Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Belegondoltatok már öregedő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belegondoltatok már öregedő (28-30 feletti férfiak), nőknél sikertelen férfiak, hogy mi lesz ha már 50 felettiek lesztek és egyetlen nő sem fog rátok nézni (és nincs kilátásba 100 milliós vagyon sem)? Hogy fogjátok megélni?

Figyelt kérdés
Az idő borzalmasan gyorsan múlik, 50 felett nő nagyon nem néz férfira, hacsak nem multimilliomos, vagy világsztárokat megszégyenítő módon, sármosan öregszik. Nem lesz gyerek, se feleség, lesztek egymagatok. Haverok sem nagyon lesznek már, mert a legtöbb a családjával fog törődni. Mi lesz? Rengeteg ilyen férfit látok, normális tanult embereket, akik magányosak, és nincs gyerek. 5 ből 4 olyan depressziós, hogy már aznap meghalna, ha lehetne. Mi lesz veletek? Néha belegondoltok, ha megélitek, hogy az hogy fog történni?
2020. febr. 7. 23:27
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
49%
9-es vagyok. Kicsit hülyén fogalmaztam meg. Arra akartam volna kijukadni,hogy öregebb korban ha nem lesz felesége az embernek,és haverja sem amkor igen csak magányos lesz az illető,és az pont nem jó az dmber lelkivilágának. És ha feleség nincs,mindenre egyedül lesz.ha feleség nincs akkir meg nagyon sok férfi elkutyul. Nem eszik rdndesen,nem takarít rendszeresen stb. Arról nem is beszélve amit az előző hozzázólásomba említettem rosszullét esetén
2020. febr. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
94%

36 életéven túl kezd egyre jobban nem érdekelni. Szerelmet, komoly kapcsolatot, feleséget, családot, gyereket szerettem volna. Nem jött össze. Nem temetem magam, de látom, hogy a közvetlen környezetemben mi a stájsz. Akkor inkább megrohadok egyedül.

Az elmúlt és az elkövetkezendő hónapjaim a túlélésemről szólnak, ebbe a legkevésbé sem férne bele nemhogy egy család, de még egy párkapcsolat sem.

Nem tud érdekelni, hogy mi lesz velem, ha ötvenen, vagy hatvanon túl leszek. Lesz félretéve annyim, hogy normálisan el legyek kaparva és helló. A többi nem érdekel. Nem áll szándékomban világmegváltó evolúciós lábnyomot lerakni a jövőnek.

2020. febr. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
utolsó, de ne add fel, sokan 40 felett házasodnak és minden 2. pár 40 felett fog elválni.
2020. febr. 8. 01:14
 14/35 anonim ***** válasza:
66%
Kicsit más helyzet vagyok, mégis hasonló. Mindig találtam lányt, de olyat még nem, akire azt mondanám, hogy évtizedeket simán rászánhatnák. És ez nekem elég kiábrándító. A környezetemben sem igen látok normálisan működő kapcsolatokat, szóval inkább elképzelem az életem idősebb koromban is 1-2 lazább kapcsolattal.
2020. febr. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
32%
Megint és megint csak a bombanős kérdező, sziklaszilárd "elképzelésekkel" amelyeket ő alkotott a világról és melyek csak az ő fejében léteznek. Sokan boldogok lennének, ha szakembert traktálna ezekkel a dolgokkal és nem ide írogatná ki értelmetlen fantazmagóriáit. Jelenteni érdemes minden kérdését.
2020. febr. 8. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
37%
Érdekes én pint a 40 50 nőket látom tucatszám a tarskeresokon ,és pont ők akik nem kellenek.A férfi megteheti ,h 50 evésen 35 40 évest választ,míg a nő ezt nem.Nagy a verseny nagyon sok a szép nő, és az átlagosak be kell érjek egyedül vagy egy idősebb férfival.
2020. febr. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
65%
Mert eddig rámnéztek? "Sikertelen férfiak". A kérdésedben benne van. Eddig se néztek, majd akkor sem. Semmi nem változik. Hobbik, meló, stb akkor is lesz. Nyugdíjban meg majd élvezem amit addig elérek (az "elér" hüye szó, mindenki a kocsi-lakás-utazás körül forog, pár nélkül meg tökmindegy, hogy ezek meglesznek e vagy sem).
2020. febr. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
35%

Elnézést, a kérdés nem nőhöz szólt, de ismerem a problémát, ami nem is igazán probléma, ha egyedül lépitek át az 50. évet.

Mire ideértek, ti magatok is megváltoztok. Lassan felfedezitek az egyedüllét szépségét.

Én soha annyira magányos nem voltam, mint a házasságomban. Rájöttök, hogy család, gyerek nélkül is van értelmes élet. És bizony, amikor megfigyeled a körülötted élő "szerencsés" családos embereket, rájössz, hogy " hűha, járhattam volna rosszabbul is".


És az is igaz, hogy - főleg fiatalon- aki kint van, bent szeretne lenni, aki bent, az kint.


Természetes, ennyi idősen legyen egy biztos anyagi háttér és rájönni, hogy a boldogságot, elégedettséget nem más tudja megadni nektek, hanem saját magatok.

2020. febr. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
40%
Ez volt életem eddigi legnagyobb gondja eddig is. Eddig is egyedül éltem, ezután is, akkor meg mindegy.
2020. febr. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem az a típusú férfi aki 24-30 év közötti és tapasztalatlan, szűz. Vagy épp hogy nem, mert másképp nem ment neki de elment prostihoz. Azok már végleg egyedül oregednek meg.


Szóval aki felnőttként szűz az már az is marad. Sose lesz parkapcsolata.

2020. febr. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!