Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Számotokra probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Számotokra probléma lenne ha a pasi esténként meginna 2 liter bort?

Figyelt kérdés

ellazulok tőle, szárnyalok, eufórikus az egész. Szeretem. Nem vagyok erőszakos részegen, nem hányom össze magam meg ilyesmi. Konszolidált alkoholista vagyok.

F/29


2020. máj. 19. 13:08
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Először csak a 2 liter bor. Aztán már a pálesz, vagy erősebb dolgok kellenek. Munkaidőben is, mindig. Aztán már semmi nem számít, csak meglegyen az adag. A villanyszámla befizetés sem, a gyerek füzete sem. Aztán szellemi leépülés, kézremegés. Aztán munkaképtelenség, idővel hasnyálmirigy gyulladás, szörnyű kínok közti halál. Ez a folyamat, rajtad áll, meddig mész el.
2020. máj. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

Tudom hogy szarul hangzik. De amúgy régebben többet ittam. TÖményet. 1 litert, naponta. EGy ideje, 4 éve, már csak borozom.


Szóval egyfajta progresszió megfigyelhető.


A 15 hónap józanság életem legszebb korszaka volt. Egyetemre is jártam. Kibuktam mondjuk.


Várj, te vagy az alkoholista lány? :) Melyik ő?

2020. máj. 19. 22:43
 33/36 anonim ***** válasza:
25%

Ez mar eros szaganyaggal jar. Ha minosegi bor, elkepeszto penzelbaszas. Na meg fel liter a necces, de nyugati kozeposztaly este vacsorahoz.

Meg egy eszrevetel. A magyarok rosszul birjak az alkoholt. Mas nepek, ha sokat isznak, meg nem piros az orruk es nem egybol rosszak a leleteik.

2020. okt. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
33: Aha, akkor azért esnek össze a dánok 3 feles pálinkától :D Magyart még nem láttam úgy kikészülni.
2021. márc. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Igen. Probléma. Kizáró ok.
2022. jún. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
A dánok felsőbbrendűek! Hygge! Azaz hűhji!
2023. jún. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!