Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők? Hogyan álltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők? Hogyan álltok késői szűz pasik elfogadása terén?

Figyelt kérdés

Nos a probléma ott kezdődik, hogy megkésett szocializáció miatt most közel 23 évesen bénázok olyanokkal amikkel 15-16 éves kissrácok szoktak.


Mielőtt jönne a kérdés, hogy mit csináltam az elmúlt 7-8 évben, nem papnak készültem, nem voltam több évig kómában sőt hajótörött se voltam. Diagnosztizálatlan Asperger szindrómás, illetve Asperger gyanús vagyok. Vagyis nem normális ütemben szocializálódtam mint a nagy átlag, hanem némileg megkésve.

Csak magas intelligencia szintem révén(nem beképzeltségből mondom) tanulékony vagyok, a ,,normális emberek" viselkedését ellesve, azt másolva fejlődgettem.


Utóbbi időben már néhány randit sikerült összehoznom eddig eredmények nélkül, elvileg most hétvégén is lesz egy ha úgy akarja Isten meg a Párt és a Szakszervezet is.


Viszont előre gondolkodva, eszembe jutott, hogy tök szűz vagyok, valószínűleg nemigen tudnék az elvárásoknak megfelelően muzsikálni az ágyban. Hallok sztorikat miszerint azért lettek dobva srácok, mert nem voltak elég jók az ágyban, méghozzá olyan csajszik által akikből ezt nem néztem volna ki. Meg a kérdéses srácok is azért nagyságrendekkel előnyösebb helyzetből indultak mint én. Attól tartok, ha összejön valami akkor ezen a ponton bukok meg.

Valamint szerintetek első alkalom előtt érdemes e ezt előre közölni, nehogy a helyszínen legyen koppanás?


Elsősorban 18-25 közötti lányok válasza érdekelne, de bárki írhat akinek releváns hozzáfűznivalója és tanácsai vannak.



2020. jan. 2. 07:27
1 2 3 4 5 6
 51/53 A kérdező kommentje:

Ennél szerényebb vagyok és beérem azzal is, ha csak 6x nézzük meg 8 helyett és elég lesz a művér is oda :)))

Egyébként a normális nők egy elég jelentős része valóban foglalt, legalábbis én sokszor tapasztaltam, hogy velük valahogy jobban kijövök.


Mivel mindig is gyógyegér voltam, egészen kicsi koromtól felnéztem a gengszter filmek szereplőire, attól függetlenül, hogy ők gengszterek és milyen disznóságokat követnek el. Általában köztiszteletben álló emberek, akiket komolyan vesznek és ha valakivel bajuk van jól elrendezik. Na én is ilyen akartam lenni, kivéve a bűnözés részét.

2020. jan. 6. 04:05
 52/53 anonim ***** válasza:

Ne is mondd... nálam is ez van. Volt egy fiatal házas lány, aki minden szempontból tökéletes. Igazából túlságosan is jóban lettünk, amit én élvezek. Érezhetően nagyon kedvelt... csak hát a gyűrű az gyűrű. 😃. Másik esetben "csak" barátja volt (aki egy hatalmas zuzmóagyú gyökérgumó). Erre nem vagyok büszke de végül megtörtént a dolog köztünk. Azóta se tudja a barátja. Nekem ez így megfelelt 😃


Szóval ja, azok akikkel leélnéd az életedet kb házasok vagy évek óta kapcsolatban vannak. Viszont egyben szomorú, hogy semmi sem szent. Ha nem jó a kapcsolatuk, akkor rá lehet csapni és lépni fognak. Vagy kitekintés vagy több gyanánt. Ezért is nehéz hosszú távon megtartani a nőket...

2020. jan. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 A kérdező kommentje:

Én max akkor rondítanék bele, ha döglődik a kapcsolat és egyértelmű, hogy én érzelmileg, intellektuálisan jobban kielégítem a csajt. Tehát csak a kegyelem döfést adtam még és esetleg kicsit felgyorsítottam a folyamatot.

Ilyenen elgondolkodnék, hogy érdemes megpróbálni, de amúgy egyáltalán nem vagyok olyan típus hogy foglalt nőket nézek ki.

2020. jan. 7. 01:14
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!