Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Számotokra probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Számotokra probléma lenne ha a pasi esténként meginna 2 liter bort?

Figyelt kérdés

ellazulok tőle, szárnyalok, eufórikus az egész. Szeretem. Nem vagyok erőszakos részegen, nem hányom össze magam meg ilyesmi. Konszolidált alkoholista vagyok.

F/29


2020. máj. 19. 13:08
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
58%

Kizárt, hogy bármiféle káros szenvedélyt elnézzek.

Más hibád nincs? Hát mindegy, mert az alkoholizmus önmagéban akkora hiba, hogy visz mindent. Volt családtagom, aki nem vetette meg az italt. Beszélgetni nem lehet vele normálisan. Mikor látom, hogy csak néz ki a fejéből, nincs képben, csak a borgőz van a szemei előtt, na akkor kapok idegrohamot. Senki mellett soha nem akarom megélni ezeket mégegyszer. Undorító. Mellesleg büdös is.

2020. máj. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Az alkoholizmus alapvetően zavarna - de úgy bármilyen függőség is. Ki tudja, mikor csap át durvábba... volt full alkesz szomszédunk, amikor kiskamasz voltam, rettegtem hazamenni, amikor megláttam dülöngélni az úton. Ráadásul milyen cefreszaga lehet annak az illetőnek... fujj.
2020. máj. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:

"Nem baj, csak még túl józan vagyok a levelezéshez :'D majd írok ;D"


Már most imádlak. :) Írj vissza! :)

2020. máj. 19. 19:49
 24/36 anonim ***** válasza:
Mégsincs kedvem privátozni... De látod, ez a baj az alkeszekkel, hogy ittasan fűt-fát megígérnek, utána meg megfutamodnak, depressziósak lesznek és nem csinálják meg. Például. Lehet, hogy veled konkrétan ez a probléma nincs, de másmilyen úgyis van. Hiába vagy "ártalmatlan alkesz", de személyiséged romokban van. Azért iszol, mert romokban van, ha magad elől tagadod, akkor is. Így nem lehet egy párkapcsolatot felépíteni, mindkét fél rosszabbul fog kijönni belőle, mint ahogy belement. Csökkentsd az adagjaidat, mert a mélybe jutsz!
2020. máj. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Miért nincs kedved? Beszélgetnénk kicsit...ne ítélj hogy ne ítéltess.
2020. máj. 19. 20:57
 26/36 anonim ***** válasza:
Előbb hozd rendbe az életed. Ha holnap úgy döntenél hogy megváltozol akkor is pár évbe kerülne, nem több.
2020. máj. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

Nem azt írtad hogy alkoholista vagy te is? Akkor? Ugyanabban a cipőben vagyok.


Vagy te ihatsz, a pasi meg nem? Amúgy jó pár józan korszakom volt már.


A legtöbb 15 hónap volt, tavaly ért véget.

2020. máj. 19. 22:09
 28/36 anonim ***** válasza:
(Azt nem én írtam... A százalékok már nem látszanak, szóval a pipákból kell kikövetkeztetni, ki melyik választ írta. Jó kis újítások)
2020. máj. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Ja nem te vagy az alkoholista lány? Akkor mit írogatunk itt? Engem ő érdekel!
2020. máj. 19. 22:26
 30/36 anonim ***** válasza:
(A pipákat nézd!)
2020. máj. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!