Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők? Hogyan álltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők? Hogyan álltok késői szűz pasik elfogadása terén?

Figyelt kérdés

Nos a probléma ott kezdődik, hogy megkésett szocializáció miatt most közel 23 évesen bénázok olyanokkal amikkel 15-16 éves kissrácok szoktak.


Mielőtt jönne a kérdés, hogy mit csináltam az elmúlt 7-8 évben, nem papnak készültem, nem voltam több évig kómában sőt hajótörött se voltam. Diagnosztizálatlan Asperger szindrómás, illetve Asperger gyanús vagyok. Vagyis nem normális ütemben szocializálódtam mint a nagy átlag, hanem némileg megkésve.

Csak magas intelligencia szintem révén(nem beképzeltségből mondom) tanulékony vagyok, a ,,normális emberek" viselkedését ellesve, azt másolva fejlődgettem.


Utóbbi időben már néhány randit sikerült összehoznom eddig eredmények nélkül, elvileg most hétvégén is lesz egy ha úgy akarja Isten meg a Párt és a Szakszervezet is.


Viszont előre gondolkodva, eszembe jutott, hogy tök szűz vagyok, valószínűleg nemigen tudnék az elvárásoknak megfelelően muzsikálni az ágyban. Hallok sztorikat miszerint azért lettek dobva srácok, mert nem voltak elég jók az ágyban, méghozzá olyan csajszik által akikből ezt nem néztem volna ki. Meg a kérdéses srácok is azért nagyságrendekkel előnyösebb helyzetből indultak mint én. Attól tartok, ha összejön valami akkor ezen a ponton bukok meg.

Valamint szerintetek első alkalom előtt érdemes e ezt előre közölni, nehogy a helyszínen legyen koppanás?


Elsősorban 18-25 közötti lányok válasza érdekelne, de bárki írhat akinek releváns hozzáfűznivalója és tanácsai vannak.



2020. jan. 2. 07:27
1 2 3 4 5 6
 21/53 A kérdező kommentje:

Nem tudom ezt az Aspergert érdemes volt e beleírni egyáltalán. Papírom nincsen róla, szóval nem lettem rendesen diagnosztizálva. Csak kisgyerek koromban(7-8 évesen) amikor nevelési tanácsadóba küldözgettek merült fel, hogy vannak erre emlékeztető dolgaim. Az akkori helyzetem meg alapvetően elég nehezen hasonlítható össze a mostanival.


Vannak barátaim akik bíztatnak, nincsen szociális fóbiám, nem reszketek randin, a fejem sem színeződik el meg semmi ilyesmi. Csak mivel sose jutottam túl egy bizonyos ponton, onnantól nem tudom hogyan tovább pontosan. Max képernyőn láttam ilyet, de abból meg nem vonnék le komolyabb következtetést.

Viszont elég labilis vagyok érzelmileg, kb 1 órán belül eljutok a bizakodásból a depressziós gondolatokig aztán meg megint vissza.

Meg az irigykedés emészt folyamatosan, mostanában egyre durvábban sajnos...

2020. jan. 2. 15:22
 22/53 anonim ***** válasza:
Hány randin voltál eddig? Mennyi próbálkozásod volt?
2020. jan. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 A kérdező kommentje:
#20: Prostin gondolkodtam, de nem tudom egy mesterséges helyzetben mit tudnék csinálni vajon. Nem hiszem, hogy nagy császárnak képzelném magam attól, hogy a pénzemből vettem valamit.
2020. jan. 2. 15:32
 24/53 A kérdező kommentje:

#22: Három randim volt, viszont mindegyik mással. Leginkább online platformon(Tinder, ha nevén nevezzük a gyereket) ismerkedtem, onnan hívtam őket randizni.

Nem voltak jók, de nem is voltak tragikusak, eredmény mindenesetre nem lett belőle.

2020. jan. 2. 15:38
 25/53 anonim ***** válasza:
100%

Tinder egy húspiac. Ott 100-as elemszámmal kell dolgoznod.


Darálnod kell a csajokat 😃 jó gyakorlótelep. Ritkán vannak fent értelmes, csinos lányok... de jobb lenne élőben is megpróbálnod.


3 az kevés. Legalább 10-20 kell egy átlagos kinézetű srácnak.


Van egy kifejezetten jóképű ismerősöm, neki 5-10 randinként van valami. Most kb 20 randi után talált egy lányt akivel 1 éve járnak már. Lehet komolyodik a dolog.

2020. jan. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
85%

Az a helyzet, hogy nagyon túltolod.

Még barátnő sincs láthatáron, már a szexen aggódsz.

Minek? Olyan vagy, amilyen, úgy alakult az életed, ahogy.

Elsősorban nem a pasi strigulái, vagy annak hiánya érdekli a nőket, hanem, hogy milyen ember vagy.

Az én barátom is 23 volt, amikor megismertem, és szűz. És? Rohadtul örültem neki, ami azt illeti, nem tudom miért, de örültem.

Nem kell ennyire túltolni ezt a témát.

2020. jan. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek, ha valakinek van még valami hozzáfűzni valója ne szégyellje leírni, hátha hasznos lesz számomra.

Sokan írtátok, hogy túl aggódom a problémát. Ez most hülye kérdés lesz, de hogyan kell nem túl aggódni. Olyan jó helyzetben nem vagyok, hogy csak úgy kényelmesen hátra dőljek, várva a csodára.

2020. jan. 2. 23:00
 28/53 anonim ***** válasza:
100%
Végigolvastam a kérdést-válaszokat, annyit fűznék hozzá, hogy az írásaid alapján tök normális, értelmes, vicces lehetsz, és egyáltalán nem "gáz" a helyzeted, szerintem úgy nem tudod túlaggódni, hogy elfogadod azt, amit már előttem írtak, hogy ez most így alakult, de ettől még tisztában vagy az értékeiddel. És mindenközben azért nyitott szemmel jársz, randizgatsz, hívj el több lányt is! 3 tényleg nagyon kevés, főleg Tinderen, ahol aztán alapból csak pár kép meg pár sor alapján dönt az ember - úgy nehézkes. De az tök jó pont, hogy nem félsz az emberektől, tudsz beszélgetni, vannak barátaid! Szerintem ha folytatod ezt a randizgatásdit (nem csak Tinderen), akkor előbb utóbb lesz eredménye. Hajrááá!
2020. jan. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
100%

Ezen az oldalon te vagy a kedvenc szuzem😀

Kész felüdülés volt olvasni a sok incelpicsogas után. Látszik az írasodbol, hogy intelligens vagy, és humorod, onironiad is van. Ez tök jó kombináció a nőknél.

Ja, bocs, elfelejtettem szólni, én nem vagyok célcsoport, a korosztályba már nagyon rég nem férnek bele, és szűz is rég voltam már, tehát tök kívülállóként írom, amit írok.

Aspergeresbol én csak gyerekeket ismertem, tehát ez a része nem teljesen tiszta. Miért nem korábban "kezdtél szocializálódnak"? Azért kezdted most ellesni a "normális emberek viselkedését.", mert alapból később kezdtek érdekelni a nők, vagy most se foglalkoznal velük, csak már úgy gondolod, hogy ennyi idősen szokás csajozni, és meg akarsz felelni a társadalmi normáknak? Nekem ez nem derült ki, pedig nem mindegy.

Alapvetően szerintem, ha kis lépésekkel is, de haladsz. Nem kell rögtön ágyba vinni valakit, először ismerjetek meg egymást és mire odáig eljuttok, kedvelitek már egymást annyira, hogy merj vele őszintén beszélni erről, és nem valószínű, hogy emiatt eldobna, ha már megszeretett. Ha meg igen, akkor nem is kár érte. Akik szerint ez probléma, azok abból indulnak ki, hogy legkésőbb a második randin ágyba kell vinni a nőt, és ha a pasi nem úgy teljesít, akkor dobják. Persze, hiszen nincs érzelem, csak probléma. Bolond lenne kínlodni vele, de ha már van mit veszíteni,ha vannak érzelmek, akkor sokkal jobban motiválja, hogy osszecsiszolodjatok az ágyban is, és együtt maradjatok. Talán egy szűz lány toleránsabb lenne ebben, mint aki már nem szűz, de ott meg lehet, hogy még több lenne a benazas. Szóval mindkettőnek van előnye és hátránya is, szerintem ne ez legyen szempont, a probalkozasaidnal. Ha tetszik valaki, csapjál bele batran, aztán majd alakul. Ha pedig nem jön össze, ne keseredj el! Ne felejtsd el, hogy többéves kudarccal is le vagy maradva, nem csak szexszel! Mindenki kapott már elutasítást, mindenkit dobtak már stb. Ez nem szuzessegtol függ, az élet része. Én drukkolok neked, hogy összejöjjön, amit szeretnél 😉

Nő vagyok.

2020. jan. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 A kérdező kommentje:

#28: Köszönöm a bíztatást. Mindenképpen szeretném folytatni a randizgatást, csak alanyokat kell szereznem hozzá.

Annyi nehezítés van a játékban, hogy szórakozó helyekre, fesztiválokra meg ilyesmi helyekre nem járok, ahol úgy általában az embertásaim ismerkedni szoktak. Totál marslakónak érzem magam egy ilyen helyen, és gyanítom azért ez látszik rajtam akkor. Inkább szenvedés az ilyesmi számomra. Jobb híján most jelenleg a Tindert használom.

2020. jan. 4. 02:46
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!