Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Számotokra probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Számotokra probléma lenne ha a pasi esténként meginna 2 liter bort?

Figyelt kérdés

ellazulok tőle, szárnyalok, eufórikus az egész. Szeretem. Nem vagyok erőszakos részegen, nem hányom össze magam meg ilyesmi. Konszolidált alkoholista vagyok.

F/29


2020. máj. 19. 13:08
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
78%

Micsoda provokatív kamu kérdés. Már eleve a kérdés is értelmetlen! 29 évesen még nem kaptál rá választ a való életben? Az alkeszek meg nem a gyk-n érdeklődnek az ilyenek felől.


Uncsi otthon ülni mi? Menj, inkább ásd fel a kertet anyádéknál!

2020. máj. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
79%
Bartos ex barátnője szerintem megfelelő lenne hozzád.
2020. máj. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
86%
Kizáró ok, és még csak barátkozni se barátkoznék egy alkoholistával. Kinek kellene egy semmittevő részeges?
2020. máj. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
#11: sajnos valós a kérdés. Balazskat mindenki ismeri itt.
2020. máj. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarsz meghalni 40 évesen?


Már vörös a fejed, fel vagy puffadva a piától? Remeg a kezed, ha fél napja nem ittál?

2020. máj. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:

Vörös a fejem tőle már eléggé, illetve vannak elvonási tüneteim is ha nem iszom.


Nyilván valahogy el kell viselni az életet, én iszok.


A nők sikítva menekülnek előlem és ez így volt már akkor is mikor nem ittam.

2020. máj. 19. 14:02
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó két szó a lényeg abban, amit leírtl. Alkoholista vagy, lehet, hogy jelenleg konszolidáltnak érzed magad, de nem biztos, hogy tényleg az is vagy. Lehet, hogy idegesítő vagy így is részegen, csak belülről nem érzed. Szokj le a piáról, ha társa szeretnél. A két liter bor naponta nagyon sok, hamarosan még többet akarsz majd inni, és ha van is állásod, vagy más hobbiid ezeket is veszélyezteted az ivással, így ne nagyon számíts kapcsolatra. Előbb gyógyulj meg :)
2020. máj. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
29/N vagyok, alkoholista, de 2 liter azért szerintem is nagyon sok! Ennyitől már pocsékul is fogsz kinézni, puffadt lesz a fejed, meg ilyenek... A memóriád rövidesen olyan lesz, mint egy demens öregemberne, plusz a gyomorfekély, fogvesztés, stb... Abban az állapotban meg már nem fogsz kelleni a nőknek, csak a nagyon lerobbantaknak. Nem kell hozzá sok idő, hogy eljuss idáig, ha ekkora mennyiségben vedeled a piát.
2020. máj. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
Utolsó,bocsi ha zavart a privát, nem akartalak zavarni..csak megdobogtattad már azzal is a szívemet hogy ugyanolyan vagy mint én :(
2020. máj. 19. 15:36
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, csak még túl józan vagyok a levelezéshez :'D majd írok ;D
2020. máj. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!