Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Belegondoltatok már öregedő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belegondoltatok már öregedő (28-30 feletti férfiak), nőknél sikertelen férfiak, hogy mi lesz ha már 50 felettiek lesztek és egyetlen nő sem fog rátok nézni (és nincs kilátásba 100 milliós vagyon sem)? Hogy fogjátok megélni?

Figyelt kérdés
Az idő borzalmasan gyorsan múlik, 50 felett nő nagyon nem néz férfira, hacsak nem multimilliomos, vagy világsztárokat megszégyenítő módon, sármosan öregszik. Nem lesz gyerek, se feleség, lesztek egymagatok. Haverok sem nagyon lesznek már, mert a legtöbb a családjával fog törődni. Mi lesz? Rengeteg ilyen férfit látok, normális tanult embereket, akik magányosak, és nincs gyerek. 5 ből 4 olyan depressziós, hogy már aznap meghalna, ha lehetne. Mi lesz veletek? Néha belegondoltok, ha megélitek, hogy az hogy fog történni?
2020. febr. 7. 23:27
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
90%
Bakker, mi ez a depresszív hangulat? Nem lesz, nem lesz. Szomorú, de le kell foglalnia magát az embernek, és át lehet vészelni. Legyen valami cél, menni kell utazni, élményeket szerezni, stb.
2020. febr. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit vagy úgy kétségbe esve...persze mindig jó ha van 100milkád de ha nem jön össze nem kell a dunának menni.Nincs párkapcsolatod addig örülj...bele gondoltál abba hogy ha össze házasdosz és gyereked lesz..majd a nő megcsal elválik és te életed végéig fizetheted az asszony tartást kiraknak a lakásból milyen jó lesz?ja és a maradák barátaid se nagyon lesz meg mert te is sülve főve éveken át a családdal foglalkoztál.
2020. febr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
igen kedves utolsó, ez nagyon benne van a pakliban. Nekem több ismerősöm 40 felett most válik.
2020. febr. 8. 17:28
 24/35 anonim ***** válasza:
Mi lenne? Semmi. Túl sok depressziós filmet néztél? vagy mi?
2020. febr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Semmi megdöglesz aztán kész...
2020. máj. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
De az annyira nem jó dolog, hogy csak lesz valahogy és kész.
2020. máj. 9. 13:32
 27/35 anonim ***** válasza:

Fölöslegesen agyalsz, kérdező. Egyedül is boldognak kell lenni, ha lesz valaki lesz, ha nem , akkor nem. Nem függ tőle semmi az égvilágon. Jó ha van, de az is, ha nincs senki.

De ha annyira pörögni akarsz agyilag, mondok egy jobb "talányt": Sok ember életcélja a jó munka, karrier, család, pénz, gyerek stb. Tegyük fel szerencsés és 40-42 éves korára megvan mindene. Minden tárgy, kocsi, amilyet csak szeretett volna. Mi lesz a cél a maradék 20-30 évben? Na ez az, amire nem jöttem rá. Mert az ember azt mondaná "megérdemelt pihenés". Mégis, ha az ember 30 évesen csak pihen, akkor "céltalan lusta" :D

2020. máj. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Én is elváltam már lassan 4 éve és azóta le se xarnak a nők. :) Mondjuk nem mint ha előtte túl népszerű lettem volna. :) Egyszerűen fel kell vennina fapofát, szembeköpni ezt a mocskos, elbaxott világot és magasról xarni mindenre és mindenkire. Egyedül kell boldogulni és boldognak lenni, mert az életben végső soron csak magára számíthat az ember. :)
2020. máj. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Evrol evre feljebb helyezik a nok azt a bizonyos lècet. Igen, mindenki csak magara szamithat.
2020. máj. 30. 12:13
 30/35 anonim ***** válasza:

Én meg olyanokat látok, akik összeállnak valami rusnya nővel, mert mindenáron kell valaki, meg gyerek, aztán élik a szomorú unalmas életüket.

Látszik rajtuk hogy csak kényszerből csinálják...

2020. máj. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!