Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkeresési problémákkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresési problémákkal küzdők esetében hogyan kellene kinéznie a gyakorlatban a "tegyél magadért" tanácsnak?

Figyelt kérdés

Ugye az oldalon jópár olyan kérdést olvasni, amelyek- döntő mértékben a férfiak - ismerkedési problémáiról szólnak. Ezen kérdéseknél rendszeresen megjelennek az olyan válaszok, mint az "önfejlesztés", "képezd magad", "tegyél magadért" és ezek szinonimái.


Ez a gyakorlatban hogyan néz ki? Tehát van egy nem éppen jóképű pasas, akinek nyilván az anyagi lehetőségei is eléggé korlátozottak. Milyen lépéseket kell neki beiktatnia a "tegyél magadért" tanáccsal, hogy sikereket érjen el? Milyen cselekvésekkel érheti el, hogy vonzónak tartsák a nők?


KÉREM, A SZEMÉLYESKEDÉST KERÜLJÜK. Nem kellenek degradáló, lenéző, sértő megjegyzések - és az én személyem is lényegtelen a kérdés szempontjából.



2020. ápr. 3. 09:14
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
100%

29:

A frizura, amit vágatok, tetszik. Azw öltözködés terén rájöttem, hogy a kockás flanel ingek állnak jól.

2020. ápr. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
82%

Én azt látom, hogy mennyiségileg és minőségileg is irreálisan sokat várnak el az érintettektől. "Szuper(vu)menné" alakulást. Miközben a párkapcsolatban élők sem azok!

Érdekes, egy bolti eladótól vagy buszsofőrtől, ha nem egyedülálló, senki nem várja el, hogy agyonképezze magát, munkahelyet váltson, felforgassa az életét. Ha egyedülálló, akkor igen, mintha ezen múlna. És mintha mindenki alkalmas lenne rá. Ugyanez a pszichével. Nehogy azt higgyük már, hogy aki nem egyedülálló, az annyira rendben van ilyen szempontból is, és azért nem egyedülálló. Francokat. De lehetne még a többi "fejlesztenivalót" is említeni.

A legtöbb esetben a szerencsén múlik az egész. Olyan emberek vannak kapcsolatban - jóban is, nem csak rosszban -, hogy az ember sokszor egészen megdöbben... Egyszerűen azért, mert találkoztak azzal, akivel összeillenek és működik. Ennyi. Nem kell ehhez überf•szának lenni.

2020. ápr. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
86%

Szépen összeszedték a válaszolók az általános bullshitet..


A probléma ott kezdődik, hogyha kimész az utcára és szétnézel.. vagy a közeli ismerősi/baráti körben, akkor az "Átlag Jánosok" semmit nem csinálnak az itt felsoroltakból.


-Nem kondizik,

-elhízott (magyarok többsége elhízott),

-rossz a foga (fogászati probléma népbetegség)

-nincs célja (magyar átlagbért se éri el a fizetése)

-nem olvas, nem művelődik (magyarok 50%a nem beszél 1 idegen nyelvet sem)

-önfejlesztésre azt hiszi, hogy valami állatfaj



és mégis VAN nője/felesége!

2020. ápr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
22%

33-as van igen,csak a kérdés biztos ő rá vágyott vagy csak összejött vele?


Minőség is fontos,tehát nyilván attól ki milyen párt akar.

2020. ápr. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
94%

33#

Saját tapasztalatom megerősíti amit mondasz. 2 éve keményen kondizok, kozmetikushoz járok, kéthetente fodrász. Lecseréltem a ruhatáramat. Pszichológushoz is járok. Feszegettem a határaimat. Jelentős megtakarításom, jól fizető munkám van. Tartós kapcsolatot keresek, családot szeretnék. Mégse találok senkit.


Ellenben rengeteg olyan ismerősőm van, aki semmit sem tett ezekből és normális párja van évek óta.


Na kedves "tegyél magadért" szlenget hangoztatók, mi lehet az oka? Akkor ez mégiscsak egy ilyen üres frázis?

2020. ápr. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
67%
#32 szó nincs arról, hogy überfaxxának kellene lenni, nem kell hatalmas dolgokra gondolni. Csak annyi, hogy nyilván aki a saját életével sem elégedett, az két önsajnálat session között nehezen tud egy nő (vagy pasi) számára vonzó lenni. Nem mindenki attól lesz elégedett, ha 18 diplomás cégvezető modell lesz, lehet, hogy a szobafestő Janika bőven kiteljesedik abban, hogy a munkásruhájában lefesti a falat, megkeresi vele a pénzét és elvan boldogan. Egyszerűen csak bárki számára vonzóbb, ha Janika nem azt ecseteli a randin, hogy "hát igen, csak ennyire vittem, pedig jó tanuló voltam, csak a szemét szüleim mindig veszekedtek mert alkoholisták voltak, aztán el kellett költöznöm, ma is mekkora getzi volt, akinek a házát festettem, mekkora tévéje volt, miből futja neki erre, pedig nem is dógozik a felesége" hanem azt, hogy "amúgy szobafestő vagyok, jó sok a munka, de szeretem csinálni". Ha pedig tényleg nem szereti, akkor nem kell egyből a Harvardra felvételiznie "fejlődés" címszóval, bőven elég, ha elkezd mondjuk egy burkoló tanfolyamot, ha úgy érzi, hogy azt szívesebben csinálná. Vagy beiratkozik egy nyelvtanfolyamra, hogy esélye legyen külföldön munkát találni. Vagy beiratkozik esti suliba, ha úgy érzi, hogy ekkora hiányt jelent az életében, hogy nem érettségizett le. Vagy saját vállalkozást indít, hogy ő oszthassa be az idejét és csak azt kelljen vállalnia, amit szeretne.
2020. ápr. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
86%

Bírom én is az ilyen "fejleszd magad" dumákat.

Aztán rámegy az ember èlete ès ugyanúgy egyedül marad, mert a nagy önfejlesztès mellett csak èlni felejt el. Aki meg nem foglalkozik ilyenekkel annak meg akár hetente új nő jut, ezèrt tesznek az egèszre a többiek

2020. ápr. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
0%

A társkeresési probléma magábafoglalja azt, hogy az adott “sikertelen pasas” olyan nívós partnerrōl álmodik, akivel henceghet a haveroknak, tehát aki csinos, formás, ad magára.

Valójában a társkeresési gondjaidat akár azzal is megoldhatnád, hogy egyszerū partnerjelöltet keresel, aki elfogad téged olyannak, amilyen vagy, és nem muszáj azzal bajlódni, hogy mások elvárásainak megfelelj, miközben ez annyira bonyolultnak tūnik számodra, hogy semmi elképzelésed nincs arról, hogyan is lehetne gyakorlatba fektetni. Ez esetben nem kéne erōltetni, hiszen nem lehet mindenkibōl vonzó álomférfi.

2020. ápr. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
61%

38#


Logikus lenne amit mondasz, csak itt jön a képbe az, hogy vajon a nők hány százaléka fogad el és elégszik meg egy nem álompasassal? Szerintem szinte senki, aki mégis, azok nagy része már ugye valószínűleg kapcsolatban van. Szóval arra játszani amit mondtál, az esélye hogy találsz valakit szinte nulla.


Itt is minden nő azt hangoztatja, hogy ő inkább egyedül marad, de nem jön össze egy bizonyos szint alatt senkivel.


Közben meg mindenki a férfiakat hibáztatja folyamatosan a sikertelenségükért. Nem mondom, nekik is vannak hibáik, de folyamatosan azt hangoztatni, hogy minderről csak ők tehetnek az már túlzás.

2020. ápr. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
24%

#20 dehogynem érdekel az általad ismert sikeres férfiakat mert azért sikeresek: karrierista törtetés.


Lehet téged nem érdekel, de a nők 90%-át ezek érdeklik, amiket értam, ezek a valid kívánt hobbik, érdeklődés. Még hozzá lehetne tenni a futást is, az is nagyon menő, divatos, főleg a városban, útlezárásokkal.


Hobbija mindenkinek van amit akar, csak van olyan hobbi, amit a nők miatt kell bevállalni mint a felsoroltak.


Ezeket a magadért teszed bulsiteket felejtsétek már el, nők se magát magukért csípik ki magukat, vagyis magukért, hogy tetszenek a férfiaknak, és így jól érezzék magukat a sok ego tuningtól nyálcsorgatástól...


Unalmas már ez a látszat működés, a divat szövegekkel, divat bullshitekkel álságos dolgokkal, oraveczcoelhoizmussal...

2020. ápr. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!