Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők? Hogyan álltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők? Hogyan álltok késői szűz pasik elfogadása terén?

Figyelt kérdés

Nos a probléma ott kezdődik, hogy megkésett szocializáció miatt most közel 23 évesen bénázok olyanokkal amikkel 15-16 éves kissrácok szoktak.


Mielőtt jönne a kérdés, hogy mit csináltam az elmúlt 7-8 évben, nem papnak készültem, nem voltam több évig kómában sőt hajótörött se voltam. Diagnosztizálatlan Asperger szindrómás, illetve Asperger gyanús vagyok. Vagyis nem normális ütemben szocializálódtam mint a nagy átlag, hanem némileg megkésve.

Csak magas intelligencia szintem révén(nem beképzeltségből mondom) tanulékony vagyok, a ,,normális emberek" viselkedését ellesve, azt másolva fejlődgettem.


Utóbbi időben már néhány randit sikerült összehoznom eddig eredmények nélkül, elvileg most hétvégén is lesz egy ha úgy akarja Isten meg a Párt és a Szakszervezet is.


Viszont előre gondolkodva, eszembe jutott, hogy tök szűz vagyok, valószínűleg nemigen tudnék az elvárásoknak megfelelően muzsikálni az ágyban. Hallok sztorikat miszerint azért lettek dobva srácok, mert nem voltak elég jók az ágyban, méghozzá olyan csajszik által akikből ezt nem néztem volna ki. Meg a kérdéses srácok is azért nagyságrendekkel előnyösebb helyzetből indultak mint én. Attól tartok, ha összejön valami akkor ezen a ponton bukok meg.

Valamint szerintetek első alkalom előtt érdemes e ezt előre közölni, nehogy a helyszínen legyen koppanás?


Elsősorban 18-25 közötti lányok válasza érdekelne, de bárki írhat akinek releváns hozzáfűznivalója és tanácsai vannak.



2020. jan. 2. 07:27
1 2 3 4 5 6
 41/53 A kérdező kommentje:

Nem azért mert tájékozatlan lennék, de ehhez a fasizmus témához nem szólnék hozzá, szerintem elég nehéz párhuzamot vonni a két dolog között de mintegy.


Egyébként nem szoktam terjeszteni, hogy Aspergeres vagyok, főleg mert lehet az egész egy nagy félreértés.

Na meg aki nem tájékozott ilyen téren, az simán azt hiszi valami pszichopata személyiségzavaros vagyok és lesi honnan rántom elő a zsebkést. Vagy csak szimplán idiótának néz. Illetve manapság az autista népszerű szitokszó lett, főleg olyan körökben akiknek az IQ szintje egy izlandi zuzmó és egy éticsiga között van félúton.

Nem mintha amúgy bármit akarnék ilyen emberektől vagy izgatna, hogy mit gondolnak rólam.


Ha már szexuális metakommunikáció, csókig már eljutottam 4 alkalommal, de teljesen rendben ment minden leszámítva, hogy nem volt folytatás. Legkevésbé sem zavart ha megérintik az arcomat, hozzám bújnak meg semmi ilyesmi.

2020. jan. 5. 01:17
 42/53 anonim ***** válasza:
Nincsenek extra érzékeny érzékszerveid? Pl. erősebben érzékeled a normálisnál a hangokat vagy a hőt?
2020. jan. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire érdekel ez a téma, miért nem mész el pszichiáterhez? Majd ők kategorizálnak valamilyen DSM lista alapján ha ez számít.


Addig NEM vagy Aspergeres, mert valami zuzmóagyú iskolai szociális munkás azt mondta.

Szard le, élvezd az eletet amilyen vagy. Ezt az asperger dolgot meg ásd el magadban.


Tudod hányan szívnak a szüzességük és az azt kiváltotta szorongás miatt? Minél idősebb valaki annál ijesztőbb és túl sokat agyal rajta az ember, mivel természetes hogy a felnőttebb nőknek már mások a preferenciái.


Ha a csókig eljutottál akkor nem lesz gond, csak növelni kell a lehetőségek számát. Ne foglalkozz a következményekkel, hisz csak nők. Nem angyalok vagy UFOk. Visszautasít pár? Minket is. Nem is egy hanem sok. 1-2 viszont nem, és azok úgy szeretnek majd ahogy vagy.

2020. jan. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
100%

Srác, egyébként neked semmi bajod szerintem. Csak 5 évvel le vagy maradva kb. Ahogy én is.

Túl voltam én is a csókon, pettingen is mégse jött össze a szex, mert mindig szakított a csaj. Aztán egyszer meg bejött és izgalmak ellenére jó is volt az első. Mondjuk egy kicsit taktikáznom kellett, hogy ágyba vigyem 😃 illetve pont akkor nem mondtam el már. Vicces volt de bejött. Onnantól nem voltam szűz és "meggyógyultam". Minden szorongásom elmúlt és a későbbiekben már magabiztosan tudtam ismerkedni és a tinikapcsolatból fordítani.


Csak told neki, ne sajnáld őket, és ne félj tőlük. Szerintem még prosti se kell neked, csak több alkalom.

2020. jan. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 A kérdező kommentje:

#43: Valamikor a 2000-es évek első felében született meg ez a gyanú, pontosan meg nem mondom mikor. Viszont úgy tudom akkoriban divat volt boldog boldogtalanra ráfogni ilyen mentális kehéket, szóval nem tudni mi valós, mi nem amíg rendes szakember nem diagnosztizál.

De tudod mit, igazad van. Amíg nincsen egyértelmű eredmény sz.rok bele nagyba. Nem mintha azután bármi megváltozna amúgy, szóval utána se lesz másképp csak kielégül a kíváncsiságom.


Én is úgy látom, az idő előre haladtával egyre ijesztőbb a dolog, egyre csak nő a lemaradás. Valami módon túl kell lendülni a holtponton, de még nem taktikáztam ki hogyan és miképp.

2020. jan. 5. 17:03
 46/53 A kérdező kommentje:

#44 és #43 ti ugyanaz(ok) vagy(tok)?


Mindenképpen rendes nővel kell elkezdenem, aki önmagamért akar velem lenni, csak ez okozna valódi elégedettséget.

A prosti könnyebb nyilván, de nincs kedvem találgatni, hogy a 60 éves sörhasú polgármester, valamelyik helyi vajda, egy kiégett alkesz vagy egy boldog családapa volt e ott 1 órával ezelőtt. Nem mintha a bulikirálynők bármivel is jobbak lennének amúgy.

2020. jan. 5. 17:12
 47/53 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőt én írtam.


A lényeg, folytasd a randizást. 23 év szerintem nem vészes még. Sőt előnyödre is fordíthatod.


Pimasz nagyképűséggel állítsd magadról, hogy neked nem megy érzelmek nélkül a kamatyolás, és csak rá vártál. Ne túl nyálasan, inkább olyan komisz kölyök mosollyal😃


Egy-két lány ettől letolná a bugyit és rálökne a kredencre és nem menekülnél. Csak jól kell előadni.

2020. jan. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
91%

Ja meg annyi hogy volt már csók meg ilyesmi, ezzel validáltad is magadat, hogy nem vagy egy GYK-s vénszűz lúzer, hanem igenis vonzó vagy a nők számára.


Hidd el már ez is elegendő ahhoz, hogy ne vesszen el a kémia. Mert látják hogy rendben vagy, csak nem dugtál fűvel fával össze vissza.


...

Ez nem fogja elijeszteni a lányokat... tényleg csak gourmet módon tálald a bőrösvirslit

...ropogós magoszsömlével, franciamustárral, kapros uborkasalátával. Nem csak elévágod papírtányérban, ARO kecsappal. 😃

2020. jan. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 A kérdező kommentje:

Megfelelő módon és időben előadva ez a duma eltudom képzelni,hogy tényleg hatásos. Bár nyilván egyénfüggő ki mit reagálna.


Hát,hogy hú de nagyon vonzó lennék azt aligha gondolom akkor nem itt tartanék ahol,inkább vak tyúk talál szemet alapon történtek ezek a kalandok.


,,Ez nem fogja elijeszteni a lányokat... tényleg csak gourmet módon tálald a bőrösvirslit

...ropogós magoszsömlével, franciamustárral, kapros uborkasalátával. Nem csak elévágod papírtányérban, ARO kecsappal. 😃"


Samuel ,,Madafaka" L. Jackson This is some serious gourmet shit szövegét is elsütöm mellé, csak a teljesség kedvéért :)

2020. jan. 5. 19:43
 50/53 anonim ***** válasza:

Keress olyan nőt barátom, aki 8-adikra is megnézi veled a Pulp Fictiont, és véres ingben tudsz vele Twist Contesten táncolni...


[link]


Egyszer találtam egy ilyen lányt, sajnos legjobb barátom nője volt... de vannak ilyen lányok hidd el. :) csak lehet még 10 évig fogod keresni, de no para. Nincs lehetetlen.

2020. jan. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!