Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért annyira fázósak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért annyira fázósak?

Figyelt kérdés

Halljátok, az összes nő, akivel jártam, vagy akit ismerek, fagyos szentek. Póló, köntös, tundrabugyi, nadrág, zokni ősszel, télen fürdés után este...szexnél is mire kihámoztam őket...😃


Nálam a lakásban télen sincs 20-21 °C-nál melegebb. Eleve januári születésű vagyok, agyvérzést kapok a melegtől.


Hölgyeim, komoly probléma lenne nektek, ha nem fűteném katlanná a lakást? Kort is.



2019. nov. 21. 00:31
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
100%

Régebben fázósabb voltam, pl. suliban mindig télikabátban vacogtam, amikor egy-két fiú pólóban flangált.

Most már öreg vagyok (25 😁), és nem igénylem annyira a meleget, igaz, a póló télen még mindig tabu.

20-21 fok nappal, 19 éjszaka nekem megfelel.

2019. nov. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
78%

Az egész családom melegkedvelő, nálunk 25 fok alatt elkezd megállni az élet. :D

(Igen, apukám is ilyen, sőt talán ő a leginkább)


De még nagyjából elviseltem a hideget. Aztán egyszer volt egy fertőzésem, azóta amint 1-2 óráig fázok, elkezd visszatérni a felfázásszerű állapot.

2019. nov. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
39%

Nő vagyok, gyűlölöm a meleget, 30 fok körül én már félig halott vagyok.

Télen vagyok elememben. De pl. a rendes irhás télikabátomat vagy 3-4 éve nem vettem fel, mert alig megy 0 fok alá a hőmérséklet. Nekem a mostani időjárás sem hideg még. 20-22 fok szokott lenni itthon bent.

Éjjel meg nyitott ablaknál alszom, amíg nem megy 5 fok alá a hőmérséklet kint. De ez inkább azzal van összefüggésben, hogy utálom azt is, ha nincs friss levegő, pláne alvás közben.

Decemberi születésű vagyok. :)) De észrevettem, hogy általában a tavaszi-nyári születésűek a fázósabbak.

30/N

2019. nov. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is fázós, de amúgy utálja a meleget. Ezt rakd össze. :)
2019. nov. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
80%
Én májusi születésű vagyok :) és fázós típus vagyok sajna. Volt barátomnál engedtem, hogy jöjjön a hideg levegő éjjel de volt mikor már ő is fázott akkor becsukta az ablakot. A zuhanynál sose tudtunk megegyezni nekem a forró víz kellett mindig, neki meg a langyos én már abban fáztam :D Hát ez van, különbözünk nők és férfiak szerintem ez pont így jó. Ha hideget éreztem ő mindig felmelegített engem :-). Vékony vagyok, semmi zsír nincs rajtam. És már fiatal koromban is fázós voltam. 20 foktól többnek kell lennie a lakásban, hogy ne fázzak télen.
2019. nov. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
100%

Rázós vagyok én is, de a (túlzott) melegtől én is ideg bajos vagyok.

Sőt inkább a hideget kedvelem nagyon fázós létemre (nyáron is téli takaró pl.), mert hidegben akármennyi réteget veszek fel, akkor már nem fázom. De nyáron lehetek segg pucér, akkor is melegen van és izzadok .

Inkább veszek plussu pulcsit, ha fázom. És folyton fázom ősztől tavaszig. De inkább fázom, még mindig.

2019. nov. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
Nálam télen - nyáron 23 fok van a lakásban, a háloban 21 éjszaka, nekem ez az ideális. 21 fok alatt fázok, 25 fok alatt melegem van, na ezt add össze. Kb ahogy lekapcsolom a fűtést, kapcsolhatom is be a klímát. 😩😂😭🙈
2019. nov. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:

Sokszor zokniban szexelek,


Borzasztóan kiábrándító.

2019. nov. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:

43-as, akkor veled lehetne költözni a skandináv országokba. :D Nem lennék egyedül... :D


Egyébként zokni az én lábamon is van még 40 fokban is, plusz cipő... valamiért mégse büdös soha. Viszont zokni nélkül iszonyat gyorsan kihűl a lábfejem, akármilyen meleg is van. :D

2019. nov. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
2019. nov. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!