Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők? Hogyan álltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők? Hogyan álltok késői szűz pasik elfogadása terén?

Figyelt kérdés

Nos a probléma ott kezdődik, hogy megkésett szocializáció miatt most közel 23 évesen bénázok olyanokkal amikkel 15-16 éves kissrácok szoktak.


Mielőtt jönne a kérdés, hogy mit csináltam az elmúlt 7-8 évben, nem papnak készültem, nem voltam több évig kómában sőt hajótörött se voltam. Diagnosztizálatlan Asperger szindrómás, illetve Asperger gyanús vagyok. Vagyis nem normális ütemben szocializálódtam mint a nagy átlag, hanem némileg megkésve.

Csak magas intelligencia szintem révén(nem beképzeltségből mondom) tanulékony vagyok, a ,,normális emberek" viselkedését ellesve, azt másolva fejlődgettem.


Utóbbi időben már néhány randit sikerült összehoznom eddig eredmények nélkül, elvileg most hétvégén is lesz egy ha úgy akarja Isten meg a Párt és a Szakszervezet is.


Viszont előre gondolkodva, eszembe jutott, hogy tök szűz vagyok, valószínűleg nemigen tudnék az elvárásoknak megfelelően muzsikálni az ágyban. Hallok sztorikat miszerint azért lettek dobva srácok, mert nem voltak elég jók az ágyban, méghozzá olyan csajszik által akikből ezt nem néztem volna ki. Meg a kérdéses srácok is azért nagyságrendekkel előnyösebb helyzetből indultak mint én. Attól tartok, ha összejön valami akkor ezen a ponton bukok meg.

Valamint szerintetek első alkalom előtt érdemes e ezt előre közölni, nehogy a helyszínen legyen koppanás?


Elsősorban 18-25 közötti lányok válasza érdekelne, de bárki írhat akinek releváns hozzáfűznivalója és tanácsai vannak.



2020. jan. 2. 07:27
1 2 3 4 5 6
 31/53 A kérdező kommentje:

#29: Bár sosem ért volna ilyen jellegű megtiszteltetés, de nagyon jól esett most mégis😀

Teljesen normális korban kezdtem el szexuális értelemben érdeklődni a nők felé(12 körül valamikor). De akkoriban még nemigazán terjedt ez túl azon, hogy anyám magazinjaiból ollóval kivágtam nők képeit és félre vonultam a képek társaságában.

Később a dolog érzelmi része is érdekelni kezdett, ugyanúgy vágyok szeretetre, megbecsülésre, elfogadásra mint mások. Tehát abszolút nem lehet azt mondani, hogy csak a szex része érdekel.

A szocializáció késése meg úgy általában az emberekkel való kapcsolatra értendő, nem kifejezetten a lányokra. Nem olyan nagyon kirívóan, de mindig is kilógtam a sorból.

2020. jan. 4. 03:14
 32/53 A kérdező kommentje:

#29 folytatás:

Teljesen igazad van egyébként mindenben én úgy gondolom. Viszont szűz lányt az én koromban már elég nehéz találni(nem azt mondom, hogy nincs ilyen 18-25 közötti korosztályban, de elég ritka, erre inkább nem alapoznék semmit). 15-16 év körüliekre, akik között több a szűz meg nem akarok rárepülni. Erről eszembe jut viszont, hogy a fiatal korom elég jó része, és tini korom teljes egésze kárba veszett ilyen szempontból, de megígérem megpróbálok pozitívabb lenni.


Köszönöm a bíztatást neked is😉

2020. jan. 4. 03:19
 33/53 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sikerült összehoznom egy Asperger gyanússal egy egyéjszakást és sajnos szinte biztosra veszem, hogy a betegsége miatt lett belőle csak egy alkalom. Pl. bizonyos érintésekre nagyon furcsán reagált. Nem tudtuk egymást értelmezni. Ha gondolod, erről szívesen levelezek veled, néha úgy éreztem magam, mintha egy földönkívülivel lennék egy ágyban. Ahogy az arcomhoz és ért és próbálta megfejteni a gondolataim. Kb. nyitott könyv vagyok, nincs pókerarcom sajnos, de szinte sose találta el, hogy mi zajlik bennem. Emiatt törvényszerű, hogy az első együttlét nem sikerül túl jól. Valószínű egy Aspergeres meg tudja tanulni több alkalommal ugyanazzal a partnerrel, hogy milyen testi folyamat mit jelent és ne képzeljen bele semmi mást és ne rettegjen annyira a saját kudarcától, hogy észre se vegye, hogy a lánynak jó volt minden bénázás ellenére is. De ezek laza kapcsolatban, érzelmek nélkül vagy egy komplexusos lány esetében kudarccal fognak végződni, mert a lány a furcsa testi közeledés és félreértett testi reakciók miatt azt fogja érezni, hogy nem elég vonzó számodra.
2020. jan. 4. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 A kérdező kommentje:

#33: Az Asperger szindróma tünetei és ezen tünetek súlyosságának mértéke is nagyon változatos lehet egyénenként. Vannak súlyosabb esetek is, de olyanok is akik többé-kevésbé boldogan élik az életüket annak tudatában, hogy eltérnek a nagy szürke átlagtól, és nincs semmiféle betegségtudatuk. Én is eljutottam egyetemre, van munkahelyem, jogosítványom és magam szempontjából kielégítőnek találom a szociális életem.


Nem tudom, hogy az alkalmi partnerednél milyen formában és milyen szinten vannak jelen a tünetek. Előzetes tapasztalat hiányában azt sem tudom biztosra megmondani, hogy hasonlóképpen reagálnék e mint ő. Látatlanban inkább nemet mondanék mert azért az arckifejezéseket nagyjából felismerem, és nem félek kérdezni, ha valami nem oké. Előre elkiabállni semmit sem akarok viszont, szóval majd kiderül.

2020. jan. 4. 15:13
 35/53 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem az olyan nők, akik nem fogadják el a szüzességet és az aspergerséget azok előítéletes fasiszták. Az ilyen magatartást megvetni kéne nem elfogadni, mert erkölcsileg nem normális az, ha valaki ennyire előítéletes. A másikat megismerni kéne, és nem előre legyártott fasizmushoz közelítő sablonokat legyártani, amivel azt érezteti, hogy kevesebbet ér, mint egy "normális".
2020. jan. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
73%

#35 Milyen fasizmus, te barom? 😃


Férfiként mi ugyan így választunk társat. Nem lehet kizárni egyszerűen a prekoncepciókat.


Ez nem fasizmus, hanem egyszerűen a legjobbat akarja mindenki magának. Főleg egy huszonéves nő abszolút jogosan olyat akar megismerni hosszabb távon aki felkelti az érdeklődését, vonzalmát.


Nem kényszerítheted és erőltetheted rájuk magadat. Ha szűz vagy és emiatt szűzként viselkedsz, az lehet taszító. Egyszerűen el kell fogadni hogy ez így működik.

2020. jan. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
16%

Érdekes, hogy a legnagyobb fasiszták háborodnak fel azon, ha valaki kimondja az igazat.


"Ez nem fasizmus, hanem egyszerűen a legjobbat akarja mindenki magának."


Ez a gondolkozás vezet a fasizmushoz. Nincs olyan, hogy a legjobb mivel senki se tökéletes, minden ember ugyanolyan értékes csak megkéne ismerni. Ezt felnőtt létedre igazán megtanulhattad volna.

2020. jan. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
34%

#37, Akkor világosíts fel, te hány 150 kilós hormonbeteg nővel randiztál már.


Ja hogy egyel sem, mert vannak elképzeléseid és igényeid milyen párt akarsz magadnak.


Vagy te vagy az a fasiztázó vénszűz lúzer incel aki már letette itt a GYKn a védjegyét.


Majd akkor osszad az észt, ha már túl vagy pár sikeres ismerkedésen.

2020. jan. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:

Egyébként higgyétek el sokkal de sokkal rosszabb ha a lány meg akar ismerni, annak ellenére hogy nem talál elsőre vonzónak összeképben.


Nincsen szarabb érzés, amikor pár hétig ismerkedtek, akár le is fekszetek 1-2x és utána mondja, hogy bocsi még sem alakult ki az érzelem. Mikor te már hót szerelmes vagy.


Ez a baj ezzel az "esély adással". Inkább akkor ne is találkozzunk, vagy max 1-2 randi és utána dobjon amint tud. Mert rohadtul kegyetlen tud lenni, ha beleszeretsz ő pedig nem.


Jártam már így, kétszer le is feküdtünk... pedig még vonzónak is talált, szex is jó volt. ... egyszerűen csak a kapcsolat nem működött, nem passzoltunk és volt barátja is ott lebegett.


Nem jó ez. Döntsön az elején hogy lehet e belőle komolyabb, inkább legyen fasiszta és akkor ne szopasson ki senkit. Játszunk tiszta lapokkal.


Ezért nem találkozok senkivel én sem ha nem jön be a képek alapján, vagy mond valami olyat amivel elvágja magát.


Fasiszta vagyok, és ez így van jól. Nem szivatom őket hogy megismerjem a lelkivilágukat, belémszeressenek, aztán meg már késő.

2020. jan. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
90%
Azt értsétek meg, hogy az ismerkedésnek nem csak az a módja van, hogy neten leírom a fontos infókat, köztük pl., hogy és van még egy kis gond, Asperger-gyanús vagyok - és erre kereket old a hölgy. Van olyan is, amikor a nő nem is tudja, hogy a másik Aspergeres, esetleg maga az Aspergeres sem tudja és mégsem fog működni a szex. Nem azért, mert a hölgy előítéletes, hanem mert valami hiba csúszik a szexuális metakommunikációba és nem úgy sül el az este, ahogy tervezték. Egy Aspergeres férfi lehet nagyon vonzó, sőt, azt olvastam, egy részük kifejezetten jóképű. Ráadásul meg van az a magas intelligencia szint, amivel simán ledumálják a bugyit a csajokról, lásd kérdésünk feltevőjét is. Mint mondtam, voltam Asperger gyanús férfivel és nem, nem ő mondta, hogy van ez a betegsége, hanem bennem merült fel a gyanú. csak egy példa: szex közben nem nyúlhattam az arcához, mert elrántotta. Nem nyúlhattam a füléhez sem. És még 5000 dolgot nem csinálhattam. De nem akarom itt részletezni a problémákat.
2020. jan. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!