Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez lenne a női sikertelenség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lenne a női sikertelenség?

Figyelt kérdés

Van olyan vélemény, hogy a nőknek is nehéz az ismerkedés. De szerintem ez nem ugyanaz a sikertelenség, mint ami a pasikat (akik nem tudnak ismerkedni) általánosan jellemez.


Definíció szerint:


Sikertelen nő = vannak pasik, akik szeretnének vele járni, esetleg lefeküdni, de neki a jelentkezők közül egyik sem felel meg, ezért sikertelennek tartja magát.


Sikertelen pasi = senki sem akar vele járni, sem lefeküdni.


Szerintem a pasik sikertelenebbek a sikertelenségben.


Vélemény? :D



#randi #ismerkedés #nemek #bolondos farkasok
2020. márc. 6. 12:44
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
89%

#20

Ezt meséld el azoknak is, akik szerint természetes, hogy házasság vagy szülés után nem szexel a felesége még vele se. 😂

2020. márc. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
84%

Még csak csúnya se vagyok szerintem, inkább átlagos, mégis 4-5 éve volt az utolsó alkalom, hogy valaki elkezdett közeledni. (Vele azóta együtt is vagyok.)

Más próbálkozás egyáltalán nem történt azóta.

Még a melósok se szólnak utánam.

Néha a hajléktalanok odajönnek aprót kérni, de ennyi.

Én imádom ezt az állapotot, távol álljon tőlem hogy panaszkodjak miatta, örülnék ha életem végéig így maradna, de lényeg a lényeg: NEM az van amit te elképzelsz. :)

25n

2020. márc. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 A kérdező kommentje:

#23


Nyilván több élethelyzet van. Én most nem arról beszéltem.♥️

2020. márc. 6. 13:55
 24/51 A kérdező kommentje:

#22


Mondd ezt azután, hogy 3 napot töltöttél a Balaton Sound-on.

2020. márc. 6. 14:02
 25/51 anonim ***** válasza:
12%
Ez így van. Nagyon nem mindegy, hogy l3nne kiből meríteni, válogatni, vagy hiába szeretnél valakit, ha nincs honnan medíteni, válogatni, sőt még a törekvéseidet is letörik. Ha rendre elutasítanak a nők, egy idő után feladod. Így tettem én is, bár valamilyen oknál fogva volt 3 barátnőm, évek óta semmi. Érdekes, mindig a képcsere után akad el, pedig rohadtul nem vagyok csúnya férfi, ráadásul igényes, ápolt, gyakorlatias, tanult és egyedül élő is vagyok. Szóval még csak a körülményeimre sem lehetne fogni. Tudod, "nincs veled semmi baj, csak nem vagy az esetem". 32F
2020. márc. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
7%
#25 a magyar nőkkel elég nagy gáz van, lehet jobb is így.Alapból a barátnőik, a tanulás vagy a munka foglalja le őket, mert a korszellem ezt diktálja nekik. Egyedi gondolatokat, sajátos véleményt, igazi érdeklődést a másik nem iránt ne is várj tőlük.
2020. márc. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
19%

#26: egyetértek, meg az Insta, Face, Twitter, Tic-Toc és ilyen baromságok foglalják le őket. Mindenki a legjobb szögben, legjobb énjét teszi fel és automatikusan ez lett az alap mérce, amit meg kell ugrani egy tetves képcsere során. Nevetséges. Buta a legtöbb nő, mint egy marék föld, de rafineria bezzeg van bennük. Senki sem elég jó nekik, senki sem érhet fel hozzájuk, csak a barátnő kigyúrt, selyeminges, makkoscipős köcsöge. Nézd meg, egy ilyen férfira hány nő hajt egyszerre, le is qrja őket, amazok sírnak, hogy el vannak dobva utána, de zokszó nélkül fekszenek alá továbbra is. Szánalom tenger. A normális, szolid, introvertált férfiak meg szopnak a hegyomlásnyi elvárásoktól, miközben a nő meg egy kibaxott rántottát képtelen összehozni. Én nagyon jól főzök, vezetem a háztartást, vásárolok, ellátom magam, tehát nem ezért van szükségem nőre, hanem lelki és fizikális társ miatt. De amilyen a mai felhozatal...aki meg érdekelne, mert értelmes, tanult, kedves, házias, fészekrakó típusú nő, az meg foglalt, többször még egy gyökérrel is él együtt bántalmazó kapcsoaltban.


#25

2020. márc. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 Lazy Lover ***** válasza:
31%
27 nél a pont
2020. márc. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
64%

#Kérdező

Balaton Soundon még nem voltam, Volton igen, meg önálló koncerteken. Ekkora különbség van?

2020. márc. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
92%

Nyuszika, az megvan, hogy a nők jóval tovább élnek és altalab fiatalabbak is a ferjuknel?

Vagyis úgyis úgyis egyedül maradnak öreg napjainkra.

2020. márc. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!