Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez lenne a női sikertelenség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lenne a női sikertelenség?

Figyelt kérdés

Van olyan vélemény, hogy a nőknek is nehéz az ismerkedés. De szerintem ez nem ugyanaz a sikertelenség, mint ami a pasikat (akik nem tudnak ismerkedni) általánosan jellemez.


Definíció szerint:


Sikertelen nő = vannak pasik, akik szeretnének vele járni, esetleg lefeküdni, de neki a jelentkezők közül egyik sem felel meg, ezért sikertelennek tartja magát.


Sikertelen pasi = senki sem akar vele járni, sem lefeküdni.


Szerintem a pasik sikertelenebbek a sikertelenségben.


Vélemény? :D



#randi #ismerkedés #nemek #bolondos farkasok
2020. márc. 6. 12:44
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
17%
Még egy igénytelen, dagadt, zsírdisznó nőt is qr valaki. Közvetlen ismeretségemben van egy ilyen nő. Nézd meg a kontrasztot, egy ugyanilyen férfi soha nem dugna meg senkit, max qrvat. Sőt, még az átlagba sorolandó férfi is csak szökőévente qr.
2020. márc. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
85%

Most akkor döntsétek el, hogy minden nő ku.rva, és válogatás nélkül fekszik minden köcsög alá, vagy hegyomlásnyi elvárásai vannak, amiknek senki se tud megfelelni. Mert egy válaszon belül, ugyanattól elhangzik mindkét állítás, és lehetetlen, hogy egyszerre igaz mindkettő.


Ha csak úgy nem, hogy a "hegyomlásnyi elvárás" csak nektek az, mert sehol se vagytok, viszont a többség könnyedén tudja hozni.


Azt se értem, hogy ha ennyire negatív képetek van a nőkről, minek kell egy otthonra? Vegyél egy műpuncit, ugyanott vagy, pont azt kapod, amit szeretnél. Vagy ez is túl magas léc? Elmenjek veletek a szexshopba?

2020. márc. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
18%
Utolsó. Pontosítok: hegyomlásnyi az elvárás az átlag kinézetű, egzisztenciális helyzetű férfiakkal szemben, míg egy kondis, selyeminges, makkoscipős köcsögnek, aki csak egyszer leqrja, szó nélkül aláfekszik. Engem te ne minősíts, mert 32 évesen egyedül élek, kocsim van, önellátó vagyok, igényes, tanult, olvasott férfi. Épp csak nem vagyok egy kamuzós, kondis ficsúr, aki a csillagokat is lehazudja a nőknek a punciért. Én előbb veszem észre, ha egy nő buta, mint a pitsa. Ha értelmes, akkor is defektes 99%-uk. Egyből kiszúrom, ezért nem érem be a nők többségével, mert lelkileg, agyilag egy trágya.
2020. márc. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
86%
Mennyi hülye! Aztán rinyalnak, hogy nincs nő...
2020. márc. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
71%

#31

Menj be egy átlag kocsmába. Értsd: faluban, vagy városok eldugott mellékutcájában levő, sokszor "presszó" néven futó művelődési intézmény. Nézd meg, kik támasztják a pultot. Lepukkant szeszkazánok, sokan vagy le vannak soványodva mert csak alkoholt visznek be, vagy pont hogy el vannak hízva.

Csak hallgasd ahogy beszélgetnek. Egy idő után mind megemlíti, hogy "az asszony" így meg úgy.

Vagy nézd meg az ország top 5 legszegényebb települését, menj oda. Számold össze, hány kifejezetten igényes, sportos, jómódú, tanult, vagány pasi van (tippem: 0), aztán számold össze, hány pasinak van párja. Többnek, mint 0.

Szóval miről beszélünk?

2020. márc. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
86%

"Vélemény? :D"


"A nőknek könnyebb!! /discuss" kérdés #421515151


Hogy nem unod még. :D

2020. márc. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
7%

"A nőknek könnyebb!! /discuss" kérdés #421515151"


Jajj mert a nőknek milyen nehézségei vannak társkeresés terén? Az hogy 10 jelöltből 9 csak szexet akar? Húha, oda ne rohanjak, mindjárt megsajnállak titeket.


Meg akárhogy is számolom abból a 10-ből is még mindig ott az az egy, aki nem csak szexet akarna, de az meg úgyse kellene mert túl unalmas, de barátnak jó lesz :)


Nem véletlen hogy ekkora az egótok, több ezer férfi áll sorba nektek csettintésre, míg egy átlagos pasi a két kezét összeteheti ha van egyetlen egy lány is aki érdeklődik felőle.

2020. márc. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
59%

#37

Egye fene, megsajnáltalak. Gyere, megengedem, hogy részesíts egy kis orális szexben. 42 éves vagyok, elvált, 160 cm, és 92 kiló, rövid, ősz haj, de nagyon fiatalos. :)

Privátban küldöm a címet. Zuhanyozzál előtte, ne nálam pazarold a vizet!

2020. márc. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
5%
#38: Rendben, megyek mami. De a címet elfelejtetted elküldeni. :(
2020. márc. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
77%

Gyakoris férfiak: A nőknek semmi nem elég jó!! A pasik 80%-át lúzernek látják! Túl válogatósak!

Also gyakoris férfiak: Palvin Barbi csúnya & dagi :3333

2020. márc. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!