Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha nőként egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nőként egy pasinak sem jövök be, legalábbis senki nem mutat érdeklődést irántam?

Figyelt kérdés
Soha nem mondta senki azt, hogy csinos vagy, jó csaj vagy, vagy ehhez hasonlót. Akkor sem, ha kicsípem magam, mondjuk buliba, azaz testhezsimuló ruhát, magassarkút veszek fel, sminkelek. Eddig egyszer volt olyan 4 éve, hogy egy pasival hosszan, egész este szemeztünk, de nem jött oda hozzám, én sem hozzá, így ennyiben maradt a dolog (3,5 ève kapcsolatban van, mint azt egy közös ismerőstől tudom).
2020. szept. 7. 16:47
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
16%

Két dolog; nem vagy természetes szépség és nem adsz magadra.

Külön esemény volt számodra, amikor kicsípted magad. Ez jól mutatja, hogy a hétköznapokban igénytelen vagy a külsődre.

Testsúlyod rendben van? Mert ha nem, akkor ezzel kezdjed a javulást.

Különben: irány a fodrász, csináltass valami hozzád illő, trendi frizurát. Onnan át a kozmetikushoz, hogy legyen szép szemöldököd és szőrtelenítsen ott, ahol kell. Majd manikűr, pedikűr. Innen aztán irány a ruhabolt (turkáló is jó), vegyél szép csajszis vagy nőies ruhákat, majd cipőkről se feledkezzél meg. Aztán ugorj át a DM-be és vegyél pár jó parfümöt. Ebben kérjed egy fiú ismerős segítségét (mondjuk a ruhákhoz is kérheted).


Nos, első körben ennyi. A többi meg az önértékelésed, kisugárzásod, igényeid, stb.

2020. szept. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
Szerinted mi lehet a gond?Màrmint a kinézeteddel.
2020. szept. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:

#10 Kb. 5 kg súlyfelesleg van rajtam, messze nem vagyok 100 kg.

#11 Hétköznap általában csak színezett BB krémet teszek fel és spirálozom a szempilláimat. Tiszta ruhában járok, nem vagyok slampos. Dezodort, parfümöt használok, szőrtelenítek, fodrászhoz és kozmetikushoz is járok. Nem is értem, hogy jutott eszedbe ezek hiányát feltételzni. Reggel munkába menet nincs időm 2 órát készülődni, mint egy esti buli előtt.

2020. szept. 7. 17:13
 14/45 Hellmano ***** válasza:
94%
Jó, akkor mostmár küldhetsz képet kíváncsi vagyok mi a probléma akkor :D
2020. szept. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:
#12 Sok anyajegyem van (az arcomon is több van), kerek az arcformám, pisze orrom van, van az arcomon, illetve a lábszáramon egy kisebb napfolt. Genetikailag széles csípőm van, a lábaim erősebbek, kicsit férfiasak. Nagyon alacsony vagyok. Szerintem ezek együttesen jelenthetik a gondot.
2020. szept. 7. 17:19
 16/45 anonim ***** válasza:

Több infot

Nem tudjuk hogy nézel ki pl.

2020. szept. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:

#14 Senkinek nem küldök képet ilyen oldalon. Nem szeretném, hogy illektételen módon fel legyen használva. Persze, mindenki azt mondja, hogy ő sosem tenne ilyet.

#16 lásd a #15-ös kommentem. Annyival egészíteném még ki, hogy nagyon vékonyszálú a hajam, illetve természetes úton nagyon nehezen barnulok le, fehér bőrű vagyok, napon is először csak pirulok vagy leégek. Tinédzserkorom óta a fenekemen és a combomon striák vannak.

2020. szept. 7. 17:48
 18/45 Hellmano ***** válasza:
0%
Amiket leírtál az nem hangzik jól :S tehát érthető, ha nem közeledtek hozzád eddig a férfiak ez az oka, amiket leírtál.
2020. szept. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
Hány kiló vagy?
2020. szept. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:

#18 Pontosan melyik része nagyon riasztó?

#19 62-63 kg körül.

2020. szept. 7. 18:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!