Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez lenne a női sikertelenség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lenne a női sikertelenség?

Figyelt kérdés

Van olyan vélemény, hogy a nőknek is nehéz az ismerkedés. De szerintem ez nem ugyanaz a sikertelenség, mint ami a pasikat (akik nem tudnak ismerkedni) általánosan jellemez.


Definíció szerint:


Sikertelen nő = vannak pasik, akik szeretnének vele járni, esetleg lefeküdni, de neki a jelentkezők közül egyik sem felel meg, ezért sikertelennek tartja magát.


Sikertelen pasi = senki sem akar vele járni, sem lefeküdni.


Szerintem a pasik sikertelenebbek a sikertelenségben.


Vélemény? :D



#randi #ismerkedés #nemek #bolondos farkasok
2020. márc. 6. 12:44
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
12%

"mert egy nő nem ismeri milyen érzés az, amikor nem kell senkinek"


Számukra ez felfoghatatlan, mert nem születtek fiúnak. Max ha nagyon csúnya a csaj akkor elhiszem neki hogy tudja milyen az igazi, csontig hatoló magány.


"Amikor Siófokon buliztam, ott ezt jól megfigyeltem."


Engem is általában a kapuzárási pánikos nők találnak be. De amíg még fiatalok (18-30), addig magasról tesznek a magamfajta átlagos pasikra, hiszen miből telik neki visszamenni Tinderre válogatni?


Amúgy mi történt Siófokon, kifejtenéd jobban? :D

2020. márc. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
19%

[link]


Ez mindent elmond.

2020. márc. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 A kérdező kommentje:

@13:19


Hát ahhoz, hogy egy csajnak ne legyen pasija tényleg nagyon-nagyon csúnyának kell lennie. Mert az a helyzet, hogy manapság még a csúnya nőket is megdugják.


Egyszer voltam olyan igénytelen, hogy szexeltem egy csúnya nővel, mert még nem túl tapasztalt, és kanos voltam. Mentségemre szóljon, hogy a csajt az előttem lévő években 6 pasi is dugta, szóval nem csak engem fűzött be.


Na most az a helyzet, hogy ezt a nőt én így évek után LETGADNÁM. És lám, még ő sem mondható sikertelennek. Egészen elképesztő, hogy a nők milyen hamar találnak valakit.


A siófoki story meg csak annyi volt, hogy ott lehetett látni a nőkben egyszerre a megfelelni vágyást, másrészt némelyekben a felsőbbrendűséget is. De az alap az volt, hogy nagyon be akartak jönni azoknak a fazonoknak.

2020. márc. 6. 13:28
 14/51 A kérdező kommentje:
*LETAGADNÁM
2020. márc. 6. 13:29
 15/51 anonim ***** válasza:
89%

Amit te nem akarsz, de van rá lehetőség, az nem előny.


Ennyi erővel jelentősen nagyobb lenne az esélyed, ha engednél az azonos nemű embereknek is.


Ha valaki családot és gyereket akar, akkor teljes mértékben lexarja, ha valaki csak puncinak akarnja használni.


Majd ha nálad jeéentkezik a 100 kilós, sánta, púpos, stb.. Gizike, aki egyébként egy rendes lány, akkor ne mondj neki nemet.


Hány pasi próbálkozik be neki nem tetsző nőknél? A nőknek viszont el kell viselni minden balfék, apja korabeli bácsika nyomulását. Ez aztán az előny!

2020. márc. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
88%

"Ha majd vénasszony leszel, aki még vágyik a szexre, de már a saját férjed sem akarja beléd tenni, akkor visszasírod majd ezeket a napokat :P"


Még fiatal vagyok, most is vágyom a szexre, de nem valami random phaszkalappal, hanem egy megfelelő társsal (nem csak külsőre megfelelőre gondolok). Ha ilyet nem találok, akkor nagyon szívesen megrohadok egyedül.

2020. márc. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
93%

" [link]

Ez mindent elmond."


Ez azt mondja el, hogy nem reálisan lát a férfiak jelentős része. Nekik az átlag nő az 50-55 kilós Insta modell smink nélkül, az átlag férfi meg a 100 kilós, sörhasú vagy 45 kilós gebe, kopasz, ronda arcú, stb. pasi is.


Mint itt tegnao sírt egy 120 kilós zsírdisznó, hogy vajon neki be kell-e érni átlagos nővel. És ez itt rendszeresen előfordul. Ellenben hány olyan posztot láttál itt, hogy ronda nő azon sír, hogy neki álom pasi kell? Egyet sem. És nem, az egész világegyetemben nincs annyi jó pasi, hogy mindenkinek jusson.

2020. márc. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 A kérdező kommentje:

#18


"Ha ilyet nem találok, akkor nagyon szívesen megrohadok egyedül."


Netto hülyeség, amit mondtál.


Először is, a nők jobban vágynak a szexre, mint a pasik. Példa: az internetes keresései adatok szerint számos nőnek az a baja, hogy a pasijuk kevészer akar szexelni velük. Valójában nem kevés, mert minden héten meg vannak döngetve, max nem naponta 2-szer, amikor igényelnék pl. menstruáció környékén. Valószínűtlen, hogy egy fiatal nő is évekig kényszerű cölibátusban éljen, mint számos pasi.


Másrészt egy fiatal nőnek számos ismerőse van. Valószínűtlen, hogy ne találna köztük olyat, aki külsőre legalább elmegy, és megbíznak benne annyira, hogy egy barátság extákkal kapcsolatot bevállaljon kb. fél év szexmentes időszak után. Valószínű a lakótársam is így dugta meg a havernőjét a mellettem lévő szobában, tavaly.


Szóval szép mese amit mondtál, de a nők nem arról híresek, hogy lemondanak a szexről.

2020. márc. 6. 13:43
 19/51 anonim ***** válasza:
92%
Nem vagyok nő, de beszélgettem pár teljesen átlagos nővel a 18-24 korosztályból. Nem csodák, de nem is csúnyák és még arra sem kérték fel egyszer sem őket, hogy menjenek egy dugásra. Max, szórakozó helyen, csontrészeg férfiak. A nőknek sem egyszerűbb egy rendes párt találni, mint a férfiaknak.
2020. márc. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
7%

"Ez azt mondja el, hogy nem reálisan lát a férfiak jelentős része. Nekik az átlag nő az 50-55 kilós Insta modell smink nélkül, az átlag férfi meg a 100 kilós, sörhasú vagy 45 kilós gebe, kopasz, ronda arcú, stb. pasi is."



Hazudsz!


Én 190magas, szálkás/izmos (20éves sport múlt), pénz van, vállalkozás van, házak, autók, stb...

A dagadt állatok jöttek 90%-ban szembe tinderen, a maradék 10%-nak a fele nem volt hajlandó visszaírni, vagy ha igen akkor retardált volt, s a maréknyi kevés épeszű pedig lehúzni akart. Miről beszélsz? Hazudsz anyukám, s saját tapasztalataim alapján (és a környezetemben lévőkében is) ez a tendencia. A mai "nő" addig van veled, vagy addig akar, amíg nincs nálad jobb, de soha nem lesz neki jó semmi. Tehát nem az instamodellek (egyébként azok nárcisztikus barmok) van szó, hanem tök átlagos lányokról. Ti észre se veszitek a férfiak 80%-át, hozzáteszem én felette vagyok a 4-500match/hó alapján, de ennyi ostoba némbert amit idehordott elém a tinder én még életemben nem láttam. Szóval ne ködösítsünk meg hazudozzunk, mert attól még nem lesz igaz.

2020. márc. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!