Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Több éve szingli fiúk, férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több éve szingli fiúk, férfiak, ti mennyire vagytok elkeseredve a magány (mármint hogy nincs párotok) miatt? Nekem 4 éve senki és pár hete nagyon magam alatt vagyok.34 F.

Figyelt kérdés
2019. dec. 30. 23:26
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Ez nem rosszindulat, hanem vélemény. Ha nem bírod, minek írsz ki kérdést. Vagy csak sajnálgatni lehet? Egy felnőtt ember vagy, bocsika. Kiélted magad, dgtad a nőket, párat át is vertél ezek szerint, mivel párhuzamosan voltak nőid... Ennyi. Ennek a jó szériának vége, hiába sirankozol. Az meg, hogy most megint csak magaddal törődsz és ilyen emberként várod a főnyereményt, a 27 éves szingli nőt, aki veled akar gyereket... Nyugodtan.
2020. jan. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Ha rosszindulatú lennék, azt írnám, bár senkinek se kellenél :D
2020. jan. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

"Ha rosszindulatú lennék, azt írnám, bár senkinek se kellenél :D" <-------> "Persze, azért vagy más, mert már nem kellessz a nőknek."


Nincs több kérdésem bíró úr.:D

2020. jan. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Kettőnek köze nincs egymáshoz, ügyvéd úr. Nem tudja dugni sorra a nőket, mert gondolom, már meglátszik rajta az eddigi életvitele, de kapcsolata lehet. Bár ő nem azt szeretne :D
2020. jan. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Ahhoz hogy egy férfi fiatal nőket szedhessen fel, nem top kinézet kell. 40-50 feletti, koruknál idősebbnek kinéző férfiaknak is sikerül az ilyen, nem is akármilyen csajokkal. Nem házasságok lesznek ebből, de egyik fél sem abban gondolkodik ilyenkor.

A kérdező viszont kapcsolatról írt és nem arról, hogy ne lenne kit ágyba vinni.

2020. jan. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Utolsó, te valami álomvilágban élsz. 40-50 éves, szrul kinéző férfiak hol dugnak huszas nőket, hacsak nincs pénzük? :D Attól, hogy te meg ez a nyomi kérdező arról ábrándozik, hogy majd vén farokként is sorra szexel a kiscsajokkal, még nem lesz így. Kapcsolatról írt, igen, de dgásra nem kap nőt, azért jött ide keseregni. Kapcsolat csak azért kéne, mert érzi, hogy kiöregedett a csajozásból, és jól jönne a fix punci. Ha most is akkora "király" lenne, mint 4 éve, fel se merült volna benne ez a kérdés.
2020. jan. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Nem álomvilág, csak nézz körül az utcán. Pénz? Na ebben igazad van, ez az egyik olyan dolog, amit meg tudnak adni az ilyen férfiak. Én nem ítélek el senkit. Se azokat a férfiakat, se az olyan csajokat, akik ezt kihasználják. Viszont nem álmodozok ilyenről és szerintem a kérdező sem. Egy férfi nem azért akar megállapodni, mert már nem talál szexre csajokat, hanem mert elért egy bizonyos kort, ahol fontosabb neki a kapcsolat, családalapítás, mint a szórakozás. De ez nőknél is így van, nem?
2020. jan. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy lehet az, hogy 4 éve nem csurran-cseppen semmi. Ha előtte ment és nem változtál meg gyökeresen, akkor most is mennie kell.
2020. jan. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!