Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők? Hogyan álltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők? Hogyan álltok késői szűz pasik elfogadása terén?

Figyelt kérdés

Nos a probléma ott kezdődik, hogy megkésett szocializáció miatt most közel 23 évesen bénázok olyanokkal amikkel 15-16 éves kissrácok szoktak.


Mielőtt jönne a kérdés, hogy mit csináltam az elmúlt 7-8 évben, nem papnak készültem, nem voltam több évig kómában sőt hajótörött se voltam. Diagnosztizálatlan Asperger szindrómás, illetve Asperger gyanús vagyok. Vagyis nem normális ütemben szocializálódtam mint a nagy átlag, hanem némileg megkésve.

Csak magas intelligencia szintem révén(nem beképzeltségből mondom) tanulékony vagyok, a ,,normális emberek" viselkedését ellesve, azt másolva fejlődgettem.


Utóbbi időben már néhány randit sikerült összehoznom eddig eredmények nélkül, elvileg most hétvégén is lesz egy ha úgy akarja Isten meg a Párt és a Szakszervezet is.


Viszont előre gondolkodva, eszembe jutott, hogy tök szűz vagyok, valószínűleg nemigen tudnék az elvárásoknak megfelelően muzsikálni az ágyban. Hallok sztorikat miszerint azért lettek dobva srácok, mert nem voltak elég jók az ágyban, méghozzá olyan csajszik által akikből ezt nem néztem volna ki. Meg a kérdéses srácok is azért nagyságrendekkel előnyösebb helyzetből indultak mint én. Attól tartok, ha összejön valami akkor ezen a ponton bukok meg.

Valamint szerintetek első alkalom előtt érdemes e ezt előre közölni, nehogy a helyszínen legyen koppanás?


Elsősorban 18-25 közötti lányok válasza érdekelne, de bárki írhat akinek releváns hozzáfűznivalója és tanácsai vannak.



2020. jan. 2. 07:27
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy "a nők", attól, hogy Gizit nem zavarja, ha valaki szűz még Julinál és Katinál simán lehet kizáró ok.

Szerintem is inkább a szemmel látható szorongás, bizonytalanság, bénázás az, ami nagyon zavaró szüzességtől függetlenül. Ha felül tud emelkedni rajta az ember (vagy legalább láthatóan próbálkozik), akkor számomra nem gond (mert én is ezt teszem), de ha abszolút nem is próbálkozik, totál passzív és tőlem várja hogy a hátamon vigyem az egész ismerkedést és kapcsolatot, akkor úgy nem vállalom.

2020. jan. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
52%

#9


"Eleve olyannal vagy együtt, akivel szerelem van, nem? Vagy csak én nem értek itt valamit...."


Dehogyis... ez ez óriási tini félreértés. Ez nem szerelem hanem vonzalom maximum. Az pedig nem kapcsolat, ha hetekig találkozgattok, akár meg is csókolod. Az az ismerkedés!


A szerelem egy hosszabb folyamat ami kialakul két ember között. Ez már nem a tinikapcsolatok világa ahol fél nap alatt beleestél az illetőbe aztán jártatok stb.


Az ismerkedés első 1-2 hónapjában alakul ki, hogy lesz-e komolyabb vagy megmarad vonzalom szintjén a dolog. Jó-e a szex, vagy bénázol csak. Igen, a nők kb 2-3-4 alkalmat adnak, hogy bizonyítsd hogy jó szerető vagy.


Félreértés ne essék itt nem gigászi farokra meg visító orgazmusra gondolok, hanem jó szeretkezésre, kölcsönös örömszerzésre. Pl 1 perc alatt elsülsz és mész TV-zni, még az 5. alkalom utám is... az gáz.


Általában pár alkalom után össze lehet csiszolódni, és az szerintem hülyeség hogy nem lehet kérdezni. Minden nővel más a szex és mások az igények, ki kell tapasztalni szavak nélkül, de az már régen el van b...szva ha nem lehet nyíltan megbeszélni a másikkal a vágyakat, vagy kommunikálni mit szeretünk és hogyan.

2020. jan. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
86%
Sztem nem vagy megkésve de viszont ezzel az öndiagnosztizált autizmussal óvatos lennék. Sokan hiszik/elhiszik magukról közben csak göröngyös volt az út a szocializációjukban és/vagy szorongós típusok mellé. Persze könnyebb azt mondani hogy nem tehetek róla mert ez meg ez vagyok, de így elveszed magadtól a fejlődés lehetőségét is ha külső tényezőkben keresed a megerősítést h valami miért nem megy. Mondom ezt ugy hogy eleg sok autista fiatallal dolgoztam már.
2020. jan. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
81%

Sokat gondolkoztam ezen amúgy... melyik jobb?


Ha elringatjuk őket a mesével, hogy "nincs késő, semmivel sem vagy elmaradva 23 évesen hiszen a szüzesség nem lényeg".

Talán a szorongás enyhül, hiszen "ráérünk még"


Vagy:


Megtudják az igazságot? És a kemény, rideg realitást, hogy minden nappal csak mélyebbre süllyednek és távolodnak a normális szocializációtól es kapcsolatoktól?


...

Ha önmagamra gondolok, akkor minden ilyen szó "ráérsz még teljesen normális vagy", édes méregként hatott. Ha visszamennék az időben, adnék egy hatalmas pofont magamnak, de akkorát hogy lefordulok a székről. Addig rúgdosnám magamat amíg össze nem szedem a férfiasságomat és kemény életmódváltással nekiállok a dolgoknak. Szerencsére én tudtam változtatni, de akkor is elcsesztem majdnem 7 évet és nagyon keserű árat fizettem azért hogy visszarázódjak.

Ez a fiatalság sohasem fog visszajönni...


Hála a "ráérsz még, semmi gond veled" méregcsepegtetőknek.

2020. jan. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
88%
14: Igazságot? Milyen igazságot? Hogy nem számít, hogy szúz e? Hogy a "gyakorlottabb" embereknél is össze kell szokni? Merthogy igen, van aki 10 nő után is béna. Az, hogy szűz, semmit nem jelent. Ismerek valakit haveri körben, aki 18-20 éves kora között 4 csajt is megdugott, tehát bőven nem szűz. 30 felett jár, leghosszabb kapcsolata kb 1 hónap volt, annak is vagy 8 éve már. Azóta sehol semmi. Ez mitől jobb?
2020. jan. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
69%

Én is ismerek olyat aki 60 évig cigizett és nem lett tüdőrákja. Meg 10 olyat aki meg igen.


A szüzesség, főleg a kapcsolatszüzesség hatalmas szorongást okoz a férfiaknál átlagban. Főleg amikor még egy kézfogás vagy érintés se volt.


Különc példák százait tudnám én is hozni, nem ez a lényeg.

2020. jan. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
56%
Azt felejted es hogy valakire csak debilizalon hat a szorongas. Ez kb olyan amikor valakinek tulsullyal es erzelmi evokent azt mondjuk h dagadt diszno vagy nezz mar magadra nem fog x ev kondíciónalast megtorni. Meg kell erteni,elfogadni es valtoztatni. Nem azt mondjuk a kerdezonek hogy ne csinaljon semmit hanem hogy ne katasztrofizaljon.
2020. jan. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
100%

Asperger és késett szocializáció ide vagy oda, a fogalmazási stílusod alapján igen nagy forma lehetsz :-)

Nem vagyok nagy guru a témában, de nekem nem tűnik kilátástalannak a helyzeted. Azt mondod tanulékony vagy, szóval a fejlődési potenciál adott.

2020. jan. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
66%

És melyik jobb amúgy, ha ezt elmondjuk nekik előre a lehetőségeket... és elgondolkoznak rajta hogy rá kell állni a dologra... akár egyéjszakással is, tökmindegy csak legyen valami érintkezés egy nővel ami oldja a szorongást.


Vagy majd szembesül vele amikor szakít vele sorban a 3. lány, mert "nem volt elég határozott", "nem volt elég férfias"


Ilyenekből lesznek az incelek és a 30-40 éves szűzek. Öngyilkosság, nemi erőszak, mészárlás stb... ugyanis a nőket fogják okolni, amiért "szűzként esélyt se adnak"

2020. jan. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
18%
Ha aspergeres vagy keress pszichiatert. Meg szerintem menj el prostihoz. Az elvenne a szuzessegedet. Egy gonddal kevesebn.
2020. jan. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!