Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Belegondoltatok már öregedő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belegondoltatok már öregedő (28-30 feletti férfiak), nőknél sikertelen férfiak, hogy mi lesz ha már 50 felettiek lesztek és egyetlen nő sem fog rátok nézni (és nincs kilátásba 100 milliós vagyon sem)? Hogy fogjátok megélni?

Figyelt kérdés
Az idő borzalmasan gyorsan múlik, 50 felett nő nagyon nem néz férfira, hacsak nem multimilliomos, vagy világsztárokat megszégyenítő módon, sármosan öregszik. Nem lesz gyerek, se feleség, lesztek egymagatok. Haverok sem nagyon lesznek már, mert a legtöbb a családjával fog törődni. Mi lesz? Rengeteg ilyen férfit látok, normális tanult embereket, akik magányosak, és nincs gyerek. 5 ből 4 olyan depressziós, hogy már aznap meghalna, ha lehetne. Mi lesz veletek? Néha belegondoltok, ha megélitek, hogy az hogy fog történni?
2020. febr. 7. 23:27
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
utoló: lehet engednek a társadalmi nyomásnak
2020. máj. 30. 18:03
 32/35 anonim ***** válasza:

Engedjenek csak...Ha nekik ez jó.

Hála Isten a csúnya nőket is megb...a valaki. Tőlem nem veszik el a lehetőséget.

A magányosak és nincs gyerekre az a válaszom, hogy meglátszik milyen csőlátású az illető aki kiírta a kérdést. Arra nem is gondol hogy valaki egyáltalán nem is akar gyereket.

2020. máj. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Begondoltam már nagyon sokszor. Én nem bírom egyedül, egyszerűen beledöglök. 23 éves koromig rám sem néztek a nők, a kudarc és a magány pedig annyira kikezdte a lelkemet, hogy maradandó pszichés károsodásaim vannak, amiket a pszichológusok sem tudtak helyrerakni.


Utána lett egy nőm, akivel azóta együtt vagyunk, már együtt is lakunk. 28 vagyok.


A nő azóta sajnos elhízott. Viszont emberileg meg jól megvagyunk.


A 30-as válaszoló jót ír. Én be is látom, hogy inkább kényszerből vagyok vele. Van valakim, van hol laknunk.

Nem azt mondom, hogy boldog vagyok, de legalább nem vagyok boldogtalan. Inkább választom ezt az életet.


Mert rettegek a magánytól. Fóbiám van tőle, rosszul vagyok a gondolattól is. Ha most újra egyedül lennék, és haza kéne költözöm a szülői házba, lehet nem élném túl. Nem akarok visszaesni a régi állapotomba.

Amikor már annyira depressziós voltam, hogy már önkárosító gondolataim voltak, és arra vágytam, hogy reggel már fel se ébredjek.


Ha 50 évesen egyedül lennék, se gyerek, se család, se nő... Hát nem hiszem, hogy megélném a nyugdíjkorhatárt.

2020. júl. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Nem kell a kapcsolatfüggőség és akkor élhet egyedül is boldogan az ember. :) Nekem nincs szükségem már senkire, csak nyugalomra. :) 43 F
2020. júl. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
Pedig azert 43 evesen azert meg 20-30 ev hatravan (szerencses esetben 40), nem jo egyedul leelni ugy az eletet.
2020. júl. 25. 13:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!