Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találjak társat, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak társat, ha legkésőbb 25 évesen szülni akarok és lassan kifutok az időből?

Figyelt kérdés

22 vagyok, kezdek kétségbe esni, még nem volt senkim. Idő kell míg megismerem a másikat, de mindenki levegőnek néz, mert nem fullos a külsőm, nem nézek ki jól sem.

Kisebbséggel nem jönnék össze, sem elvált, alkoholista középkorúakkal. A gyerek jobbat érdemel, normális családot. Mit csináljak???



2020. jan. 26. 08:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig ezzel a habitussal csak a kocsmában fogsz találni valakit, aki egy rossz pillanatában eloltja a tüzedet.
2020. jan. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem engedd el ezeket a határidőket, és ne erre görcsölj rá ismerkedésnél, mert ez érződni fog. Semmi baj nem lesz, ha nem jön össze 25 éves korodra.
2020. jan. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Manapság kitolódott a szülés, egyáltalán nem leszel 30 felett öreg szülő, sőt ma egyre inkább ez a jellemző, hogy afelett szülnek a nők.
2020. jan. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Az öreget nyilván idézőjelben értem, a szülések átlagéletkorához viszonyítva.
2020. jan. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szépen, évre pontosan kitaláltad az életedet. Nem gondolod, hogy a másik ember véleményét is figyelembe kéne venni?

Nem indíthatsz úgy egy kapcsolatot, hogy rögtön határidőhöz kötsz dolgokat. Keressél valakit, aki szeret és majd amikor mindketten úgy érzitek, természetesen fog jönni a gyerekvállalás ötlete.

2020. jan. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
81%
Nem kell sietni, csak légy nyitott és ragadj meg minden lehetőséget ami adódik.
2020. jan. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
82%
Egy fickó, ha csak "dugni" akar, akkor a szemedben gondolom, undorító féreg. Te meg csak fel akarod magad csináltatni, szóval az én szememben meg te vagy az. Tipikusan az a 30 éves szülő leszel, akit Schobert Norbi a napokban körülírt.
2020. jan. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
90%
Norbi, itt is! Ez az! Már vártam.
2020. jan. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
14%
Tök mindegy mikor szülsz, mert utána úgyis el fogsz hízni, mint egy disznó, a pasik meg lelép egy csinosabbal...
2020. jan. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
89%
És komolyan te versenyt akarsz szülni és így akarsz családot? Biztos király kis család lesz, ha az első emberrel, aki méltat valamire, felcsináltatod magad 3 éven belül...
2020. jan. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!