percig nem vettem le a kabátomat. A gyerek meg az apja pólóban. Én mindig fázok.

Olyan hideg a kezem, hogy néha már fájnak az ízületeim.

2019. nov. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, egyedül maradok, ha mindnyájatok ilyen fázós. 😂
2019. nov. 21. 08:18
 25/53 anonim ***** válasza:
100%

Fázós vagyok, de ha a párom felmelegít, akkor semmi gond :)

30N

2019. nov. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
82%
Rajtam nincs kb semmi zsír, ami fűtsön... 18%-os testzsírral én már ebben az amúgy enyhe időben is 2 réteg kabáttal mászkálok. Hihetetlenül rossz érzés fázni. Szerencsére a párom elviseli a meleget, de én egy percig sem fogok vacogni más hasfájása miatt.
2019. nov. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
Fűtetlen hálóban nyitott ablaknál alszom télen is. 😊 Kb 10 fokra hűl le, jól betakarózom, de a fejemnek kell a friss levegő. Cserébe nyáron 20 fok felett már szenvedek. 28 éves vagyok.
2019. nov. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
#18 vagyok, mielőtt valaki rám fogná, hogy "höhö biztos kövér vagy, amiért nem fázol 20 fokban": vékony vagyok. Van, hogy fázok, de inkább felveszek egy pulóvert vagy magamra terítek egy pokrócot a nyitott ablak és a friss levegő mellett, mint hogy szaunát csináljak a lakásból.
2019. nov. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, mennyi válasz...☺️
2019. nov. 21. 08:27
 30/53 anonim ***** válasza:
84%

Fázós vagyok de aludni nem szeretek 22 foknál melegebb szobában, inkább felöltözök meg nyakig betakarózok. Nappal 24 fok tökéletes nekem csak felveszek egy pulcsit 😂

29N

2019. nov. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!