Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Több éve szingli fiúk, férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több éve szingli fiúk, férfiak, ti mennyire vagytok elkeseredve a magány (mármint hogy nincs párotok) miatt? Nekem 4 éve senki és pár hete nagyon magam alatt vagyok.34 F.

Figyelt kérdés
2019. dec. 30. 23:26
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
55%
Én nő vagyok, és a saját szemszögből el tudom mondani miert megy ez nehezen. Amikor adott 1 szingli férfi vagy nő, aki már nem 25 éves mondjuk, hanem 40 fele közelít, akkor rettenetesen visszatarto erő az hogy ha eddig nem tudott felmutatni 1 tartós párkapcsolatot (csaladot) akkor valami gond lehet a pasival (nővel). A másik amikor 1 ilyen pasi kerül utamba akkor mindig elgondolkodtat, hogy hány nője lehetett már...vajon hányan rúgták ki, és miért... És sztem mindannyian olyan társra vagyunk, ahol bízunk a másikban. Ő biztos nem fog atverni, benne talán megbizhatok...De roppant nehéz. Írod hogy volt párhuzamosan 2 barátnőd is egyszerre. Szerintem ez nem korrekt. Lehet hogy még nem vagy tisztában azzal, mi is egy igazi párkapcsolat. Abba nem fér bele egy harmadik. Ha ezeket megerted és alkalmazod, előbb utóbb biztosan lesz barátnőd.
2019. dec. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
55%
Sokáig gondoltam azt, hogy átok a ronda külsőm, de mostanra rájöttem, hogy inkább áldás. Mit várhatsz egy nőtől? Rengeteg pénzbe kerül, lépten-nyomon beleszól az életedbe, hazudozik, hisztizik, féltékenykedik, közben ő kefél fűvel-fával. Még ha sorban állnak az ajtód előtt a jobbnál jobb nők, akkor is jobban jársz, ha csak szexre használod őket, vagy ha prostikhoz jársz.
2019. dec. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%

Jó pár éve elváltam,és el kell mondanom, hogy azóta élem igazán úgy az életem, ahogyan szeretném. Felszabadultan és vidáman, gyermekemmel,aki már a párjával él, vele pedig tökéletes kapcsolatban.

Mikor nős voltam, búskomor,állandóan csesztetett férj voltam, a nejem soha semmivel nem volt elégedett. De a koronát azzal tette fel a sok szemétségre, hogy amikor éjjeli műszakban dolgoztam, a kisgyerekunkre rázárta a lakást és ellógott a pasijához kefélni, aki elég messze lakott a lakástól. A gyerek egyedul maradt sok éjjel, nem is tudta szegény, akkor biztos szól nekem. Hajnalban pedig visszajött a nejem, és ha nem buknak le úgy, hogy előbb hazajöttem egyszer, akkor ki tudja, meddig folytatja. Azonnal elváltam, és hiába kérte 14-szer nem volt újrakezdés.

Azóta nem volt nő az életemben, és soha többé, semmilyen formában nem is kell. Átnézek rajtuk, levegő mind. Pedig lehetne, bőven..


Ezért ne búsulj, sosem tudhatod, mennyi bajtól és szemétségtől óvott meg eddig az élet !

BUÉK !

2019. dec. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
Semennyire. Megszoktam, hogy legfeljebb barátként tekintenek rám a nők. Jóideje már a párkeresés sem foglalkoztat. A boldogságomhoz amúgy sem feltétel egy barátnő. Jól megvagyok így is. Lefoglal a munkám, a barátaim, a hobbim. Ráadásul pár hete született meg az unokahúgom, szóval teljesen elégedett és boldog vagyok egyedülállóként is.
2019. dec. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
Nem vagyok elkeseredve. Próbáltam harcolni ellene régebben, de már nem. Régebben nekem is voltak barátnőim, futó kapcsolataim, de mostanában semmi nem jött össze, évek óta. Mondjuk úgy 10 éve. Megbékéltem magammal, elfogadtam a külsőmet, ami a korral persze csak rosszabb lesz. Én már nem pedálozok meg nyalizok, elvagyok magamban. Azt mondják hogy 40-es pasik menők a nők körében,csak azt felejtik el hozzá tenni, hogy azok a pasik, akik 16-20 évesen is menők voltak.
2019. dec. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
0%

Ami úgy 20-30 éves korban belefért, azt 40-hez közelítve már nem igazán.

Írod, hogy azelőtt nagykanállal faltad a nőket, ez lehet rossz híredet kelti. Mindenesetre más módszer az, amikor a pipiket hülyíteni akarod és más módszer, amikor párt keresel. Egy 34 évessel már valószínűleg nem a "kaland" miatt állnak össze a nők, hanem mert valaki mellett a biztonságot keresik. Ráadásul a nők is túl vannak már jópár csalódáson, a normálisabbja tízszer is átgondolja, hogy kit fog komolyan venni. És ez arra is igaz, ha valaki jól néz ki. Azért jópár szépfiú vert már át minket... Szóval az, ahogy eddig csajoztál az egy bizonyos kor felett tényleg nem működik. Gondolom ilyen nagydumás pasi voltál azelőtt. És szinte biztosra veszem, hogy ez nem elsősorban a külsőd változásán alapszik! De tény, ha látszik rajtad a korod (mondjuk kopaszodás, stb), akkor még inkább átgondolják a nők, hogy leállnak-e veled bármire is. Nem hiúságból, csak mások az elvárások már ilyenkor. Inkább a belső a fontos szerintem. Persze az is számít, hogy pontosan milyen nőknél próbálkozol mostanában.

Amit tehetsz szerintem az az, hogy önvizsgálatot tartasz, ami alatt nem a külsődet értem! Mert az látszik, hogy ezen lovagolsz... Hanem a belső értékeidet nézve. A nőket 2 dologgal tudod levenni a lábukról: borzasztóan megértő, kedves leszel és úgy udvarolsz, ahogy soha még senki azelőtt. Vagy lenyűgözöd őket. Utóbbi az az, hogy vajon férfiként helyén vagy-e az életben, azt teszed-e amit mindig is szerettél volna tenni munkában, célokban. Tudod-e lelkesíteni a nőket. A külső adottságok ebben a korban rég nem elegek semmire sem! Rosszul gondolod, ha erre vezeted vissza a sikertelenséget.

Remélem segítettem valamit!


2019. dec. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
Sosem volt még párom, veled egyidősen, szóval nyertem :D Jajj, 4 év.. hűha
2019. dec. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
akkor úgy látom itt a többség beletörődött, jópáran meg így boldogabbak.
2019. dec. 31. 10:50
 19/38 anonim ***** válasza:
Akkor törődj bele, igazából nekünk mindegy mit csinálsz. Biztos könnyebb ez mondogatni, mint cselekedni!
2019. dec. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
68%
Nőként ilyet kiírtál volna, hogy párhuzamosan két pasid volt, már minden ribinek elhordtak volna, így meg még téged sajnálnak. De amúgy felesleges, sajnálod te épp eléggé magad és nagy az egod is. Most se az a fő problémád, hogy nincs akit szerethetsz, hanem, hogy nincsenek nők, akik téged körülrajonganak.
2019. dec. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!