Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkeresési problémákkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresési problémákkal küzdők esetében hogyan kellene kinéznie a gyakorlatban a "tegyél magadért" tanácsnak?

Figyelt kérdés

Ugye az oldalon jópár olyan kérdést olvasni, amelyek- döntő mértékben a férfiak - ismerkedési problémáiról szólnak. Ezen kérdéseknél rendszeresen megjelennek az olyan válaszok, mint az "önfejlesztés", "képezd magad", "tegyél magadért" és ezek szinonimái.


Ez a gyakorlatban hogyan néz ki? Tehát van egy nem éppen jóképű pasas, akinek nyilván az anyagi lehetőségei is eléggé korlátozottak. Milyen lépéseket kell neki beiktatnia a "tegyél magadért" tanáccsal, hogy sikereket érjen el? Milyen cselekvésekkel érheti el, hogy vonzónak tartsák a nők?


KÉREM, A SZEMÉLYESKEDÉST KERÜLJÜK. Nem kellenek degradáló, lenéző, sértő megjegyzések - és az én személyem is lényegtelen a kérdés szempontjából.



2020. ápr. 3. 09:14
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
33%

#50

Hát, többnyire az első kapcsolat(féleség) után már könnyebben megy az ismerkedés, meg a kapcsolatok.


Sajnos tényleg teljesen másképp kommunikálsz, közeledsz egy nőhöz, ha szűz vagy...

Félénkebb, tudatlanabb, bizonytalanabb, és ez nyilván a nőknek nem vonzó.

A sok "önfejlesztés" bullshit meg nem számít, akkor javul a helyzet, ha valahogy átmész a tűzkereszten.

2020. ápr. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
95%
Ez a szűz dolog helytelen, ha valaki csak prostizik, de kapcsolat nuku, akkor azért nem nevezhető szűznek, még akkor sem ha gyakorlatilag ugyanaz a szitu
2020. ápr. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
67%

"Miquel kollégát 16 éves korában betanította egy akkor 33 éves nő.


Nyilván ő repülőrajtban kezdett az ismerkedés terén, már az első igazi barátnőjénél is volt valamennyi tapasztalata szexuális téren, aztán idejön okoskodni.


Holott nem volt neki több esze, több sütnivalója, csak egyszer jókor volt jó helyen."


Ez így igaz. Örülök, hogy ilyen felkészült vagy belőlem. Csakhogy ennek a dolognak nem rólam, nem a személyemről kellene szólnia, hanem az általam szerzett és továbbadni kívánt TUDÁS-ról. Annak az értékéből pedig semmit sem von le az, hogy nem véres verítékkel, fogcsikorgatva szereztem, hanem jókor voltam jó helyen. A Pitagorasz-tételt ugyanolyan faszán tudod felhasználni a hétköznapokban akkor is, ha nem a fizikaórán, hanem a kocsmában egy sör mellett hallottál róla először.


"Viszont sok férfi van aki nem született nagy dumásnak, sokan eleve, vagy később váltak visszahúzódóvá..."

Akkor sincs veszve semmi, kedves 49-es, és ez egyben 47-esnek is válasz; Nem nagy dumára van szükség, hanem csak fel kell hívni a csaj figyelmét arra, hogy ő különleges, egyedi, más, mint a többi lány.

2020. ápr. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
73%

"Örülök, hogy ilyen felkészült vagy belőlem." Te írtad le egy másik kérdés alatt... Egyébként meg marhára nincs közöm, és nem is érdekelne a magánéleted. Az a te személyes dolgod.


"Csakhogy ennek a dolognak nem rólam, nem a személyemről kellene szólnia, hanem az általam szerzett és továbbadni kívánt TUDÁS-ról. Annak az értékéből pedig semmit sem von le az, hogy nem véres verítékkel, fogcsikorgatva szereztem, hanem jókor voltam jó helyen."

Nahát, ezzel egyetértek. Azzal viszont nem értek egyet, hogy szinte már lenéző hangnemben beszélsz az itteni huszonéves szűz palikhoz, mert nekik nem volt szerencséjük. És nem, ötezer nyamvadt önfejlesztős könyvből sem fognak annyit tanulni, mint akár csak pár alkalomból egy tapasztalt hölggyel.


"A Pitagorasz-tételt ugyanolyan faszán tudod felhasználni a hétköznapokban akkor is, ha nem a fizikaórán, hanem a kocsmában egy sör mellett hallottál róla először."

Off téma, de valószínűleg lassan már a kocsmában is jobban tanítanák a pitagoraszt. Van magántanár a családban, és csak azt lehet látni, hogy a pedagógusok többnyire tojnak az oktatásba, szinte mindent a magántanárnak/szülőnek kell otthon megmagyaráznia, beleverni a gyerek fejébe. Mer a tanórán nem tanulnak, nem értenek meg semmit.


"Akkor sincs veszve semmi, kedves 49-es, és ez egyben 47-esnek is válasz; Nem nagy dumára van szükség, hanem csak fel kell hívni a csaj figyelmét arra, hogy ő különleges, egyedi, más, mint a többi lány."


Ez még igaz is, de nem az "érezze magát hercegnőnek" szinten. Aki meg már önmagától hercegnőnek érzi magát, azzal lehetőleg szóba sem állok.

2020. ápr. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
Igaz nekem előtte is sok lánnyal ismerkedtem és voltam kapcsolatban/együtt de többen akartak komoly kapcsolatot miután megnövesztettem kicsit a hajam (előtte kopasz volt) és növesztettem szakállat. Amúgy lassan lehetek megint kopasz mert kopaszodom dehát ilyen az élet :D
2020. dec. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!