Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkeresési problémákkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresési problémákkal küzdők esetében hogyan kellene kinéznie a gyakorlatban a "tegyél magadért" tanácsnak?

Figyelt kérdés

Ugye az oldalon jópár olyan kérdést olvasni, amelyek- döntő mértékben a férfiak - ismerkedési problémáiról szólnak. Ezen kérdéseknél rendszeresen megjelennek az olyan válaszok, mint az "önfejlesztés", "képezd magad", "tegyél magadért" és ezek szinonimái.


Ez a gyakorlatban hogyan néz ki? Tehát van egy nem éppen jóképű pasas, akinek nyilván az anyagi lehetőségei is eléggé korlátozottak. Milyen lépéseket kell neki beiktatnia a "tegyél magadért" tanáccsal, hogy sikereket érjen el? Milyen cselekvésekkel érheti el, hogy vonzónak tartsák a nők?


KÉREM, A SZEMÉLYESKEDÉST KERÜLJÜK. Nem kellenek degradáló, lenéző, sértő megjegyzések - és az én személyem is lényegtelen a kérdés szempontjából.



2020. ápr. 3. 09:14
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
72%
Növessz izmokat és egyéniséget.
2020. ápr. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
77%

Pszichológus - alkalmanként 10-12 ruppó, de havi két-három alkalomra valót ki kéne izzadnod.

Ugyanis első lépésben fel kell tárni, miért vagy csajozásban sikertelen. Önbizalomhiány, komplexusok, szorongás? Amíg ezt nem tudod, azt sem fogod tudni, milyen irányban indulj el.


Könyvek - Nyitott Akadémia könyvei pl., jó ötleteket tartalmaznak, mire figyelj, milyen apró dolgokban változtathatsz.


Igényesség, sport - nem az a cél, hogy felfújt BMW-s csávó legyél, hanem hogy ha neked jól álló ruhákat viselsz, ápolt vagy, a sporttól jobb a közérzeted, akkor magabiztosabb leszel, ami imponál az ellenkező neműeknek.

2020. ápr. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
62%

Van TB-s pszichológus is, csak beutalót kell kérni. Bár most a vírushelyzet maitt nem tudom, hogy van. A lényeg, hogy annak a tizenakárhány ezer ft-nak van jobb helye is.

Ami a sportot illeti, személy szerint kihagyném. Gyűlölöm a sportot.

2020. ápr. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
30%

#1 frizurát max fiatalabb korban lehet csinálni, 20-as évek vége felé a férfiak jó része elkezd kopaszodni.

A jó öltözködéshez pénz kell, mert a jó öltözködés=menő cuccok.


Nem mindegy mi érdekel, mi a hobbid, olyannak kell lennie, ami a nőknek bejön. Mindegy, hogy érdekelnek a tudományok, technológia, programozás, mert ezek nem jönnek be a nőknek, "uncsiiii".

Nőknek tetsző érdeklődés kell: utazás, színház, törtetés karrierben, sztárság, divat.

2020. ápr. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
64%
Az előző válaszolók ugyan többnyire jó tanácsokat adtak, de sajnos nekem az a tapasztalatom, hogy ha valaki nem jóképű, akkor az internetes társkeresőkön a nők általában nem adnak esélyt még arra sem, hogy az ember a kifejlesztett kvalitásait, értékeit megmutathassa nekik. Hiába írok az értékeimről a bemutatkozásomban, ha a fényképem alapján egy hölgy nem tart vonzónak, akkor továbblép, nem akar ismerkedni. Szerintem a döntő többségük el sem olvassa a szöveget: megnézi a fényképet és hogyha az nem fogja meg, akkor azonnal továbblép. Egy férfiarcot, ha nem vonzó a nőknek, legfeljebb egy plasztikai sebész tudna átalakítani. Szóval lehet lelki és testi önfejlesztéssel próbálkozni, de az internetes társkeresés korában csodát egy kevésbé jóképű férfi ne várjon ettől. A nagy választék és a gyors válogatás lehetősége miatt borzasztóan gyorsan, ránézésre döntenek a nők, emiatt felértékelődött a férfiarc minősége. Ezért manapság sajnos az interneten az első szűrőn jóformán csak az tud átjutni a nők szemében, aki az átlagosnál legalább egy kicsivel jóképűbb. A többiek a fejük tetejére is állhatnak, lehetnek szuperintelligensek és kedvesek, akkor is nagyon kevés tényleges esélyt kapnak. Nekem például nagyjából az általam megkeresett nők 1%-nál sikerült a randiig eljutnom, s ha ennyire kicsi az arány, akkor a statisztikai esély is kicsi, hogy olyan személyes találkozó megtörténjen, melyben a két fél egymást kölcsönösen vonzónak, szimpatikusnak érezze. Ezzel nem siránkozni akarok, vagy bárkit is lebeszélni az önfejlesztésről, csak szembesíteni szeretnék minden, kevésbé jóképű férfit a jelenlegi realitásokkal.
2020. ápr. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
62%

"Tehát van egy nem éppen jóképű pasas, akinek nyilván az anyagi lehetőségei is eléggé korlátozottak."

Pl először is jöjjön rá, hogy nem a béemvén, a karórán, a kigyúrtságon és egyéb klisés hülyeségeken múlik, hogy talál-e valaki párt. "De igen, bezzeg a kigyúrt gazdag béemvéseknek mindig fullos nőjük van!!!!" - másoknak is.

Kezdetnek elég, ha magára/ba néz és végiggondolja, hogy mi lehet a gond. Igényes, vonzó, férfias módon öltözködik, vagy ugyanazokat a stílusú ruhákat hordja tinikora óta? "Dehát nem vagyok én bzi, hogy értsek a divathoz és amúgy sincs pénzem márkás ruhákra!!!" - neten egy millió videó, cikk, útmutató és egyéb anyag áll rendelkezésre arról, hogy hogyan állapítsd meg, hogy egyáltalán mi áll jól, aztán arról is, hogy hol kapsz megfelelő ruhákat a neked megfelelő árkategóriában.

Próbálkozott más hajjal, szakállal, vagy 15 éve ugyanúgy vágja mindkettőt? Érdemes lehet erről is videókat nézni, kipróbálni más stílusokat, hátha még a végén jól sül el.

Sportol, figyel az egészségére? "Dehát én alkatilag vékony vagyok, biztos nem fogok kondiba járni!!!"- nem muszáj kondizni, heti 3-4 alkalommal egy esti futás viszont mindenkinek jót tesz, az enyhén izmos test pedig mindig vonzóbb a csontváznál vagy a löttyedtnél.

Vannak bőrproblémái, rossz fogai, mentális problémái, impotenciája, fitymaszűkülete vagy egyéb egészségügyi gondjai, amik nehezen tolerálhatóak egy kapcsolatban? Nem szégyen szakember segítségét kérni, arra viszont a végtelenségig lehet várni, hogy majd jön valaki, aki mindennel együtt elfogad és imád.


Milyen belső tulajdonságokat talál magában, amik vonzóvá és jó partnerré tehetik? Kedves? Magabiztos? Jólelkű? Értelmes? Megbízható? Önálló? Ha nem, akkor miért nem? Mi akadálya, hogy változtasson rajta?

Milyenek a szociális képességei? Azt is lehet a végtelenségig várni, hogy a sarokban ülve valaki majd felfigyel rád, de nem érdemes túl sok reményt fűzni ehhez a módszerhez. Vannak barátai, társasága? Vannak hobbijai, érdeklődése? El szokott járni olyan helyekre, ahol új embereket ismerhet meg? Tud beszélgetést kezdeményezni? Ha nála kezdeményeznek, akkor képes fenntartani egy beszélgetést? Ha nem, akkor miért nem? Mi az akadálya, hogy változtasson?

Tanult, van olyan munkája, amiből képes lenne önálló, felnőtt életet élni, esetleg gyerekeket vállalni egy nővel? Ha nem, akkor mi akadálya annak, hogy beiratkozzon egy tanfolyamra? Mit tesz annak érdekében, hogy jobb helyzetbe kerüljön? Milyen lehetőségei vannak javítani a körülményein?


Nincs egy univerzális checklist, hogy ezt és ezt és ezt kell tenned, és akkor garantáltan lesz nőd, de a saját életét és személyiségét mindenki fejlesztheti, ha csak simán magába néz és megkeresi, hogy mi a baj.

2020. ápr. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
41%
Az edzés és az önfejlesztés valóban jó ötlet,az öltözködésre is érdemes odafigyelni mert én például sokszor jobban megnézek egy igényes,jól öltözködő nőt mint egy sokkal jobb adottságokkal megáldott lányt aki ezekre annyire nem figyel oda magára.Gondolom ez fordítva is így van Szerintem három dolog kell,hogy a nők szóba álljanak veled és fontos a sorrend: kinézet,duma, pénz. De tegyük hozzá,hogy személyes tapasztalataim alapján , kissé kigyúrt testalkattal(7év kondi),egész jó belső tulajdonságokkal és koromhoz képest magas egzisztenciával sem tapadnak a nők legalábbis online nem.Éőben meg inkább társaságban érdemes ismerkedni, ott a legkönnyebb de nyilván nem mindenkinek van olyan szerencséje,hogy hetente új lányokat ismerhet meg ilyen formában. Nekem mindig voltak nők az életemben de sokszor nem olyan minőségben voltak a jelentkezők mint amit egy átlagos férfi elvárna azaz egy átlagos nőt. Nem akarok senkit elkeseríteni de nem tudom elképzelni milyen lehet kevésbé külsővel , visszahúzódó személyiséggel és pénz nélkül csajozni,amikor nekem alig jön össze(nem nagyképűségből) egy átlagosan csinos, élettel teli lány.
2020. ápr. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
43%

Csinald azt, amit szeretsz, utazgass, elvezd a szabadsagot, a noket meg szard le nagyivben.


A nyelvtanulas, muvelodes etc. jo dolog, de nem a nok miatt, magad miatt (ugyis csak a friendzone-ba visz).

2020. ápr. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
79%

1. azonosítsad a problémákat

2. keressél rá megoldást


Ennyit kell tenned. Amit te írtál:

a. Nem jóképű

b. Korlátozott anyagi lehetőségek

nem írtad, de:

c. Nincs önbizalom


Megoldások:

a. Fodrász, kozmetikus felkeresése. Új stílusos ruhák vásárlása (akár Hádából is, olcsón!), új cipő, minőségi parfüm (ebben egy nő segítsen).

b. Tanulj tovább, keress jobb munkahelyet.

c. Menjél társaságba, barátkozz minél több emberrel. Ha az a. pont megvalósítása után csinálod, már ez a kettő önmagában csodákra képes

2020. ápr. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
72%

#14 Amit te felsoroltál női érdeklődésnek, abból engem semmi nem érdekel. De az általam ismert sikeres férfiakat sem.

Az a baj, ha valaki csak a nőzés miatt akar hobbit, sportot meg egyéb dolgokat csinálni. Ha te csak azért ápolod a külsődet, hogy legyen csajod, az szánalmas. Magadért nem teszed meg? Akkor egy nőt mit tegyen meg érted?

2020. ápr. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!