Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha nőként egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nőként egy pasinak sem jövök be, legalábbis senki nem mutat érdeklődést irántam?

Figyelt kérdés
Soha nem mondta senki azt, hogy csinos vagy, jó csaj vagy, vagy ehhez hasonlót. Akkor sem, ha kicsípem magam, mondjuk buliba, azaz testhezsimuló ruhát, magassarkút veszek fel, sminkelek. Eddig egyszer volt olyan 4 éve, hogy egy pasival hosszan, egész este szemeztünk, de nem jött oda hozzám, én sem hozzá, így ennyiben maradt a dolog (3,5 ève kapcsolatban van, mint azt egy közös ismerőstől tudom).
2020. szept. 7. 16:47
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
Kérdező, rólad ez a mém jut eszembe: [link]
2020. szept. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:
#41 Soha senkinek nem mondtam ilyet, nem is fogok.
2020. szept. 9. 15:20
 43/45 anonim ***** válasza:
Szóval, ha most privátban randira hívnálak nem mondanál nemet?
2020. szept. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
Leírta korábban, hogy ezen az oldalon nem ismerkedik meg úgy interneten sem ismerkedik, tehát sakk-matt nekünk.
2020. szept. 10. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 A kérdező kommentje:
#43 Nem mondanék igent, de nem küldenélek el keresetlen szavakkal (lásd: takarodj innen). Egyébként tekintsd irányadónak a #44 kommentet.
2020. szept. 10. 06:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!