Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért annyira fázósak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért annyira fázósak?

Figyelt kérdés

Halljátok, az összes nő, akivel jártam, vagy akit ismerek, fagyos szentek. Póló, köntös, tundrabugyi, nadrág, zokni ősszel, télen fürdés után este...szexnél is mire kihámoztam őket...😃


Nálam a lakásban télen sincs 20-21 °C-nál melegebb. Eleve januári születésű vagyok, agyvérzést kapok a melegtől.


Hölgyeim, komoly probléma lenne nektek, ha nem fűteném katlanná a lakást? Kort is.



2019. nov. 21. 00:31
1 2 3 4 5 6
 31/53 A kérdező kommentje:
Aludni 22 fokban? Jézusom. A hajamat lerakom. Max 18ban tudok. 24????? Hát nem találok szavakat. 😂
2019. nov. 21. 08:38
 32/53 anonim ***** válasza:
Tudom ez nem normális de magas vagyok, vékony és alacsony a vérnyomásom ezen kívül sokszor van nálam vashiányos vérszegénység.
2019. nov. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
100%
Amiért te férfiként azzal, hogy nem csinálasz semmit, több kalóriát égetsz, mint egy átlag nő.
2019. nov. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 A kérdező kommentje:
Azt te csak hiszed, hogy nem csinálok semmit. Összexarnád magad, ha ilyen munkát kéne végezned. 🙂 Sportolok is mellette.
2019. nov. 21. 08:53
 35/53 anonim ***** válasza:
97%
Nem azt mondtam, hogy nem csinálsz semmit. Ha te és egy átlagos nő nem csináltok semmit, azzal te több kalóriát égetsz. Így tiszta?
2019. nov. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
67%

23 fok van a szobámban, otthon egy bundás kezeslábast, zoknit és bugyit viselek. De tény hogy kint fázós vagyok.

19L

2019. nov. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim válasza:
58%

Télen is max bugyiban alszok, nyáron meg az se.

27

2019. nov. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
80%

Te valami eszkimó lehettél előző életedben, úgy hisztizel itt, ha valaki fázósabb nálad. Azért elárulom, hogy felöltözni könnyebb, gondolom, te tavasszal és nyáron kínlódsz, amikor már 25°C fölött van a kinti hőmérséklet.

Gondolj arra, vajon mennyire fáznak a mi éghajlatunkon a délebbi térségekből származók, az északiaknak meg melegük van.

2019. nov. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:

Nem tudom, valamiért szeretik a meleget. Mint a macskák... azok is a radiátoron alszanak. :D


A nyár nekem is kész kínzás, én 25 fokban akkor is izzadok, ha nem csinálok szinte semmit. Úgy hogy el lehet képzelni, hogy mi van 40 fokban...

Egyébként még most se megy a fűtés, simán elvagyok nyitott ablak mellett is boxerban üldögélve. :D

2019. nov. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
84%
Különben nekem pont az egyik jegesmedve ex-főnököm miatt fáj a csípőm, aki beállított az irodába (ahol nem ő dolgozott, hanem az alkalmazottak) egy nagy ventilátort, ami pont derékmagasságba fújta a levegőt. Hiába fordítottuk el magunkról, jött vissza, meglátta, visszaállította. Pár héten belül úgy begyulladtak az ízületeim, hogy nem bírtam rendesen mozgatni a végtagjaimat, a csípőmmel meg a reumára kerültem, ha meleg van, nem fáj, de mindig visszatér a fájdalom, ha hirtelen lehűl a levegő. Ja, és nem volt fedetlen a csípőm, ruhán keresztül fázott meg és gyulladt be ennyire. Szóval lehet röhögni, ha szerinted vicces, ha valaki fázós, de azért nem kívánom neked ezt a nyavalyát, amit a hideg miatt összeszedtem ruhán keresztül is.
2019. nov. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!