Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találjak társat, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak társat, ha legkésőbb 25 évesen szülni akarok és lassan kifutok az időből?

Figyelt kérdés

22 vagyok, kezdek kétségbe esni, még nem volt senkim. Idő kell míg megismerem a másikat, de mindenki levegőnek néz, mert nem fullos a külsőm, nem nézek ki jól sem.

Kisebbséggel nem jönnék össze, sem elvált, alkoholista középkorúakkal. A gyerek jobbat érdemel, normális családot. Mit csináljak???



2020. jan. 26. 08:46
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Válassz engem😉
2020. jan. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Ja 0,5%-kal nagyobb a kockázat, és erre alapozott a jövőd? Szerintem te nagyon távol állsz attól, hogy érett legyél az anyaságra. Felelős vagy a jövendőbeli gyermekeidért és tartozol nekik azzal, hogy normális apát választasz nekik.
2020. jan. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!