Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Több éve szingli fiúk, férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több éve szingli fiúk, férfiak, ti mennyire vagytok elkeseredve a magány (mármint hogy nincs párotok) miatt? Nekem 4 éve senki és pár hete nagyon magam alatt vagyok.34 F.

Figyelt kérdés
2019. dec. 30. 23:26
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
47%

Megnéztem a képeket. Igazából nincs nagy változás. Sőt, szerintem most kicsit erősebbek és férfiasabbak az arcvonásaid.

Hát, igen. Ez most tipikusan az az eset, amikor látszik, hogy elszálltak a nők igényei. A környezetemben is van jó pár olyan pasi, akik ugyanolyanok, mint régen vagy még jobban is néznek ki, mégis sokkal nehezebben találnak nőt.

2019. dec. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom. 3-4 éve sok barátnőm volt, több éves kapcsolatok. Köztes időkben laza dolgok. De az elmúlt 3 évben, mióta exemmel szakítottam csak gyerekes anyukák találnak meg, én pedig még hiszek abban, hogy egy 27-34 közötti nem gyerekes nővel (szeretnék egy sajátot, és annyira nem akarom más apukáét nevelni) egyszer össze tudok jönni és megtartani. Mostanában kaptam 8 elutasítást siker nélkül (amikor szemezett a nő velem, akkor is kiderült, hogy van párja), így ilyenkor 1 hónapig szüneteltetem a dolgot. ,,Erőt gyűjtök".
2019. dec. 31. 17:48
 23/38 anonim ***** válasza:
39%
Talán akkor gondoltál volna erre, hogy leszel egyszer idősebb is, amikor sorra dgtad a nőket.
2019. dec. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
52%
Meg elszállt női igények, mert gyerektelen nőként nem kéne egy ennyire kiégett pasi :D Jó dolgotokba már nem tudjátok, miről beszéltek. De itt már nevetséges, hogy mennyire a férfiaknak áll a világ, a nők meg hülyék, hogy mindent megengednek.
2019. dec. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
Miért lennék kiégve? 3 éve senki. Az nehezen kiégés.
2019. dec. 31. 21:16
 26/38 anonim ***** válasza:
Előtte volt száz alkalmi luk, barátnőd megcsaltad - nyilván erre gondoltam.
2019. dec. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
volt ez meg az, rég volt, már más vagyok.
2019. dec. 31. 21:30
 28/38 anonim ***** válasza:
Persze, azért vagy más, mert már nem kellessz a nőknek.
2019. dec. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
te meg a kutyának sem, jó rosszindulatú vagy
2019. dec. 31. 22:10
 30/38 anonim ***** válasza:
"Kedves" 70%-os válaszoló: borzalmasan frusztrált vagy, de erről nem a kérdező tehet. Képzeld, láttam a képeit és semmi nem igaz rá azok közül, amit te és a hozzád hasonlók itt a 30 feletti férfiakról állítanak. Voltak kalandjai, mert megtehette, hogy legyenek. Ettől már rossz ember lenne?
2020. jan. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!